Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

rdr_wildlife004.jpg

 

"Eye of the Tiger"


 

Nie no te screeny ze zwierzętami ...... to MISTRZOSTWO ŚWIATA

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/5311/a_rockstar_recommends_recap_our_favorite_westerns_-_and_yours A Rockstar Recommends Recap: Our Favorite Westerns - and Yours

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/5491/red_dead_redemption_midnight_launch_info_across_the_us Red Dead Redemption Midnight Launch Info Across the US

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/5521/red_dead_redemption_features_wildlife_&_hunting Red Dead Redemption Features: Wildlife & Hunting

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/features/wildlifeandhunting Wildlife and hunting

 

OMFG "Each animal in Red Dead Redemption has its own unique behaviors: dogs will chase wagons, or bark at potential enemies. Barnyard animals will herd together, taking fright at loud noises. Large birds will scavenge from corpses, while predators like bears or wolves will put on aggressive threat displays and fearlessly attack humans."

 

6 dni witaj pierwsza gro na PS4.

Odnośnik do komentarza

OMFG "Each animal in Red Dead Redemption has its own unique behaviors: dogs will chase wagons, or bark at potential enemies. Barnyard animals will herd together, taking fright at loud noises. Large birds will scavenge from corpses, while predators like bears or wolves will put on aggressive threat displays and fearlessly attack humans."

Wszystko wyjdzie w praniu, ale jeżeli chodzi o Rockstar - ja w to wierze ;)

 

6 dni witaj pierwsza gro na PS4.

"Red Dead Redemption is a massive tittle that crosses genre."

Odnośnik do komentarza

Ok. Pograłem chwilkę, tylko jakieś pół godzinki żeby nie odkrywać za dużo i mogę powiedzieć jedno - warto inwestować. Mimo, że nie jestem fanem GTA i 4 nawet nie ukończyłem, bo taka była nudna, to w RDR po prostu czuć klimat dzikiego zachodu, który jest wielkim nieopisanym bohaterem tej gry. Dzięki temu, że tak świetnie oddano świat człowiek aż chciałby żyć w tamtych czasach. Jest trochę z jajem, trochę heroicznie, trochę tragicznie, trochę poważnie.

 

Na samym początku fabuła trochę naciągana, no ale wszystko można wytłumaczyć poprzez honor ;)

 

Fajnie się też ujeżdża konie (hmm...). Czuć, że to zwierzę. Szkoda tylko, że R* wprowadziło automatyczną regenerację staminy, a nie poprzez np. picie wody.

 

Słabsze tekstury zdarzają się tu i ówdzie, ale to raczej margines. Grafa ok, no i ten rewelacyjny VA. Poezja.

 

@Yano

Jednak istnieje sprawiedliwość, bo jakbym mógł to sam bym poleciał do sklepu, ale mam obronę w czerwcu, więc brak czasu.

 

Miłej gry życzę ;)

 

Edit: Zapomniałem wspomnieć. Animacja biegu Marstona trochę ssie pałkę.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Co za screen :O:O:O Te Grizzly to na pewno mają wściekliznę.

Nie chcę trafić na nie akurat jak będą miały okres godowy hehe.

Jestem ciekaw czy na hardzie ciężko będzie je ubić.

 

Do tych co grają.

 

1. Czy można w końcu korzystać z usług dziwek? Czy plota była prawdziwa i nie.

2. Ciężko jest na hardzie ?

Odnośnik do komentarza

Info z NG:

"I was riding my horse and i saw a train and ended riding along side of it. I didnt know how to jump onto it (of if thats even possible?) so what i did was ride up to the train cabin bit, activated that slowmo thing and shot the driver in the head making the train come to a stop. I then jumped on and killed all the passengers and looted their bodies. That was fun but i was dissaponted that you cant drive the train. No prompts or anything come up (maybe later on in the game?)" :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

SMS update od ziomka:

1) Nie można wejść do każdego budynku

2) Z kasą nie ma aż tak wielkich problemów

3) Nie można ruchać

4) Bronie nie znikają po śmierci

5) Wszystkie zdobyte bronie ma się przy sobie, niekoniecznie jedną z każdej klasy, po prostu na kółku można się przełączać między konkretnymi broniami z danej klasy (np. między rewolwerem a pistoletem)

6) Przebija GUN pod każdym względem

 

Edit: 7) Nie ma harda jako takiego, można wybrać po prostu poziom auto-celowania.

 

Edit2: 8. Marston nie umie pływać. Z koniem też nie potrafi.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

No i wolniejsza regeneracja zdrowia jest na hardzie.

 

To o co chodzi z tymi budynkami.

 

Pograłem dzisiaj chwile ,można wejsc praktycznie do kazdego budynku !

 

Poza tym czemu R* miałoby kłamać tak perfidnie. Może to jest związane z jakąś umiejętnością która odblokowuje się z czasem? Jak np. kwadraty w San Andreas.

No nic zobaczy się. Nie jest to takie ważne.

 

Ale braku dymania nie podaruje... hehe

 

OMFG

 

Insane and beauty.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

SMS update od ziomka:

1) Nie można wejść do każdego budynku

2) Z kasą nie ma aż tak wielkich problemów

3) Nie można ruchać

4) Bronie nie znikają po śmierci

5) Wszystkie zdobyte bronie ma się przy sobie, niekoniecznie jedną z każdej klasy, po prostu na kółku można się przełączać między konkretnymi broniami z danej klasy (np. między rewolwerem a pistoletem)

6) Przebija GUN pod każdym względem

 

Edit: 7) Nie ma harda jako takiego, można wybrać po prostu poziom auto-celowania.

 

Edit2: 8. Marston nie umie pływać. Z koniem też nie potrafi.

 

spytałbyś sie czy można przechowywac w safe housach bronie i ammo i co sie dzieje z zakupionymi brońmi, oprócz tego ze mamy je prze sobie czy odblokowywuja sie na stale jako "kupione" i u handlarza możemy sobie pózniej brać za free?

Odnośnik do komentarza

pisałem o tym dlaczego pytam o takie rzeczy. Pytam sie dlatego zeby sie odpowiednio nastawic przed kupnem gry i nie byc zawiedziony jak cos się w niej nie znajdzie potem. Oczywiście nie ma to znaczenia ani wpływu na kupno samej gry ale wole wiedziec z wyprzedzeniem o rzeczach na ktore zwracam uwage w takich grach.

Odnośnik do komentarza

Hehehe a zawiedziesz się jeżeli nie będzie można przechowywać ;p

 

http://www.youtube.com/watch?v=JNRzdd3uo7A uwaga początek pierwszej misji

Haha obczajcie to (kto chce). Nie chodzi mi o misje ale o sam początek - pijak. Genialne.

 

Póki co nie podoba mi się jedna, "mała" rzecz. Bieganie Marstona jakieś takie koślawe i nie pasuje mi. Ale to pierdoła.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...