Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

http://uk.xbox360.ign.com/articles/108/1089304p1.html

 

Świetny ten IGN Preview. Czyta to się niczym bajkę na dobranoc. Każde słowo, każde zdanie ma moc obrazowania w naszym niemogącym się doczekać orgii dzikiego zachodu mózgu. Miazga, po tym tekście RDR jawi się jako GTA IV razy tysiąc, z równie nieprzewidywalnymi akcjami jakie potrafi zafundować prawdziwe życie. Myślałem jeszcze do niedawna że to Liberty City jawi się jako niemalże oddychające i żyjące miasto. Teraz okazuje się że pustkowia, które na pierwszy rzut oka wydawały się istnieć bez żywego ducha mają w sobie więcej życia niż kilkumilionowa metropolia. I pomyśleć, że do premiery już naprawdę dzieli nas kilka dni.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj na IGN-ie miał się pojawić tajemniczy artykuł. Poszły spekulacje, że to recenzja. Niestety nie. Ale i tak wart przeczytania, nawet bardzo.

 

http://uk.ps3.ign.com/articles/108/1089281p1.html Red Dead Redemption: Exploring the Wild West

 

Ci co narzekają na nudę w GTA4. Chyba będą szczęśliwi. Ten artykuł jeszcze bardziej napala niż Launch Trailer.

Prędzej miałem gdzieś tego pokera w multi. Ale fajnie by jednak było jakby się znalazł.

 

Ogółem po przeczytaniu tego, ciśnie mi się na usta San Andreas. Dokładnie tak samo miałem.

 

Edit: Haha Texz nie podglądaj, gdzie szperam w necie. Przynajmniej dałem z Ps3 <wiracha> hehe.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wiem, że post pod postem i to w krótkim odstępie. Ale ten news to nie byle jaki news. Trzecia ocena.

 

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=246436 Red Dead Redemption review: 10/10 in Official PlayStation Magazine

 

OPM says that decrying RDR as a re-skinned GTA 'misses the point' - because 'in terms of ambience and immersion it surpasses its forbear'.

'Once you're hooked, there's no going back,' OPM's review warns.

 

Trzeba skany dorwać. Ciekawe czy coś o różnicach w grafice piszą. Choć to OPM.

 

No i w obliczu dzisiejszego Launch Trailera i tego co piszą w OPM. Soundtrack zapowiada się genialnie co przemawia za limitką.

 

PS. Tak Balon potwierdzone, Skandynawia leży z premierą przez pył. Nie śmieje się bo jeszcze..... a tfu nic już nie mówię.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja juz chce sie dowiedzieć bardziej konkretnych info o samej grze zanim ją kupie a nie trailer po raz 12...

Ale trzeba przyznac ze jest porządny i ma klimat.

Nie no nie wiem jakich Ty chcesz QTF konkretów :blink:

Jest mnóstwo, mnóstwo znanych konkretów, bajerów.

 

Chyba, że chcesz opis każdej misji włącznie z zakończeniem hehe.

Jak chce Ci się to przekop sobie temat, jakieś z 10-15 stron wstecz. Dawałem link do "screena" z mnóstwem konkretów, włącznie z opisem mini-gier, cen, bajerów itd. Nawet ja tego do końca nie czytałem.

Teraz z perspektywy czasu to raczej nie był fake.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja juz chce sie dowiedzieć bardziej konkretnych info o samej grze zanim ją kupie a nie trailer po raz 12...

Ale trzeba przyznac ze jest porządny i ma klimat.

Nie no nie wiem jakich Ty chcesz QTF konkretów :blink:

Jest mnóstwo, mnóstwo znanych konkretów, bajerów.

 

Chyba, że chcesz opis każdej misji włącznie z zakończeniem hehe.

Jak chce Ci się to przekop sobie temat, jakieś z 10-15 stron wstecz. Dawałem link do "screena" z mnóstwem konkretów, włącznie z opisem mini-gier, cen, bajerów itd. Nawet ja tego do końca nie czytałem.

Teraz z perspektywy czasu to raczej nie był fake.

Chciałbym sie dowiedziec sporo rzeczy odnośnie samego gameplayu.

