Skocz do zawartości

EP 6 - ankieta


...  

254 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W którym rejonie kraju chcecie EP ?

    • dolno?l?skie
      29
    • kujawsko-pomorskie
      10
    • lubelskie
      8
    • lubuskie
      5
    • ?ódzkie
      28
    • ma?opolskie
      19
    • mazowieckie
      22
    • opolskie
      4
    • podkarpackie
      5
    • podlaskie
      9
    • pomorskie
      14
    • ?l?skie
      52
    • ?wi?tokrzyskie
      5
    • warmi?sko-mazurskie
      14
    • wielkopolskie
      19
    • zachodniopomorskie
      11


Rekomendowane odpowiedzi

/vote małopolskie ;)

 

Jeśli chodzi o chęci, to w małopolsce (Kraków lub Szczawnica/Krościenko) jestem w stanie pomóc w organizacji w ramach dostępnych zasobów czasowych. Pewne doświadczenie w organizacji i logistyce tego typu imprez mam (zloty ogolnopolskie).

Choć wiem, ze jestem nowy i raczej brak mi wsrod forumowiczow kredytu zaufania, to deklaruje chęć pomocy :)

 

wiec jak sie zastanowisz nad czy pomóc bez względu na miejsce imprezy pisz na pw mój lub Lain

Odnośnik do komentarza

Według mnie Śląsk powinien już odpocząć. Po co po ulicach ma biegać pełno kosmitów, mają płonąć budynki itd. dajmy odpocząć mieszkańcom hehe Łódź to najlepszy wybór, a władza jest skora do ustępstw. Mamy najlepszego prezydenta, który w rankingu zajmuje zaszczytne ostatnie miejsce zaraz za tym zboczeńcem z, z... zapomniałem skąd. Poważnie rzecz biorąc, Łódź ma najdogodniejszą lokalizację, chociaż nie próbujcie wjeżdżać do niej samochodem osobowym. Miasto nie opłaca mechanika. Najlepiej przyjechać żukiem albo taczką :P

 

Jeśli chodzi o miejscówkę to nie będzie problemu. Mogę takową w miarę możliwości zorganizować :]

Edytowane przez Soniak
Odnośnik do komentarza

Pomocy do czego? Porywacie się z motyką na słońce. Macie dwie opcje - ankieta się skończy, wybierzecie miasto, znajdziecie lokal który Wam wynajmą, podacie na forumie numer konta, każdy chętny wpłaca bezzwrotną zaliczkę wysokości 50%. Jak się kasa zbierze na lokal to wynajmujecie i ciągniecie dalej. Jak jest druga opcja? - pokładacie wiarę w ludzi. Jak kończycie? Z ręką w nocniku i straconym czasem.

Fajnie by było jakbyście zrobili party w Łodzi, ale nie wróżę sukcesu - kiedyś próbowaliśmy zorganizować forum party to się na planach skończyło.

Odnośnik do komentarza

Ja już Genetykowi pisałam na gadu. ;] Zorganizowanie lokalu i chętnych to nie problem. Zgłosiliśmy się na chętnych do zorganizowania, jeśli ktoś wyrazi chęć pomocy - spoko, ale nic na siłę. ;']

 

Co do miejsca, chyba jednak łódzkie nie da rady przegonić śląskiego. Ale kto wie, do końca ankiety jeszcze kupę czasu. ;]

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
Ja już Genetykowi pisałam na gadu. ;] Zorganizowanie lokalu i chętnych to nie problem. Zgłosiliśmy się na chętnych do zorganizowania, jeśli ktoś wyrazi chęć pomocy - spoko, ale nic na siłę. ;']

 

Co do miejsca, chyba jednak łódzkie nie da rady przegonić śląskiego. Ale kto wie, do końca ankiety jeszcze kupę czasu. ;]

 

 

Szkoda.... do Łodzi bym przyjechała, na śląsk ni huhu...

 

Odnośnik do komentarza
Ja już Genetykowi pisałam na gadu. ;] Zorganizowanie lokalu i chętnych to nie problem. Zgłosiliśmy się na chętnych do zorganizowania, jeśli ktoś wyrazi chęć pomocy - spoko, ale nic na siłę. ;']

 

Co do miejsca, chyba jednak łódzkie nie da rady przegonić śląskiego. Ale kto wie, do końca ankiety jeszcze kupę czasu. ;]

 

 

Szkoda.... do Łodzi bym przyjechała, na śląsk ni huhu...

 

Polska nie jest taka wielka znowu ;)

Odnośnik do komentarza

Może zakwaterowanie jakieś będzie możliwe w miejscu gdzie odbędzie się EP. ;P / tzn. chodzi mi np. o normalne pokoje (np. taki jak Kaś by potrzebowała dla siebie i dziecka ;) ) . Wiadomo, że nocleg mniej komfortowy też będzie zapewniony ;]

 

Co do transportu, może ktoś będzie z Warszawy autem jechał ;P :>

Edytowane przez Lain
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
/vote małopolskie ;)

 

Jeśli chodzi o chęci, to w małopolsce (Kraków lub Szczawnica/Krościenko) jestem w stanie pomóc w organizacji w ramach dostępnych zasobów czasowych. Pewne doświadczenie w organizacji i logistyce tego typu imprez mam (zloty ogolnopolskie).

Choć wiem, ze jestem nowy i raczej brak mi wsrod forumowiczow kredytu zaufania, to deklaruje chęć pomocy :)

 

wiec jak sie zastanowisz nad czy pomóc bez względu na miejsce imprezy pisz na pw mój lub Lain

Niestety z powodu pracy nie dam rady w innych lokalizacjach. :(

Odnośnik do komentarza
Ankietę potraktujmy w celach czysto informacyjnych ... a EP niech już odbędzie się w łódzkim (najbardziej sprawiedliwie).

Są tam jakieś ciekawe ośrodki z lasami i jeziorami ?

 

W centrum Łodzi jest dużo miejscówek, a jeśli chodzi o tereny pod Łodzią, to chyba najbardziej odpowiada Sulejówek. Jezioro, las i te sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...