Skocz do zawartości

Skateboarding


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgadzam się co do nietrwałości Tensorów. Moje działają, trochę schodów katowałem (co prawda góra 4) ale kupiłem je używane, a się nadal świetnie trzymają.

 

A tak odrywając się od tematu trucków. Kwestia muzyki. Jaki sprzęt i repertuar? Skejtuję z moim odtwarzaczem Sansa e250, do tego słuchawki dokanałowe Philipsa i niedługo dojdą "nauszniki", w których IMHO będzie dużo wygodniej (nie trza wyciągać pojedynczo słuchawek spod czapki etc.). A zajawy dostaję gdy słucham czegoś w klimatach skatecore'u i numetal'u. Z kapel polecam wszystko co gra hardcore punk, Rage Against the Machine (Guerrilla Radio <3), Relative Ash, Deftones, Factory 81. Czekam na Wasze propozycje coby sobie umilić jazdę.

Odnośnik do komentarza

Do takich rzeczy mam starego trekstora ibeat-a 512mb z wy(pipi)ana szybka :P ale dziala..sluchawki jakies z dupy wziete(stare po ipodzie)..a co leci? hmm

to czego slucham codziennie..hc punk(ostatnio mam mega korbe na kawalek bad brains-dont bother me..a jak w lakai ff anthony pappalardo wrzucil to w swoj przejazd to orgazm mialem totalny :P )

Odnośnik do komentarza
Nie bierz amoków, szybko się scierają, (chyba że nie robisz reverta, ani powerslide bo wtedy to szybko kwadraty masz) juz lepiej kryptonics.

 

Skate pomiędzy Pj Ladd'em a A.Reynolds'em sieka w ch'uj

 

 

 

 

 

 

 

Kryptonics ??? Tandeta (pipi) , amoki jak na swoja cene sa bardzo dobre. Tak wogole to juz nie smigam bo sobie kolano skrecilem w wakacje 2k8 ale moze wroce znowu :D jak zajawka bedzie na maxa ;). Blacik stary Chocolate ale pewnie jeszcze pozyje troche :D

 

Edytowane przez Raiga
Odnośnik do komentarza

Czasem jakieś ost z Tony Hawk'a. A tak to

-Jedi Mind Tricks

-Lamb of God

-Mastodon

-Black Flag

-Bad Religion

-Converge

 

i tam takie składanki American History of Hardcore. Totalnie rózne rzeczy, kumpel smiga tylko przy muzie z sv.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pfff... jak Ci nie wychodziło to może trzeba było więcej trenować? Nie kumam jak można rezygnować z czegoś bo jest się w tym kiepskim. Po to się trenuje żeby stawać się coraz lepszym. Ja sam ostro kaleczę, ale deska to zajawka i póki co nie wiem w jaki inny sposób mógłbym marnować czas. Skate or die!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To ja sie pochwale. Nabylem takiego krzaka http://www.allegro.pl/item570044926_nowy_b...hit_cenowy.html, ale slyszalem o nim same dobre opinie. Jak dojedzie to wrzuce moze jakas nagrywke. Na deseczke sie zalapalem jeszszcze 7,75, teraz juz nie widze takiej. Co do przejazdu Carolla to max jaram sie tym feeble na hubba hideout :P

 

Edytowane przez massmedia
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A mi nie podpadają wskazówki tego kolesia. Chyba jednak wolę samemu katować trick bez oglądania tutków.

 

A co do wiosny - no ponoć w niedzielę u mnie ma być 14*C! Zapowiada się zaje.biście. W sobotę przy 5* i słoneczku śmigałem już w krótkim rękawie, a następnego dnia tyle co wyszedłem przed blok i się wróciłem - tak piź.dziło.

Edytowane przez hdx
Odnośnik do komentarza

Trapek bardzo ładnie, już drugi mój. Jestem duży 190/83kg a deseczka trzyma sie spokojnie. Jakosciowo miedzy jart (bliziutko) a speed demons. Najlepsza za ta cene i w ogole jakos tak sie milo jezdzi na niej. Profilem, concave i popem nie odstaje od "amerikanów" a ja to czuje bo jak jest zle to poprostu 36 flipa nie wykrece:) Nawet jak nie przypasi komus to jednak 80 zł za deck :P

 

Edytowane przez massmedia
Odnośnik do komentarza

Już nie mogę doczekać się tych trucków. Trochę mi głupio ciągle jeździć na desce kumpla :) Jakie kółka i łożyska macie? Ja mam PIGi 101a 50mm i szybkie łożyska rusha i się teraz zastawiam czy sobie chociaż na tym pojeżdże po tych naszych pięknych chodnikach z kostki. Z tym bujalem to dziwna sprawa, paczki z USA najdłużej szły mi 14 dni, a od bujala dzisiaj mija 3 tygodnie i nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...