Skocz do zawartości

Skateboarding


Rekomendowane odpowiedzi

Yeah, co do pig wooda to od kiedy ściąłem pióra to mi jakoś rzygające klimaty, raile 100m i krew mniej odpowiadają :P Na początku to oglądałem tylko filmy zero, ale teraz już dużooo mniej :D

 

Jakby było mniej baili to może bym nie siedzial z zamknietymi oczami :P Ale rock&roll nadal maj luv

 

Kolejny pomysł mnie naszedł, już z 5 raz edytuje tego posta :P Jak ktoś nagrywa coś własnego, ma skejt foty to może niech wrzuca tutaj? Ja niedawno kupiłem fiszaja, ale pogoda nie sprzyja :(

Edytowane przez massmedia
Odnośnik do komentarza

Ja chce wrócić do deski po paru latach przerwy :D Zajawka wraca. Teraz chcę do wiosny skompletować deske, mam blacik Pogo i jakieś lipne trucki i kółka. Do wiosny chcę kupić sobie thundery i kółka spitfire albo pig. Technicznej jazdy nie lubię więc muszę się przełamać i robić rzeczy które wymagają większej odwagi niż techniki. Skate or Die no nie? :D

 

Odnośnik do komentarza

Gratuluje triczka ale ja jednak preferuje mniej techniczną jazdę, może to przez ten brak umiejętności czysto technicznych. Na lato spróbuje coś sfilmować.

 

Z ostatnio obejrzanych filmów zniszczył mnie Black Label. Tutaj teaser:

Mocna rzecz.

 

Kręcą mnie te bowle, szkoda że u nas nie ma takich rzeczy.

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

Tak na rozruszanie:

 

 

Paul Rodriguez 360 to crooks (!) ja rozumiem 50-50 ale crooks to trzeba mieć dauna O_o

 

 

A tu miejscówka na której smigam w lato

 

 

a tutaj w zime

 

 

 

Wasze ulubione brandy skejterskie? Że tak spytam ;] i może zapodajcie po jakimś futedżu od waszych ulubienców. Ale coś da best.

 

 

PJ Ladd wonderful horrible life

 

 

 

a sam jestem za cienki w uszach żeby sie pokazywać. ;]

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

O widzę, że ziomek z Trójmiasta :P Zawsze chciałem pojeździć na skateplazie :P Ja sobie sam śmigam w wawie. Ulubiony brand? Plan B, 5 boro. Co do footydżu to chyba cały prod forecast :P I ostatnio to mi się max podobało united by fate Miejscówka w 3:15 to Częstochowa :P

Edytowane przez massmedia
Odnośnik do komentarza

No, super temat ^^

 

Polećcie jakieś warte obejrzenia skatevideo. Wszystkich Baker'ów już widziałem. Z Polskich mogę polecić Sex i Łożyska [skejtvideło głównie ludzi z PTG] oraz Band3 [występuje m.in. Miuosh i Siwydym, czyli raperzy z podziemia].

 

Ulubione brandy... Najwięcej ciuchów mam z etnies'a, lubię także Circa [imho genialne buty w których obecnie śmigam], Mass [nie śmiejcie się, jest lans ;D], Coalition [mam kilka koszulek, jakość i cena na rapie więc na deskę w sam raz, przynajmniej nie ma żalu jak się zniszczy], Emerica, eS.

 

Jaki macie sprzęt? U mnie przedstawia się to tak:

Blat: Amok 7,5", wąski zatem łatwiej na nim kręcić flipy

Trucki: Tensor z sliderami, kupiłem używane w niezłym stanie wręcz za grosze, są dość lekkie więc na plus

Kółka: jakieś nonejmy, twarde i śliskie, oprócz częstych wyjebek można robić fajne powerslide'y :D

Łożyska: ABEC3, stanowczo za wolne!

no i reszta głupot typu montażówki, grip itp. już niekoniecznie znanych brandów

 

Na wiosnę przymierzam się do kupna przede wszystkim nowych kółek i łożysk, lecz niewykluczone że zaszaleję i zmienię także trucki.

