Jump to content

EP 6 - ankieta

...  

254 members have voted

1. 1. W którym rejonie kraju chcecie EP ?

• dolno?l?skie
      29
    • kujawsko-pomorskie
      10
    • lubelskie
      8
    • lubuskie
      5
    • ?ódzkie
      28
    • ma?opolskie
      19
    • mazowieckie
      22
    • opolskie
      4
    • podkarpackie
      5
    • podlaskie
      9
    • pomorskie
      14
    • ?l?skie
      52
    • ?wi?tokrzyskie
      5
    • warmi?sko-mazurskie
      14
    • wielkopolskie
      19
    • zachodniopomorskie
      11

Recommended Posts

Postanowiliśmy, że weźmiemy sprawę w swoje ręce. Narazie jest to takie gdybanie, ale czemu nie ? :> Mam nadzieję, że niektórzy do sprawy podejdą w miarę poważnie. Liczymy też na dużą ilość chętnych w przygotowaniach do EP. Skoro zgredzi na ten temat milczą, to czemu userzy mają czegoś nie zorganizować? ;)

BTW. jeśli już teraz wiesz, że nie zamierzasz przyjechać, to nie głosuj. ;f

Ankieta trwa przez miesiąc. Czyli dokładnie 16ego tematu uznajemy za zamknięty.

http://www.psxextreme.info/index.php?showt...p;#entry1723459

Edited by Lain
  • Downvote 4
Postanowiliśmy, że weźmiemy sprawę w swoje ręce. Narazie jest to takie gdybanie, ale czemu nie ? :> Mam nadzieję, że niektórzy do sprawy podejdą w miarę poważnie. Liczymy też na dużą ilość chętnych w przygotowaniach do EP. Skoro zgredzi na ten temat milczą, to czemu userzy mają czegoś nie zorganizować? ;)

BTW. jeśli już teraz wiesz, że nie zamierzasz przyjechać, to nie głosuj. ;f

Ankieta trwa przez miesiąc. Czyli dokładnie 16ego tematu uznajemy za zamknięty.

aj, nic nie mowiłeś ze bedziesz robiła ankiete :thumbsup:

next time daj znać w koncu team.

:krzeslem: :thumbsup:

Edited by genetyk@

Oddałem głoś na Łódzkie. Nie ze względu na to iż tam mieszkam, ale dlatego że jest to centralna Polska i z każdego miejsca w kraju będzie taka sama droga aby dotrzeć na miejsce. Dodatkowo w Łodzi i okolicach jest dużo dobrych miejscówek na urządzenie takiej imprezy. Gdyby w moim mieście była taka impreza chętnie pomogę w przygotowaniach :).

Oddałem głoś na Łódzkie. Nie ze względu na to iż tam mieszkam, ale dlatego że jest to centralna Polska i z każdego miejsca w kraju będzie taka sama droga aby dotrzeć na miejsce. Dodatkowo w Łodzi i okolicach jest dużo dobrych miejscówek na urządzenie takiej imprezy. Gdyby w moim mieście była taka impreza chętnie pomogę w przygotowaniach :).

super, szukamy osob/ organizatorów które mogłyby dojechać bez względu na miejsce.

Więc jeśli sie czujesz na siłach daj znać.

Jak narazie jest nas troje:

Genetyk@

Lain

Lucek

Guest _Be_

Kubek zaczynam się Ciebie bać. A co do Ep to czemu nie, byle nie katosy. Ale zreszta to chyba zgredy mają coś do powiedznia w temacie EP a nie userzy forum czy się myle?

Jestem za za Katosami albo czymkolwiek na śląsku.

Pamiętam za małego pierwszy EP jak żałowałem że nie pojechałem. Kij że na iprezie "dodatkowej" i tak bym nie został ale impreza była by nie zapomniana.

A do Piramidy miałem może z 15 minut szybkim chodem:(

/vote małopolskie ;)

Jeśli chodzi o chęci, to w małopolsce (Kraków lub Szczawnica/Krościenko) jestem w stanie pomóc w organizacji w ramach dostępnych zasobów czasowych. Pewne doświadczenie w organizacji i logistyce tego typu imprez mam (zloty ogolnopolskie).

Choć wiem, ze jestem nowy i raczej brak mi wsrod forumowiczow kredytu zaufania, to deklaruje chęć pomocy :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.