Skocz do zawartości

PGL Zielona Góra - Halo 3 - 4v4 [Zakończony]


barth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi osobiscie zasady typu: gdzie nie mozna wskakiwac nie podobaja sie.

No niektore miejsca sa przegiete, np na pit do pokoju nad spawnami jak by sie 2 ze snajpami wje,balo to troche moglo by byc nieciekawie, tak samo mnie denerwowalo jak KOTH gralismy na pit i sam wskakiwales na srodkowym hillu na texture co by buly nie o(pipi)ic :P

 

Odnośnik do komentarza
Mi osobiscie zasady typu: gdzie nie mozna wskakiwac nie podobaja sie.

No niektore miejsca sa przegiete, np na pit do pokoju nad spawnami jak by sie 2 ze snajpami wje,balo to troche moglo by byc nieciekawie, tak samo mnie denerwowalo jak KOTH gralismy na pit i sam wskakiwales na srodkowym hillu na texture co by buly nie o(pipi)ic :P

 

To akurat nie jest zabronione :)

Odnośnik do komentarza

No to akurat nie. Ale teraz wyobraź sobie, że wygrywacie większość meczu, aż tu nagle przeciwnicy znikają i giniecie jeden za drugim dostając strzały nie wiadomo skąd. Po pewnym czasie znajdujecie przeciwników skampionych w jednym miejscu, ale i tak nie możecie się tam dostać, bo oni blokują wejście i zabijają was zanim zdążycie się zbliżyć. I tak wygrana zmienia się w przegraną. Jasne, jak ty to robisz to jest ubaw, ale jak robią to tobie to nie za bardzo. A zasady starają się zrównoważyć grę.

Odnośnik do komentarza
No to akurat nie. Ale teraz wyobraź sobie, że wygrywacie większość meczu, aż tu nagle przeciwnicy znikają i giniecie jeden za drugim dostając strzały nie wiadomo skąd. Po pewnym czasie znajdujecie przeciwników skampionych w jednym miejscu, ale i tak nie możecie się tam dostać, bo oni blokują wejście i zabijają was zanim zdążycie się zbliżyć. I tak wygrana zmienia się w przegraną. Jasne, jak ty to robisz to jest ubaw, ale jak robią to tobie to nie za bardzo. A zasady starają się zrównoważyć grę.

 

Generalnie to jakbym wygrywał i przeciwnicy by sie skampili to bym ich pier,dolil i nie szedł do nich... no ale to tak nawiasem, w końcu ja nic nie wiem o tej grze :unsure:

Edytowane przez B0CZEK
Odnośnik do komentarza
Mi osobiscie zasady typu: gdzie nie mozna wskakiwac nie podobaja sie.

No niektore miejsca sa przegiete, np na pit do pokoju nad spawnami jak by sie 2 ze snajpami wje,balo to troche moglo by byc nieciekawie, tak samo mnie denerwowalo jak KOTH gralismy na pit i sam wskakiwales na srodkowym hillu na texture co by buly nie o(pipi)ic :P

 

To akurat nie jest zabronione :)

 

No nie jest bo i tak PIT KOTH wylecial z rozpiski, a w TS chyba nie bedziesz tam wskakiwal :P

 

Odnośnik do komentarza
FINAL ---> Anglia vs Juani tyle wiem ;] (6:2) dla Angoli brak czerwonych kartek piekny mecz ;]:D a jeden nawet to gralw butach Fila .... ;P

 

A ja się pytam, gdzie wtedy byli rodzice... czy ktoś myślał że chodzi o Rasiaka?

 

A tak poważnie to congrats? Ale zaraz czyżby LH urwało 2 mecze? ;) bo słyszałem że ma być do zera z każdym? ;)

 

A rak serio to gratsy dla TOP3, a ja mam pytanie, jak wyglądają podium w turniejach RockBanda i Street Fightera?:)

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Ok wstałem po 31 godzinach działania non stop.

 

Jeszcze raz podziękowania dla Bartha i Raza za ogarnięcie tego syfu :P Oczywiście wielkie dzięki dla Damiaśia za przenocowanie i super miejscówkę na lana :)

 

Teraz czekamy na Łódź. PVT będzie walczyć o top 3 :D

 

BTW. Last Hope - nie poddawać się! Jesteście The Best :spartanin:

Edytowane przez maciekk
Odnośnik do komentarza

Tez cos skrobnę :)

 

Proszę Cię bardzo Tronicu (ziebaues anyway ;P)

 

1. On Lan Ye? (FiL4, Lethal, Bobek, Andre)

2. Last Hope (Juan, Bieniu, Kerlo, Miniu)

3. Kamienne Opasy (Boczek, Flaha, Uzny, Velios)

4. Polish Vodka Team (Matek, Paqito, Pchel, WojtASS)

5. Rapid (Barth, Raz, Drzedaj, Damiaś)

6. Fabryczna Team (?)

7. Makiaveli (?)

8. Haos Team (?)

 

Turniej wypadł Ok.

 

Podziękowania dla Bartha & co za organizacje i oczywiscie dla Damiasia za nocleg ;).

 

Chciałbym tez podziękować Lethalowi i Andre, za to, ze chcieli sie tu pojawic i powalczyc , <3 guys.

 

Szkoda, ze T4 nie moglo sie zjawic, byłoby jeszcze ciekawiej myśle :).

 

I tu pare fotek ode mnie -> http://www.sendspace.com/file/1qbd6s

 

 

peace

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...