Skocz do zawartości

Sons Of Anarchy [FX]


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

In what appears to be a bizarre series of events, "Sons of Anarchy" actor Johnny Lewis was found dead Wednesday outside the Los Feliz home of a woman who was also found dead inside.

 

Lewis, 28, was known for his role as Kip Epps on "Sons of Anarchy" and his "The O.C." stint.

 

Lewis is reportedly suspected of murdering the 81-year-old woman on whose Los Feliz driveway he was found dead. According to TMZ, the woman may have been renting a room to Lewis at the time of both of their deaths.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Polecam analizę tego serialu

http://film.org.pl/a/artykul/synowie-anarchii-15155/

 

Podoba mi się ten serial choć w moim top10 się nie mieści. Obecny sezon póki co bardzo mi się podoba. Nowy przeciwnik jest potężny i strasznie jestem ciekaw jak panowie sobie z nim poradzą. Jax przemienił się w twardziela, a stosunki między mamuśką i synową to coś

pysznego.

Odnośnik do komentarza

Kolejny dobry odcinek. Spirala gó.wna nakręca się z prędkością światła i chyba kwestią czasu jest kto zginie szybciej. Moje typy to:

 

 

Tara

Juice

Gemma - jeżeli dzieciakowi się coś stało to albo sama się zabije albo Jax/Tara nie wytrzyma i się zemści

Clay - raczej jego śmierć jest mało prawdopodobna ale tak mataczy, że wydaje sie, że jest nieunikniona

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

szeryf rzeczywiscie chyba kreowany jest na bed gaja w 6 sezonie. fajna postac, podoba mi sie. lubie jak czarne charaktery sa takie spokojne, opanowane i widac, ze maja konkretny plan zeby zamienic zycie synow w pieklo.

 

jesli chodzi o final to ciezko powiedziec. nagromadzilo sie troche watkow i ciekaw jestem ile z nich zostanie zakonczonych.

 

- czy jax zemsci sie za ope'a?

- czy odda tiga, czy ten spier.. za granice z clayem (i czy gemma sie zabierze z nimi)?

- czy tara pojdzie siedziec? jesli nie to czy pojdzie do nowej roboty?

 

nie chce mi sie zgadywac bo sie pewnie rozczaruje. mam dziwne przeczucie, ze final dobrego sezonu bedzie kiepski.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ja mam spekulować, to Clay nigdzie nie wyjedzie, bo jest w stałej obsadzie a serial nie ma budżetu, żeby tylko dla niego znów kręcić sceny w Belfaście. Jak to fabularnie wymuszą, tego nie wiem, ale ten serial ma to do siebie, że mimo dobrego sezonu, finał zapewne rozczaruje pod względem braku radykalnych rozwiązań w postaci zejścia jakiegoś bohatera. Po prostu zrobią na koniec przetasowanie kto komu w du.pę włazi jak co sezon.

 

Wyjedzie. Sezon się skończy a nowy zacznie się od zdania: X czasu później i odbudowany Clay z silną pozycją wróci do Charming.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak. Finał okazał się równie dobry jak cały sezon.

Gemma wydawała się zaskoczona zatrzymaniem Tary. A nie zdziwie się, jak to właśnie szeryf, nadal pewnie chce zniszczyć Samcro.

Ciekawe co będzie dalej z Juicym który w tym sezonie nie robił nic innego jak płakał, Bobbym który zrezygnował z vice no i z Tigiem. Znając życie to i Clay łatwo nie odpuści.

 

Wiadomo coś kiedy ruszyć ma kolejny sezon ? Te czekanie mnie wykończy :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...