Skocz do zawartości

Community Games


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu jeszcze nie ma tematu o grach community? Ludzie za skapi są by wydać parę złotych jak gra nie ma achievementów?

Niektóre gry niczym nie ustępują tytułom z Arcade, a ich cena jest często dużo niższa.

 

Z mojej strony polecam

Air Legends 200MSP

Machiavelli's Ascent 200 MSP

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta, tylko 200MSP to jest bodajże ok $2, wiec nie róbmy z tego tragedii. Gierki są proste, szybkie i relaksujące... dużo z tych wypuszczonych to badziewia, ale wspomniany Machiavelli mnie urzekł. I jasne mogę sobie wskoczyć na forum i pograć, ale o wiele lepiej mi rozgnieść tyłek przed TV. Poza tym inwestuję w tych twórców i liczę, że kiedyś stworzą coś wybitnego :)

Odnośnik do komentarza

Te gry to zwykły skok na MS points graczy, w większosci z USiA. Tylko oni skłonni są wydawać kasę na badziewny kominek tudzież inne domorosłe produkcje.

 

Zeby nie było, nic do tego typu produkcji nie mam, ale branie za to pieniędzy uważam za przegięcie. Tego typu gier tzw. FREEWARE jest w necie tysiące.

Ludzie skłonni wydawać na to kasę, mają ekhmm.... przecież DUŻO bardziej dopracowane to są gry na komórki, za 4,66zł. No i na licencji :P:P

 

Ta za 2$ to masz dwa hamburgery. :>

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza
Tylko powiedz mi Signap czy nawet jesli miałbyś te gry za darmo, to traciłbyś na nie czas, którego i tak notorycznie brakuje? Ja nie, no chyba że trafiałby się jakaś na prawdę godna uwagi pozycja.

 

Hardcorowcy raczej tam niczego fajnego nie znajda ale gdy pobierasz sobie cos na markecie to dajesz sobie tetrisa na 15 min czy cos "nowego". Idziesz z Xem do kogos (np. impreza, w tym 4 graczy drugie tyle 1 raz takie cos widzi), pewnie chcialby w cos pograc prostego ;). No macie troche racji - lepiej ten czas przeznaczyc na Arcade lub retaile ale dla casualow w sam raz.

 

Niby takie proste ale wciagaja i fajnie pograc sobie z kims 5min np. w te gierki http://www.slimeathlete.com/show.php?page=index - Dalbym za to nawet 800msp gdy bylo na ma MP:P (za caly pack) :>

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pograłem w triale co wyżej ocenianych gierek (wam też radzę :)) i tak:

 

CarneyVale: Showtime - świetna platformówka z bardzo ładną grafiką i designem, oraz niezłą fizyką. Gra w założeniach jest prosta i zarazem wciągająca. W każdej z plansz staramy się zebrać jak najlepszą ocenę za robienie trików i zbieranie baloników, za co odblokowujemy bonusy i lepsze rangi. Cena to 400mp.

Muszę jeszcze dodać, że gra dostała parę naprawdę wysokich ocen od renomowanych serwisów:

Destructoid - 9/10

GameCritics - 9/10

X360 Magazine UK - 8/10

http://www.metacritic.com/games/platforms/...neyvaleshowtime

Moja ocena wstępna: 8/10 (cena/jakość: 9/10)

 

Blow - artystyczna gra logiczna z ładną grafiką i piękną muzyką (tytułowy kawałek jest genialny! 8) ). Najbardziej przypomina Braida, choć w założeniach jest zupełnie inna. Musimy tak ustawić poszczególne wiatraki, aby przeprowadzić bąbelki z jednego końca planszy na drugi. Co tu gadać, gierka konkret, a cena to tylko 400mp.

Ocena wstępna: 9/10 (cena/jakość: 10/10)

 

Miner Dig Deep - gra z prostą, ale przejrzystą i czytelną grafiką. Mamy w niej na celu schodzenie pod ziemię, zbieranie zakopanych minerałów i przedmiotów, a następnie sprzedawanie je w sklepie i kupowanie nowego wyposażenia (jak np nowy kilof, czy drabinę). Grę urozmaicają kamienne głazy, które mogą na nas spaść gdy kopiemy, oraz lampa na naftę (która się zużywa) dzięki której widzimy przedmioty i głazy pod ziemią. Niezła gierka. Cena to tylko 200mp.