Niuanse zwiazane z broniami i ich przechowywaniem. Ze sprzedażą różnych rzeczy oraz z końmi.

Pisałem tym również na poprzednich stronach.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Nie no nie moja sprawa. Ale takie rzeczy to chyba podczas grania lepiej odkryć/dowiedzieć się.

 

Wątpię żebyś się dowiedział w inny sposób np. z recenzji. Chyba, że od osoby która już gra.

Imo to są smaczki które się "łyka" podczas grania.

 

Edit: No a część rzeczy tak jak pisze Colin.

I tak za dobrze mamy, dużo nam ujawniono.

 

Tym bardziej to nie są rzeczy które mogą zdecydować o kupnie gry lub nie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

"Graphic whores are going to cry foul over all the jaggies in this game though."

To co widać było w trailerze, typowa przypadłość silnika gry. Nie ma nad czym płakać. Dla mnie to nie jest kompletnie zaskoczeniem. To że gra będzie odbiegać od bullshotów, które mięliśmy prezentowane od samego początku też nie zaskakuje ;) Co do gameplayów, to jak w przypadku GTA IV oglądanie ich zabija hype na grę. GTA IV na pierwszych filmikach kręconych jakością znacznie gorszą w jakiś dziwny sposób pokazywało grę jako coś niewiele lepszego od Saints Row. Zacząłem mieć obawy, czy na pewno R* nie przejechało się w tej next generejszyn z jakimś niegrywalnym potworkiem (próba walki na autostradzie klepając jedynie button odpowiadający za zadanie ciosu, wiadomo jak to działa w GTA IV, głównie na kontrach, na początku prezentowało się to dziwnie i strasznie drętwo). Dopiero jak własnoręcznie się wsiąknie w RDR będzie wiadomo czy R* znowu to zrobiło.

 

edit: czytam relacje na NG - nie wiadomo jak jest z natywną roździałką na PS3, ale gra praktycznie nie ma popupu, a framerate non stop trzyma poziom; Jest poprawa w porównaniu z GTA IV, dla mnie to świetna wiadomość w końcu minęło tyle czasu.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

humanno, to wersja US, oni takie maja ikonki ;)

 

takze wersja na PS3 jednak istnieje ;D heh

 

edit: czytam relacje na NG - nie wiadomo jak jest z natywną roździałką na PS3, ale gra praktycznie nie ma popupu, a framerate non stop trzyma poziom; Jest poprawa w porównaniu z GTA IV, dla mnie to świetna wiadomość w końcu minęło tyle czasu.

To bardzo dobrze. Licze, że Rockstar zadbalo o to, by posiedzenie przy RDR odbywalo sie bez problemow technicznych. Z reszta, szczerze mowiac nawet gdyby byl tearing, popupy, problemy z vsync to i tak bym przymknal oko :D

Odnośnik do komentarza

Ponoc framerate troche spada, gdy zrobimy rozrobe w miescie i mamy status Wanted. Ogolnie nie powinno byc zle. Technicznie pewnie jest to poziom Episodes From Liberty City, wiec jest lepiej niz w GTA 4. Mimo wszystko potwierdza sie moja teoria, ktora mowi ze jesli chodzi o exclusivy to PS3>360, natomiast w przypadku wiekszosci tytulow multiplatformowych 360>PS3 :yes:

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Ponoc framerate troche spada, gdy zrobimy rozrobe w miescie i mamy status Wanted. Ogolnie nie powinno byc zle. Technicznie pewnie jest to poziom Episodes From Liberty City, wiec jest lepiej niz w GTA 4. Mimo wszystko potwierdza sie moja teoria, ktora mowi ze jesli chodzi o exclusivy to PS3>360, natomiast w przypadku wiekszosci tytulow multiplatformowych 360>PS3 :yes:

 

Wiesz jakie głupoty wydalasz? Aż chce się na demotywatory wejść. Jak zagrasz w grę to wtedy się wypowiadaj o poziomie technicznym a nie opierasz się na pogłoskach i plotkach. Poziom graficzny EFLC? Ślepy jesteś? Przecież tu mamy do czynienia z ogromnym skokiem jakościowym! Bez wątpienia RDR to jedna z najładniejszych gier AD 2010. W jaki sposób oceniasz wersję Xboxa wyżej? Twoja teoria jest (pipi) warta - spójrz sobie na nowsze multiplatformy, takie jak B:BC2, Bioshocka 2 czy Batmana.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Strzał w jadącego konia w efektowny sposób zrzuca jeźdźca przez jego głowę. OMG.

