Skocz do zawartości

Yattaman


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

trailer juz dawno hula po necie

 

[brak wloskiego duba ;[ ]

http://www.youtube.com/watch?v=2hDkTRWcKIY

 

Ten sam trailer masz w pierwszym poście więc nie spamuj niepotrzebnie ;)

 

z trailera wynika ,że film jest raczej skierowany ku młodszej gawiedzi .Nie ma namiastki orgii przemocy jak w Ichim . Szkoda , bo Miike lubi obracać się w klimatach czarnej groteski .

 

Anime było skierowane do dzieci, więc nie wiem na jakiej podstawie spodziewałeś się, że Miike zrobi z tego gore.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
z trailera wynika ,że film jest raczej skierowany ku młodszej gawiedzi .Nie ma namiastki orgii przemocy jak w Ichim . Szkoda , bo Miike lubi obracać się w klimatach czarnej groteski .

 

Anime było skierowane do dzieci, więc nie wiem na jakiej podstawie spodziewałeś się, że Miike zrobi z tego gore.

 

 

bo to miike a nie peter jackson ;]

Odnośnik do komentarza
Ichi też było anime , a jak uroczo wyszło . Sądziłem ,że troche trudniejszą ścieżką pojdzie a nie będzie się wyręczać komputerem . Może z funduszami u niego nie za wesoło .

 

 

LOL Po pierwsze Ichi był nakręcony na podstawie mangi a po drugie ta manga była dla dorosłych i odchodziły w niej takie akcje, że film się chowa :P

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
LOL Po pierwsze Ichi był nakręcony na podstawie mangi a po drugie ta manga była dla dorosłych i odchodziły w niej takie akcje, że film się chowa

co nie zmienia faktu ,że Ichi the Killer to póki co najlepszy film Miike'a .

Yattaman troszku czarnego humoru i odpowiedniego brutality powinien zawierać , a nie robić z tego papke dla niewydarzonych japońców . Żadnej schizy jakoś w tym trailerze nie uświadczyłem , a to była jego domena . Szkoda .

Odnośnik do komentarza
LOL Po pierwsze Ichi był nakręcony na podstawie mangi a po drugie ta manga była dla dorosłych i odchodziły w niej takie akcje, że film się chowa

co nie zmienia faktu ,że Ichi the Killer to póki co najlepszy film Miike'a .

Yattaman troszku czarnego humoru i odpowiedniego brutality powinien zawierać , a nie robić z tego papke dla niewydarzonych japońców . Żadnej schizy jakoś w tym trailerze nie uświadczyłem , a to była jego domena . Szkoda .

 

 

Głupoty wypisujesz. Takashi Miike robi filmy każdego gatunku nie tylko gore, a to, że większość go kojarzy z Audition, Ichim czy Visitorem Q to już inna sprawa. Wnioskuję, że mało filmów tego reżysera widziałeś skoro twierdzisz, że Ichi jest najlepszy. Zobacz sobie najpierw: Gozu, Crows Zero, Like a Dragon czy Zebramana a potem się wypowiadaj na temat jego twórczości ;)

 

Co do Yattamana to kolejny raz powtarzam, że to film na podstawie anime dla dzieci i można się po tym spodziewać tylko komedii z typowym dla tego anime rodzajem humoru. O efekty specjalne bym się nie martwił, bo Yattaman jest w Japonii na tyle popularny, że budżet pewnie jest pokaźny. Z resztą nie wyobrażam sobie jakby mieli zrobić np. takiego Yattakana bez użycia animacji komputerowej :P

Odnośnik do komentarza

no właśnie on najlepiej sprawdza się w groteskach a'la Visitor Q czy Gozu (krowi łeb , milusi tytuł nieprawdaż ).

Zebraman to już raczej rzecz dla fanatyków podobnie jak Full Metal Yakuza . Wiem , że Izo było wyświetlane w Wenecji i zbierało skrajnie różne opinie . W moim odczuciu zbyt przekombinowany film , acz wart uwagi twór . Like a dragon jeszcze nie widziałem ale bardziej ciekawi mnie Sukiyaki western django . Widziałeś to może ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dobra, obejrzalem. Wielkie dzielo. Jak ktos uwaza, ze nie da sie chinska bajke przeniesc na film z aktorami, to niech obejrzy YATTAMANA. 100% anime. Miliony smaczkow. Takie same utwory, takie same piosenki, mechy, postacie. Film od fanow dla fanow. Ja przez bite 2 godziny siedzialem z bananem na mordzie jarajac co kolejnym smaczkiem. Dawno tak nie mialem. Slodkie to az to wyrzygania, ale przypomnialy mi sie czasy dzieciństwa, kiedy to czatowalo sie przed Polonia 1 w oczekiwaniu na kolejny ep YATTAMANNA!!!

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole... Niektórych dobrych wspomnień z dzieciństwa nie powinno się konfrontować z teraźniejszością. Tego się nie da oglądać. Tak bezdennie głupio straconej półtorej godziny chyba jeszcze nie miałem (film trwa dwie, ale ostatnie pół przewijałem do napisów końcowych, co zdarzyło mi się pierwszy raz, choć oglądałem już parę kiszek stolcowych w swoim życiu).

Nie no... nie wiem jakim trzeba być fanem, żeby to gó.wno przełknąć. Na pewno oglądanie anime w dzieciństwie na Polonii 1 nie wystarcza.

 

 

 

 

 

Jezuuuu... jaki jestem wkur.wiony z powodu utraty 1,5 h mojego cennego czasu :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...