Ocena wstępna: 7/10 (cena/jakość: 8+/10)

 

Johnny Platform's Biscuit Romp - grafika rodem z Pegasusa, tak samo jak i gameplay (to drugie to akurat plus Smile). JPBR to staroszkolna platformówka w której musimy dostać się do wyjścia, pojawiającego się po zniszczeniu wszystkich wrogów. Ogólnie nic wielkiego, ale trzeba przyznać, że wciąga, a poziomy są króciutkie przez co nie ma chwili na nudę. Gdyby tylko gra była w takiej grafice jak Braid, to byłby hit. A i odgłos głównego ludka po przejściu każdej planszy jest już teraz jest dla mnie kultowy :D Gra kosztuje tylko 200mp.

Ocena wstępna: 6+/10 (cena/jakość: 8-/10)

 

Blow i CarneyVale: Showtime, to dla mnie must have'y i biją na głowę sporo gier z XLA :D Coś czuję, że chyba będę musiał jednak dokupić trochę punktów :)

 

Tutaj daje lin do stronki z najlepiej ocenianymi gierkami:

http://www.xblaratings.com/xna-ratings/menu/order:rating

 

A Wy, graliście w coś?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Blow zakupiłem jakiś czas temu i powoli sobie pogrywam. Tak jak pisałem wcześniej gra jest świetna, a do tego naprawdę długa :) Za 400mp to aż grzech nie kupić 8)

 

Z ciekawych gier natrafiłem dzisiaj na Mithra, Episode 1, Chapter 1 i chyba ją zakupię :) Jest to typowa przygodówka w starym stylu i artystycznej konwencji. Cena: 400mp.

Krótki opis:

The game?s story takes place on planet ?Gi?, where Tag, our main character, and Vee, the little stranger from a distant world will find they are forced to pair up against a strange race of invaders, bent on destroying the planet. Soon they will find out that there are many forces preparing for the final showdown on both sides!

Players will be able to control both Tag and Vee, and navigate beautiful sceneries, while they solve puzzles and try to save Tag?s home-world. The game is chock-full of story and action-based puzzles, and boasts fantastic settings and a fascinating storyline.

Edytowane przez POK
Odnośnik do komentarza

Jednak nie polecam Mithry. Gra jest fajna, ale straszliwie krótka, a do tego cały czas pochrupuje. Jeśli pozostałe epizody również będą po 400mp to sobie daruję. Co prawda chętnie zobaczyłbym jak historia dwójki bohaterów dalej się potoczy, ale 17zł za niecałą godzinkę grania to kpina (w dodatku niezbyt intensywnego).

Odnośnik do komentarza
Takie gierki powinny byc darmowe. W koncu sa robione przez "amatorow" a wielki brat MS jeszcze na tym zarabia.

Darmowe może nie, ale większość powinna chodzić za 100-200mp. Coś czuję nawet, że wtedy twórcy by na tym więcej zarobili. Ceny takiego Biology Battle, czy Colosseum to przegięcie jak na gry amatorów (800mp). Nie wiem jednak czy czasem Ms nie dyktuje częściowo cen. Tak tanie gry mogłyby stanowić zbyt dużą konkurencję dla XBLA.

Przydałoby się jeszcze by CG miały chociaż te 50gs, bo zawsze fajnie by widniały na liście i dawały większą motywację :)

 

Jak ktoś jest zainteresowany najlepszymi grami XNA, lub XBLA, to polecam stronkę:

http://www.xblaratings.com/xna-ratings/menu/order:rating

można łatwo wybrać najwyżej oceniane gry.

 

Osobiście szczególnie polecam Blow i CarneyVale: Showtime :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

W tym tygodniu do Community Games zawitało Kodu, czyli aplikacja do robienia własnych minigier, w bardzo niskiej cenie 400 MS Points. Na razie mam problemy ze stworzeniem systemu zadawania obrażeń, ale ogólnie jest nieźle :P Jak ktoś kupi to z chęcią przyjmę friend request, bo niestety projektami można się wymieniać tylko z przyjaciółmi :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...