Skocz do zawartości

Sons Of Anarchy [FX]


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

uffff... dobrze, ze obeszlo sie bez zenady ;]

 

final byl dobry! tak jak i caly sezon. swietny serial, bede tesknil do nastepnej jesieni za samcro.

 

scena gdy jax oddawal tiga, mega, az mi sie lza zakrecila w oku. myslalem, ze serio to zrobi.

 

nowym vice pewnie zostanie chibs (chociaz wolalbym happy'ego xD).

 

podoba mi sie jak pokazuja przemiane jaxa w nowego claya.

Odnośnik do komentarza

Sons zawsze startowali we wrześniu.

 

Cały sezon świetny, zakończeniem jestem usatysfakcjonowany, choć najbardziej podobała mi się końcówka trzeciego sezonu kiedy Opie zabił Stahl. Otto chyba ostatecznie zakończył już udział w serialu, łeeh co za scena. Do aresztowania Tary musiała doprowadzić Gemma, bo szeryf nic na nią nie miał.

 

Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie Juice nie będzie tyle ryczał, myślę, że napędzać będzie go współpraca Jax - Nero, może pokłócą się o Gemmę, zobaczymy, z pozostałymi sprawami niech mnie scenarzyści zaskoczą.

 

Ridin' through this world All alone

Odnośnik do komentarza

Skończyłem właśnie ostatni odcinek i też jestem usatysfakcjonowany. Dla mnie to był najlepszy sezon z dotychczasowych. Równy, bez udziwnień i zapychaczy. Wszystkie wątki ciekawe. Nawet drobne jak ten z Venus :) Nie domyśliłem się finału, było kilka zaskoczeń i to mi się podoba. Najważniejsze pytanie kto doniósł. Wszystko wskazuje że mamuśka.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Clay pewnie coś wykombinuje. Coś mi się nie chce wierzyć, że ot tak wszystkich posprzedaje.

No długowłosy glina to za(pipi)ista postać ale w poprzednim sezonie nic nie było o jego ćpaniu więc pewnie dodali to w tym jako jego słabość. Musi mieć przeciez jakiś słaby punkt by Sonsi mogli go wykończyć.

Persowie wydają się tylko pionkami. Mam przeczucie, że nowym przeciwnikiem Samcro będzie Barosky.

 

I jaki związek ma spięcie nero vs jax po masakrze?

Odnośnik do komentarza

Matka tego blondaska-dzieciobójcy na końcu była zdaje się z gościem z ekipy Nero, więc stąd spięcie Nero vs Jax. W zasadzie w odcinku była scena jak Nero robi mały wyrzut Jaxowi. Nie wiem czy nie za dużo się dzieje, bo z tylu pootwieranych wątków może nie wyjść nic dobrego. Ale zdaje się, że Sutter znany też jako Otto już wcześniej mówił, że ma materiał na 7 sezonów i wie, jak to zakończyć i to mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

odcinek niszczy, tak sie otwiera sezony. widac od razu, ze sezon da rade. to nie jest breaking bad czy dexter. this shit is real.

 

szeryf bedzie na pewno ciezkim orzechem do zgryzienia dla samcro, ale licze, ze znajda na niego hak i go zabija jak psa, za to co zrobil otto i tarze.

 

ciekaw jestem watku claya, w sensie czy naprawde ich sprzeda.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dorgi Olszmidzu albo teka - kojarzycie o co chodzi z motywem Bobbiego popindalającego na motorze przez całe USA i z jego wizytą w Nevadzie? Tzw rozumiem że to ma byc trochę tajemnicze, ale nie było jakiś wcześniej nawiązań, które mi uciekły? Czemu na koniec zostawił miejscówkę ręcznie naznaczoną Quinn i zbiera się do niej przez 2 odcinki? Coś było o tym?

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

On chyba chce zawiązać własny bezdomny charter, czyli tych Nomadów (Happy miał taki status na początku) i potrzebuje do tego 4 osób przynajmniej.

 

Mnie ta obyczajówka już nudzi, mogliby to kończyć, a nie widać żeby dokądś to w ogóle zmierzało...

 

też tak myślałem, tylko nie wiedziałem czy mam wiedzieć o co chodzi z tym napisem czy nie :D

trochę się zgadzam. oglądałem cały czas BB i musze przyznać, że tam obyczajówka ładnie się składa, tutaj wydaje mi się, że wdarł się schemat (jest miło, JAX I have to talk to you, potem action action action, potem znów spokój, potem Jax I have to talk to you itd. 

 

 

 

nie wiem ja jestem na drugim sezonie dopiero dzięki za spojlery :confused:

 

teka przecież to wiadome że będą spojlery zwłaszcza, że lecą nowe odcinki :( myślałem, że Ty na bieżąco ze wszystkim jesteś. Swoją drogą żaden spojler a narazie ciesz się, bo początkowe sezony rulez

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...