Skocz do zawartości

Skateboarding


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Kiedy jeździłem, a było to dawno temu, zaliczyłem tylko jeden wypadek po którym zakończyłem swoją przyjaźń z deską. Po około 2 tygodniach jeżdżenia i opanowaniu jako tako ollie, dałem się namówić kumplowi na próbę zeskoku z 6 schodów. Efekt? Złamana deska i rozwalona głowa z którą musiałem jechać na szycie :blush: Od tamtego czasu nie tykam deski, ale podziwiam wszystkich którzy pomimo kontuzji dalej są zajarani skateboardingiem.

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza

Haha, to podobnie jak, jeździłem ponad 5 lat, parę miesięcy temu wróciłem do deski po ponad 4 latach przerwy i też wy(pipi)ałem przy skoku przez schodki. Złamałem sobie nos i poharatałem sobie porządnie twarz, też już nie wrócę do deski. Wcześniej nigdy nic nie złamałem, tylko skręciłem nogę w kostce i wybiłem sobie zęba.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

Flip to teraz Rowley, Penny i cała zgraja dzieciaczków. Nie to co kiedyś.

 

Stay Gold pozamiatało, to co Reynolds pokazał jest nie do opisania. On ma 33 lata!!

 

Chris Cole się sprzedał, Monster drinks mu nie wystarczyło więc przeszedł z Fallen do DC shoes Oo.

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Tak na rozruszanie:

 

 

 

Paul Rodriguez 360 to crooks (!) ja rozumiem 50-50 ale crooks to trzeba mieć dauna O_o

 

 

A tu miejscówka na której smigam w lato

 

 

 

a tutaj w zime

 

 

 

 

Wasze ulubione brandy skejterskie? Że tak spytam ;] i może zapodajcie po jakimś futedżu od waszych ulubienców. Ale coś da best.

 

 

PJ Ladd wonderful horrible life

 

 

 

 

a sam jestem za cienki w uszach żeby sie pokazywać. ;]

 

WTF ? 360 flip na Crooks'a ???????? o ja j**e ! Rodriguez ma wielkiego downa !!!!!

Odnośnik do komentarza

Flip to teraz Rowley, Penny i cała zgraja dzieciaczków. Nie to co kiedyś.

 

Stay Gold pozamiatało, to co Reynolds pokazał jest nie do opisania. On ma 33 lata!!

 

Chris Cole się sprzedał, Monster drinks mu nie wystarczyło więc przeszedł z Fallen do DC shoes Oo.

 

oj tak Stay Gold :) kozacki film , kozackie tricki , kozacki montaż i muzyka ! cały film jest wy kozaczony :) a Reynolds'a przejazd , to mega mega kozak ! ten jego flip na samym końcu - Brak słów by to opisać :) Brandon Westage też pozamiatał tym przejazdem , Wszyscy w tym filmie pozamiatali i tyle :)

 

Ja już nie mogę wytrzymać kiedy pojawi się nowe Plan B - Know Future ! cały czas czekam i czekam i nie wiadomo kiedy będzie ten film :(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...