Skocz do zawartości

Skateboarding


Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Heh, niekoniecznie z TH :) Kilka lat temu siedziałem w temacie, ale przestałem się interesować, więc pytam.

 

To z innej beczki: podaj tytuły jakichś dobrych filmów skateboardowych z 2-3 ostatnich lat. Mam chęć coś obejrzeć.

Odnośnik do komentarza

Podejde do tematu troszke po swojemu i podam ci filmy ktore zawsze..chocby po rocznej przerwie..odradzaja moje uczucia do tego kawalka drewna i musze posmigac po ulicy :yes:

emerica. this is skateboarding - dziala magicznie-widze intro i juz mnie telepie :sorcerer: przez ten film siedze w tym po uszy

baker2g - nie wymaga komentarza

Flip sorry -kazda minuta to epic win

 

Nowe rzeczy malo mnie interesuja..sledze temat(glownie ulubiencow) ale chyba jestem z tych pierdow ktorzy uwazaja ze starsze czasy byly lepsze dla tej dyscypliny.Postacia ktora zawsze mnie inspirowala i jest moim absolutnym numerem jeden jest byl i zawsze bedzie Heath Kirchart..moment kiedy skonczyl kariere byl gwozdziem do trumny w temacie ,,obecny skateboarding,,

Edytowane przez BieŃ
Odnośnik do komentarza

dla mnie zawsze bohaterami byli mike carroll i rick howard, a tak naprawde to zaczalem przygode z h street shackle me not, matt hensley byl moim guru, mialem wtedy 9 lat i nawalalem na rybie przed po i w przerwach szkoly. i tak przez nastepne 13 lat, teraz plywam po londynie po chodnikach

 

http://www.youtube.com/watch?v=bpclo54RoHs

 

h street jeeeaahh

 

pamietam mode na uciete buty, deskorolkowe buty byly wszystkie ponad kostke, coby sobie nie skrecic i nastala moda aby je ucinac pod kostka, piekne czasy. capitole za krotkie i uciete buty, farbowane wlosy na blond i jazda heheheheheeeeeeeeeeeeeee

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Z nowszych filmów to oczywiście można polecić:

 

Emerica - Stay Gold (Reynolds im starszy tym lepszy - klasa)

Slave - Radio Television

Zero - Strange World

Creature - Hesh law

Thrasher/Converse - Prevent This Tragedy

 

@BieŃ: Brałem kiedyś od bujala traki Venture, czekałem chyba miesiąc.

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

 

Deathwish długo kazał nam czekać na nowy film, ale kiedy już wyszedł to zmiażdżył kule. Greco udostępnił jakiś czas temu swój part za free, a jest co oglądać. Mam wrażenie, że Bakerboysi im starsi tym lepsi (patrz Reynolds)! Widzę, że tu rozmowy o Mullenie, Greco kontaktował się z nim w sprawie darkslide'ów, których kilka w tym part'cie zrobił :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziwne ,że dopiero teraz ten temat znalazłem. Śmigam na desce już ok 5 lat, nawet forumka odpuściłem na rzecz zajawy. Udało mi się również wciągnąć w to młodszego brata który w ok 3 lata tak się rozjeździł ,że kosi niejednego. Obecnie śmiga dla Youth Skateboards (polska firma) i od czasu do czasu dostanie jakieś ciuszki od 79TH (warszawiaki pewnie znają) :) Nowy filmik jest właśnie w montażu to teraz starsze śmieci. Jadymy!

3422_387963104643992_1659761246_n.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=Daxr3esUVjU

 

http://www.youtube.com/watch?v=RdEc-LEfit8

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...