Skocz do zawartości

LUSTRA / MIRRORS


AiszA

Rekomendowane odpowiedzi

Remake koreańskiego filmu z 2003 roku, który na dniach obejrzę wtedy porównam ;)

 

 

72228443rj8.th.jpg

 

 

http://www.mirrorsmovie.com/

 

Najnowsze dzieło Alexandre'a Aji ( Blady Strach, Wzgórza Mają Oczy )... moim zdaniem ciekawe, trzymające w napięciu dobre kino, nawet dla tych bardziej wymagających i nie chodzi mi o straszenie, bo chyba byliśmy grzeczni i wyrośliśmy już z dziecięcych lęków ;) Klimatyczne cacko, wlewające niepokój przy odbiorze niesamowitej, mrocznej scenografii spalonego centrum handlowego... Mocne 8/10, końcówka trochę rozczarowuje ( śmieszy ) a mogło być więcej :rolleyes:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jestem pewien czy ten film zasługuje, aż na osobny temat.

 

Taki typowy przerywnik pomiędzy czymś lepszym. Obejrzałem, zapomniałem. Bardziej pasowało na mocny thriller niż horror, chociaż ze dwa razy zdarzyło się, że serce mocniej zabiło. Niezła rola Sutherlanda (ale dla mnie to on dalej jest Jack Bauer we wszystkich filmach). Chciałem też napisać, że przypasował mi sam zamysł tego filmu, ale wtedy nie wiedziałem, że to remake i hamburgery znowu zerżnęły czyiś pomysł. Trochę na początku wolno się wszystko rozkręca, ale później jest na czym zawiesić oko.

 

A no i zakończenie byłoby o wiele lepsze gdyby nie ostatnie 2 minuty. Nie wiem czy tak było w oryginalne, ale ta scena chyba była ewidentnie robiona pod amerykańską publikę.

 

Same wrażenia dość pozytywne. 7+/10

Edytowane przez Osaka
Odnośnik do komentarza

Co najwyżej średniak. Kolejny zbędny rimejk dla ludzi co nie lubią czytać napisów albo oglądać azjatyckich twarzy. Lokacja silent hillowa co można poczytać za pozytyw całego filmu. Kefir gra ale wybitny z niego aktor nie jest i gdyby nie 24 to kojarzył by się teraz raczej z filmami klasy B.

Odnośnik do komentarza

Chyba jednak nie będe oglądał tego filmu, żeby nie zatrzeć pozytywnych wspomnień z "Heute Tension", "Wzgórza Mają Oczy" i niewyszukanych filmów akcji z Kiefrem z lat 80 łącznie z tymi w jego reżyserii ;). Już "Strażnicy" z Douglasem to było dla mnie za wiele.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...