Skocz do zawartości

Rock Band 2


Pelipe

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, wcześniej próbowałem i tak się nie dało teraz działa. Czyli mamy ósemkę.

 

1. s1ntex - gitara/perkusja/wokal

2. Qb3k- gitara/perka/wokal(?- nie wiem kiedy majk będzie)

3. evil PL gary/wioslo

4. Pelipe PL - "Fszystko."

5. Wallerot - only gitara

6. SkyPawel - perka/gitara

7. jarken - Gitara

8. Wallerot 2 (siostra) - vocal.

Edytowane przez Wallerot
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tej, drummofile ! Wróciłem dziś ze szpitala i ze zdumieniem stwierdzam, że temat RB nabiera rumieńców na forumie :twisted: Proponuje coś takiego, że wypieprzamy jutro siorę Walka i ja sięsbijam na jej miejsce. Jako że perka nadal czeka na pedał jakikolwiek, to mam do dyspozycji gitary i mikrofon - as you like.

 

Czoko, oddaj mi swój stary pedał <błaga>

Odnośnik do komentarza

"Jesz gó.wno murzynie" included :D (nasłuchałem się tego grając z Wallerotem... dużo się nasłuchałem)

 

Też będę dzisiaj, pedał wzmocniłem płytką z InPostu od spodu, bo mi podstawka zaczęła pękać także może wytrzyma jeszcze kilka dni ;) Wiadomo już coś o tym pedale Nyko?

 

A- i miło wiedzieć, że kiedy wejdę na foruma po kilku godzinach od poprzedniej wizyty to niemal zawsze jest coś nowego do przeczytania w temacie o RB2 :)

 

W sumie to ktoś wie jak tego Battle'a uruchomić? :P

Odnośnik do komentarza
Uu.. troszkę s(pipi)y ten Battle of the bands, to po prostu zwyczajne granie, z jakimś współczynnikiem punktów na górze, a myślałem o czymś więcej. Szkoda, zmartnowany potencjał.

 

W sumie ciezko o cos innego no bo jak to by moglo wygladac?

Szkoda tylko ze nie dalo sie polaczyc ze wszystkimi ale moze kiedys indziej.

Qb3k cos sie tak zbulwersowal?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...