Skocz do zawartości

PGL Zielona Góra - Halo 3 - 4v4 [Zakończony]


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Street Fighter:

1.Scubs (czy jakos tak, ogolnie typ w Tekkena3 ponoc kiedys byl dobry)

2.Lethal

3.Uzny

4.Velios

 

Final wygral 5:0 (3:0, 3:0, 3:1, 3:0, 3:1)

 

gra kilkoma postaciami (najwiecej Blanka, ale tez Kena, Guila i Ryu bral)

 

mi sie SF bardzo spodobal i jak tylko dorwe go w dobrej cenie to lykne

 

Gratsy dla 1. miejsca, Lethal wyraznie ponad wszystkimi graczami na turnieju, Andre dobry i nic wiecej

 

see u next time

 

Fota ktora robilem po turnieju, prosilem Filipa zeby sie usmiechnal, ale cos nie chcial, naszczescie 5sek w Photoshopie i sytuacja odwrocona o 180stopni ;)

 

http://tnij.org/fil4

 

po najechaniu na fote kursorem prosze chwile odczekac :)

Edytowane przez Goldi69-PL-
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 100
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zacznę od smutnej wiadomości, że Last Hope w formie dotychczasowej przestaje istnieć, a to dlatego, że Miniu rezygnuje z gry w halo 3.

 

Dzięki dla niego za gry i wspólne turnieje, dobry z niego timejt.

 

Ja, Kerlo i Juan kontynuujemy granie, co do składów i tego czy LH będzie wciąż LH nie jesteśmy jeszcze pewni.

 

Co do turnieju:

 

Dzięki dla mojego teamu - daliśmy z siebie ile tego dnia mogliśmy ;)

 

Congratzy dla zwycięzców, GGs !

 

@ Bobek: zagraliśmy z Europą i Europa nie jest wcale taka straszna. Tak, ja wiem, to nie była czołówka a i tak nas "zrejpiła", czuję się "pouczony", Ty już wiesz do czego piję. Tak, to jest ironia :P Poczekamy, pogramy, zobaczymy ;)

 

@ FiL4: powiem Ci Filipie, że zostałem zaskoczony przez Twoje zachowanie, nie do końca pozytywnie. Dużo gadanie, big words, a "co i jak" większość obecnych widziała i słyszała. GGs, myśl tylko co mówisz ;)

 

@ Andre & Lethal: was really nice to meet you and lan with you guys ;) Hope to see you in Łódź ;)

 

Dzięki dla organizatorów, faki dla tych którym się "nie chciało" jechać. Zabijacie tą scenę.

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza

Wielkie gratz dla wszystkich (zwlaszcza tych co sie zjawili - :/), a zwlaszcza dla top3! :)

Dawac mecze do sciagania! :D

Lethal i Andre wlasnie polecieli sobie do domu, mowili ze byli zadowoleni i im sie bardzo podobalo wiec thumbs up dla Bartha oraz ekipy :). A i dziekowali za wspolne gry i prosili by przekazac paru zainteresowanym 'co do zwrotu kosztow', ze papierosy ktore kupili na resell w pelni zwrocily im koszta, i ze bardzo chetnie wpadna na Lodz jesli czasowo wyrobia.

Odnośnik do komentarza

Dobra to i ja cos napisze :

Jak zwykle podziekowania dla organizatorow, wszystko bylo git , szkoda tylko ze nie udalo sie uruchomic 2giego setupu. No i niewiem na co poszlo wpisowe, myslalem ze dzieki temu rzeczywiscie nagordy zbliza sie do sceny pc :). Pozatym jestem bardzo zadowolonyi jeszcze raz big THX i Respect.

Po drugie podziekowania dla mojego timu , mialo wyjsc inaczej , ale uwazam ze wstydu nie narobilsmy. Co poniektorzy z zwycieskiej druzyny byli na tyle bezczelni ze zakladali sie ze nie wygramy zadnego meczu, ale chyba ten " ktos " mocno sie rozczarowal i niech sie cieszy ze koledzy przyjechali. W zwiazku z tym ze miniu zakonczyl gre w halo i na dzien dzisiejszy nie wiemy kim go zastapic, odchodze z LH ( wtajemniczeni wiedza o co chodzi i mam nadzieje ze wyjdzie to na dobre)

Po trzecie: szkoda ze tak malo osob sie zjawilo T4 np , PVT mile mnie zaskoczylo , szczegolnie 1wszym meczem gg guys ;)

 

Do zobaczenia na xbl i mam nadzieje ze w Lodzi

 

PS. Tronic tym razem nie mialem aparatu, ale trzepalo sporo osob fotki wiec musisz Bartha pocisnac od niego tez ktos robil.

 

Peace ;)

Odnośnik do komentarza

"Musze przyznac ze chlopaki z “onlajna yeah” zaszaleli i niezle namieszali w szykach teamu sponsorowanego przez rapidshare. Jesli mialbym sie zakladac to postawilbym wlasnie na nich, a to ze wzgledu na transfer ktory zasilil ich polska druzyne w graczy z ukrainy i obrzezy buenos aires w argentynie. Chlopaki pokazali na co ich stac i wygrali turniej bez znaczacych strat w hillu i pilce. Gratulacje." Padlem ze smiechu XD Ogolnie relacja ze(pipi)ista najlepsza rzecz jaka widzialem od tygodnia .... kto to pisal ? XD

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za popsucie artykułu na tvodra.pl xD

 

 

oto oryginał:

 

Zielonogórski turniej Halo 3 (gra komp­uterowa; typowa „strzelanka:”) jest częścią ogólnopolskiej ligi miłośników tej gry. Na rozgrywane w Winnym Grodzie po raz pierwszy zawody zgłosiło się 8 drużyn, czyli 32 osoby. Pierwsze miejsce zdobyli chłopcy z On–layne (on-lajn). Pokonali uważaną za faworytów drużynę Rapid. Nie zepsuło to jednak humoru jej członkom, którzy twierdzą, że warto było wziąć udział w rozgrywkach. Przede wszystkim dlatego, że kochają tę grę i mogli spotkać się ze znajomymi z sieci. Średnia wieku uczestników turnieju to 20 lat. Dużo starszej konkurencji nie przestraszyło się czterech 9 letnich kolegów z boiska, którzy dzielnie walczyli do końca. Dla nich turniej to nowe doświadczenie, a najważniejsza jest gra zespołowa. Kolejny turniej Halo 3 odbędzie się w kwietniu w Łodzi. Do Zielonej Góry miłośnicy gry zawitają ponownie we wrześniu.
Odnośnik do komentarza
"Musze przyznac ze chlopaki z “onlajna yeah” zaszaleli i niezle namieszali w szykach teamu sponsorowanego przez rapidshare. Jesli mialbym sie zakladac to postawilbym wlasnie na nich, a to ze wzgledu na transfer ktory zasilil ich polska druzyne w graczy z ukrainy i obrzezy buenos aires w argentynie. Chlopaki pokazali na co ich stac i wygrali turniej bez znaczacych strat w hillu i pilce. Gratulacje." Padlem ze smiechu XD Ogolnie relacja ze(pipi)ista najlepsza rzecz jaka widzialem od tygodnia .... kto to pisal ? XD

 

:shifty:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.