I'm starting to toy around with random gunplay in town and fucking around with the authorities. Did GTA4 enemies react when shot in specific areas, like the knee or arm? I shot a dude's horse, and it crumpled to the ground quickly, sending its rider off the front. I nailed him once in the right knee, and he fell to the ground. He then, got up one leg, knee bent, turned and fired at me over his shoulder. I took out the other knee, and he started crawling around, pulling himself around with his arms.

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=21272773&postcount=1542

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Ponoc framerate troche spada, gdy zrobimy rozrobe w miescie i mamy status Wanted. Ogolnie nie powinno byc zle. Technicznie pewnie jest to poziom Episodes From Liberty City, wiec jest lepiej niz w GTA 4. Mimo wszystko potwierdza sie moja teoria, ktora mowi ze jesli chodzi o exclusivy to PS3>360, natomiast w przypadku wiekszosci tytulow multiplatformowych 360>PS3 :yes:

 

Wiesz jakie głupoty wydalasz? Aż chce się na demotywatory wejść. Jak zagrasz w grę to wtedy się wypowiadaj o poziomie technicznym a nie opierasz się na pogłoskach i plotkach. Poziom graficzny EFLC? Ślepy jesteś? Przecież tu mamy do czynienia z ogromnym skokiem jakościowym! Bez wątpienia RDR to jedna z najładniejszych gier AD 2010. W jaki sposób oceniasz wersję Xboxa wyżej? Twoja teoria jest (pipi) warta - spójrz sobie na nowsze multiplatformy, takie jak B:BC2, Bioshocka 2 czy Batmana.

Spokojnie. Oczywiscie RDR wyglada lepiej, niz GTA, jednak w przypadku poziomu technicznego bardziej chodzilo mi o wyswietlanie grafy. Na PS3 jest to zoptymalizowany poziom GTA, czyli 575p, brak AA, natomiast w przypadku 360 720p + AA. Mialem nadzieje, ze w przypadku DRD uda sie dogonic konkurencje, ale widocznie Rockstar srednio idzie optymalizacja kodu. Jak wspomniales, sa gry multiplatformowe, ktore wygladaja lepiej na PS3, dlatego tez w swojej poprzedniej wypowiedzi uzylem slowa wiekszosci przypadkow, a nie wszystkich :)

 

PS. Oczywiscie przyznaje racje, ze zawsze lepiej samemu zagrac i ocenic, niz opierac sie w 100% na informacjach z internetu :)

 

Strzał w jadącego konia w efektowny sposób zrzuca jeźdźca przez jego głowę. OMG.

I'm starting to toy around with random gunplay in town and fucking around with the authorities. Did GTA4 enemies react when shot in specific areas, like the knee or arm? I shot a dude's horse, and it crumpled to the ground quickly, sending its rider off the front. I nailed him once in the right knee, and he fell to the ground. He then, got up one leg, knee bent, turned and fired at me over his shoulder. I took out the other knee, and he started crawling around, pulling himself around with his arms.

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=21272773&postcount=1542

Slyszalem tez o jednej dobrej akcji. Wieczorem na jakims odludzi, grupka ludzi rozbila oboz. Jeden z gosci siedzacych przy ognisku, zaprasza bohatera do siebie. Chwile potem slychac bodajze jakis krzyk kobiety. Bohater rozpierdziela wszystkich i dostaje note, ze zrobil cos pozytywnego. Pozniej okazalo sie, ze byl to jakis oboz kanibali :ninja:

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nie ma żadnych informacji o wyświetlaniu grafy na poszczególnych konsolach w RDR, więc o czym ty pierdzielisz?

GTA IV nie chodzi na Xboxie w 720p.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...