Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Cowboye macie też tak że po odblokawaniu (po przejsciu któregoś z challengy) 2 razy wiekszej pojemności na noszone rzeczy znikają wam one kiedy wyjdziecie z gry?? Zawsze tak mam ze mam np. na maxa czyli 10 czegos, wychodzi , wracam i tylko 5. Co to za (pipi)y błąd...

no K.rW.a!!!! znowu to samo... wypełniłem wszystkie challenge wiec moge mieć każdej rzeczy 2 razy wiecej i jak przekraczam pułap 5 czyli mam 5-10 to po włączeniu gry ponownie redukuja mi sie przedmioty do 5!!!

POMÓŻCIE!!!

Odnośnik do komentarza

no ale jak ci mamy pomóc?

 

 

Znaleźliście jakieś easter eggi? ja wyłapałem jeden: w quescie, który występuje już po ukończeniu gry (Złoto Asteków) trafiamy do zruinowanej chatki a tam na ścianie napiś "I don understand imfinity"

 

 

nawiązanie do twórców MW ewidentne :lol:

 

 

robię platynę i...zwątpiłem. Ile jeszcze przedemną....te ubranka mnie dobiją XD

Odnośnik do komentarza

nie tlumacz mi tego, tylko tej glupiej kobyle ktora mnie zrzucala po mimo tego ze bylem na srodku.

 

nie wazne.

 

ujrzalem czerwony napis RED DEAD REDEMPTION i chyba sprzedam juz ta gre, bo nie wiem czy sie oplaca grac w to dalej. trofeum mam 65% i dupa bo nie zaliczylem questa z dedalem i nie chce mi sie robic wszystkiego od nowa zeby miec 100%... chce ktos kupic gre?

Odnośnik do komentarza

22 godziny na liczniku i : jak pisałem wcześniej gra dalej jest genialna(właśnie przeszedłem meksyk:)) wiem że nie doszedłem za daleko a to tylko dlatego że mam 2 prace, za 1,5 miecha ślub i narzeczoną w domu:P, co nie zmienia faktu że jak już spać pójdzie siedzę do tej 3.00 i gram:D

 

Odnośnie bugów to oprócz wymienionego wcześniej o koniu co sam ze skarpy spadł:P dochodzi jeszcze misja gdzie paru meksykańców trzeba nożem po cichu załatwić... Podchodzę do pierwszego, powinna włączyć się animacja gdzie nasz hiroł wkłada mu nóż w plecy a dostaje zwieche konsoli... 3 razy pod rząd(po restarcie konsoli trzeba zaczynać misję od nowa a był to kawał drogi do przejechania stąd było to dość irytujące:P)... jedyną możliwością i tak skończyłem misje było rzucać nożami w tych żołnierzy a nie stealth kill.... Ale i tak 2 błędy po 22 godzinach gry to dość mało:) zobaczymy dalej:)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

ok, odpalilem multi i w sumie smieszne jest heh, tylko mam dziwny problem, tak jak na poczatku wszystko bylo si, wrzucilo mnie do lobby, gdzie byli gracze, tak pozniej jak laze po roznych opcjach,w tym free roaming (public ofkors) to nigdzie nie widze ludzi... cisza tak dobitna ze zrobilem sobie "most wanted" 'a bez problemow heh.

Odnośnik do komentarza

plz... czy jest prawdopodobne, ze natrafię na Bobra w którejś z pierwszych terenów(wliczając Mexyk)?

robię Strangers: "Deadus N Son" i brakuje mi Boberka :/

 

nie chce jeszcze przechodzić fabuly i skupiam sie na całej reszcie.

hmm...

 

nie. Też chciałem top zaliczyć wczesniej, nie ma opcji

 

up : i dostać złoty pucharek :whistling:

Odnośnik do komentarza

juz bylo pytanie o bobra, ja nie znalazłem żadnego na 1 i 2 mapie , a szukalem sporo

 

chociaż jest sposob żeby w nielegalny sposob przejsc do 3 mapy zanim fabuła tam doprowadzi

rozumiem i dzięki.

p.s

pewnie myślisz, ze będę chciał pociągnąć cie za język, byś mi powiedział, jak to zrobić.

jednak ja tego nie zrobię, ponieważ niektórych reguł nie warto łamać.

wszystko w swoim czasie.

wracam na Polowanie.piona.

Odnośnik do komentarza

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/6341/free_red_dead_redemption_outlaws_to_the_end_co-op_mission_pack_dlc_coming_next_week_new_screens_and_details_from_%22the_escape%22_and_%22the_herd%22 Free Red Dead Redemption Outlaws to the End Co-Op Mission Pack DLC Coming Next Week: New Screens and Details from "The Escape" and "The Herd"

 

DLC już we wtorek.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co skończyli grę.

 

 

Wróciłem już do rodzinki i mam do wykonania kilka misji związanych z nimi, pytanie czy dużo jest tych misji i jakie jest sens ich kończenia ?

 

 

 

jest ich około 7

i co to za pytanie czy jest sens? taki zeby skonczyc fabułe :P

 

 

 

Ok, dzięki jeszcze jedno pytanie, czy na końcu Jhon musi zginąć ?

 

Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co skończyli grę.

 

 

Wróciłem już do rodzinki i mam do wykonania kilka misji związanych z nimi, pytanie czy dużo jest tych misji i jakie jest sens ich kończenia ?

 

 

 

jest ich około 7

i co to za pytanie czy jest sens? taki zeby skonczyc fabułe :P

 

 

 

Ok, dzięki jeszcze jedno pytanie, czy na końcu Jhon musi zginąć ?

 

 

 

Tak musi zginąć, to niestety droga "donikąd" .

 

Odnośnik do komentarza

To się nazywa Odkupienie... ^^

 

kurczę, te trofeum w multi gdzie trzeba wygrać trzy razy pod rząd dm to da się zrobić na ustawce? Powiedzcie pls , ze tak (jeszcze sie nie wgłębiłem) bo jak nie to wyrwę sobie wszystkie włosy z głowy :/

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem grę przedwczoraj z wynikiem 30 godzin(75% w statsach, co nie co pobocznych questów robiłem ale zabawę zaczynam od dziś:))

 

Po pierwsze kto jeszcze nie grał: brać w ciemno!!!!!! Gra to istna perełka

Po drugie ktoś chętny na multi?? psnid xzdunx zapraszam i pogramy(zwykle grywam wieczorami tak po 23)

Po trzecie: ta gra to MAJSTERSZTYK!! Na ps3 w tym roku(jak i w zeszłym), według mnie tylko heavy rain jest na równi, reszta odpada w przed biegach:)

 

ps. Słupek kiedy się na grę ustawimy??:)

 

Jak również myślę że potrzebowałbym pomocy od starszych stażem z tym tytułem, ponieważ za multi nigdy nie przepadałem a tu chciałbym spróbować swych sił, tylko teachera potrzebuje:)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...