Skocz do zawartości

Age of Booty


Whisker

Poziom trudności Trofeów.  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Age of Booty?

    • Bardzo ?atwe
      0
    • ?atwe
      2
    • ?rednie
      0
    • Trudne
      1
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak zrobiles 7 na medium?

Najważniejsze jest wpierw przejąc miasto pod nami i pilnować go dopakować na maksa, potem staramy się ulepszyć statek i zdobywamy miasta po prawej i lewej na dole, ulepszamy je, jednocześnie pilnujemy, żeby nikt ich nie odbił, pływamy w takim trójkącie, wróg powinien między sobą się wybijać, a nasz AI może podbije inne miasto (ja tak miałem i się udało).

Odnośnik do komentarza
jak zrobiles 7 na medium?

Najważniejsze jest wpierw przejąc miasto pod nami i pilnować go dopakować na maksa, potem staramy się ulepszyć statek i zdobywamy miasta po prawej i lewej na dole, ulepszamy je, jednocześnie pilnujemy, żeby nikt ich nie odbił, pływamy w takim trójkącie, wróg powinien między sobą się wybijać, a nasz AI może podbije inne miasto (ja tak miałem i się udało).

 

Mi się udało całkowicie fartownie , tzn już remisowałem i w ostatnich sekundach komputer zdobył dla mnie miasto

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Z single zadnych problemow. Ostatnia plansza tylko dala troche w kosc ale za 3 razem dalem rade. Wielki problem jest Online malo osob gra moze znajdza sie chetni bo dostaje spazmy.

Psn; DanielPoland

Ja jestem chętny, i moze CostamCostam tez. Trzeba 4 osoby i sie ustawic typowo na granie, bo nawet w dwoch znalezc kolejna pare osob jest naprawde ciezko, wiec inaczej nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Z single zadnych problemow. Ostatnia plansza tylko dala troche w kosc ale za 3 razem dalem rade. Wielki problem jest Online malo osob gra moze znajdza sie chetni bo dostaje spazmy.

Psn; DanielPoland

Ja jestem chętny, i moze CostamCostam tez. Trzeba 4 osoby i sie ustawic typowo na granie, bo nawet w dwoch znalezc kolejna pare osob jest naprawde ciezko, wiec inaczej nie ma sensu.

ja nadal chetny pod ustawki wiec jakby co to piszcie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...