 

 

PS. Ile kto już śmiga? Ja jakoś po wakacjach zacząłem, ale nie jeździłem regularnie dlatego umiem mniej niż powinienem, niestety. Ostatnio duża zajawka więc czekam aż skończy się zima i będzie można ostro nakurwiać :D

Odnośnik do komentarza

Ulubione brandy? Z butów mam 2 pary esów (Accele wymiatają, najlepsze obuwie jakie miałem na nogach) i jedne etniesy. Najbardziej jaram się Zero, zajawkowy team. Na desce narazie jeździłem w jakiś butach za 40zł bo tamtych mi szkoda ale na wiosnę Accele pójdą na deske. Narazie kompletuje dechę bo chcę po latach powrócić do deski. Wychaczyłem tanio na eBayu te części, niedługo będe kupował.

-Blat Pogo z serii Industrial (7.75) już mam

-Trucki Venture Low

-kółka PIG 51mm

-łożyska Speed Metal ABEC 5 lub 7 albo Pigi.

 

Moi ulubieni skaterzy? Jamie Thomas, Chris Cole, Andrew Reynolds i Erik Ellington.

 

Kiedyś jeździłem często ale się przeliczyłem i złamałem sobię ręke, 2 operacje i 7 miesięcy w gipsie. Pamiątkę mam do dzisiaj w postaci krzywej ręki i szwów. Potem połamałem dwa decki i mi się odechciało. Po 4 latach mam ochotę na więcej :)

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

footydż Alexa Mizurov'a kozak!

 

Ja ogólnie bardzo mało kupuje ciuchów skejterskich brandów, szkoda mi kasy po prostu, wole dwa t-shirty tańszej firmy niż np. 1 etnies. A buty to mam na stanie teraz z 8 par 2 circy, 3 adio, 1 vansy, 1 etniesy, 1 lando. Troche w obuwiu pochodze, potem sru leci na deske. Blat (7.75) Jart, trucki i kółeczka amoka tanie były to jechane.

Odnośnik do komentarza

Nie lubie Mizurova. Jego styl jazdy i noszenia się wogóle mi nie odpowiada, "murzyn". Trzeba przyznać że technicznie jest dobry ale mnie oglądanie tego typu SV po prostu nudzi :)

 

 

eS game of skate w którym Mizurov zażarcie walczy z Chrisem Colem o wygraną, idealnie kopiuje każdy trik więc za to należy mu się ogromny szacunek.

 

Chris Cole w nowym filmie Fallena. Oglądać póki mi tego nie usuną.

 

Black Labe l - Black Out teaser

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Niech ktoś poleci jakieś kółka bo przydałoby się wymienić. I jeszcze mnie interesuje jak się sprawują Tensory Magnesium bo się nimi wiele osób jara?

 

Jesli nie szastasz $ wez sobie amoki..kosztuja okolo 50 zeta.A co do tensorow to mnie tez to ciekawi..ktos je testowal?bo to ze mega lekkie to wiadomo..ale jak to sie sprawuje w czasie jazdy itp?

Odnośnik do komentarza

Nie bierz amoków, szybko się scierają, (chyba że nie robisz reverta, ani powerslide bo wtedy to szybko kwadraty masz) juz lepiej kryptonics.

 

Skate pomiędzy Pj Ladd'em a A.Reynolds'em sieka w ch'uj

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Kupiłem już sobie kółka Pig model Speedlines. Wąske i zaje..biście twarde. Jakie trucki polecacie? Myślałem nad Venture bo cena dość zachęcająca, ale słyszałem że nadają sie bardziej do technicznej jazdy niż do hardcorowych skoków :D Odpycha mnie cena Thunderów czy Independent a wydają mi się odpowiednie dla mnie.

Na czym jeździcie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...