Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

a ile dał? (dajcie w spoller tagu)

 

8+

 

 

Nie no porażka, nie na darmo tyle lat jestem z Neo plus, mało tego nigdy pod względem ocen mnie nie zawiedli o recenzjach nawet nie wspomnę, pewnie przy okazji w recenzji PE hektolitry spoilerów zaprezentowali :pinch: Wystarczy też zajrzeć na kogokolwiek gamertag przysłowiowych zg.red-ów ojjj w pocie czoła meczą gry aż do ostatniego tchu :flag_of_truce:...

...jedyne co szanuje to społeczność na tym forum :good: Pozdro Chłopaki :rolleyes: Yo

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.c...u/1/FUal5DWJBLc część1

 

http://www.youtube.c...u/2/oSniZP_gKyU część2 + finał:)

 

tu macie troszkę rdr z mojej rodzimej Gdyni:) tym pokazem wygraliśmy festiwal rytmu i ognia. Sorki za jakość ale robiła ten film osoba z widowni....

Tu pokaz że nie od wyjścia RDR dziki zachód to mój klimat:) ten "indianiec" bez koszulki i w dredach to ja 2 lata temu:P

 

Pióropusz wodza za 1000zł... mam na honorowym miejscu w domu:)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Jakie wyniki powinno się osiągać? Ja dostaje ok. 1200-1300 exp (patch usunalem) w ok. 3 minuty.

W sumie można tak jak Yano napisał ale to jakaś magia te 3000 expa (tylko na youtube widziałem). Najbardziej realne jest, przynajmniej ja tyle ściągałem 1800-2200 expa w 1:50, nawet jak przeorałem całe Sollomon Folly na jednym killstreaku czyli 30.

 

Przy czym do expa liczy się mnożnik, czas, headshoty, zgony no i trzeba pamiętać, że dodatkowe punkty ściąga się za wybicie broni i strzał w kapelusz.

Aha i oczywiście targeting mode: casual albo normal.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jakie wyniki powinno się osiągać? Ja dostaje ok. 1200-1300 exp (patch usunalem) w ok. 3 minuty.

 

 

jak będziesz expic to podbijaj- też mi potrzeba mase exp :/ (bo ja cię widzę, że grasz ale nie wiem co ty tam akuurat działasz ;-)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem i nie rozumiem why takie poruszenie na forum ale..... macie tutaj Plusy i Minusy z recki z PSXa:

 

 

 

Ocena: 10-

 

Zalety:

- wciągająca fabularnie

- wspaniała rozgrywka

- świetne multi i oprawa (osobiście nad tym świetne to bym polemizował ;)

 

Minusy:

- ...nękane okazjonalnymi bugami

 

Butcher/Kali:

"Najlepszy, najpiękniejszy i najgłębszy western w historii konsol"

PS:

Sojer dał 9+, a Koso 9

 

 

 

A teraz spadać do kiosku po numer i czytać reckę ;p

Odnośnik do komentarza

za przeproszeniem - co to kurfa ma byc?!

te 3grosze to jakas parodia

nie dość ze gość przez caly tekst jedzie po grze jak po łysej kobyle ("beznadziejna jazda koniem" LOL) to na koniec daje 8+ ... jeśli gra jest taka beznadziejna to dlaczego 8+ a nie 3/10 ?

 

ogolnie wady jakie wymienił to można o kant dupy potłuc.. oczywiscie są rozne gusta i nie kazdemu sie moze coś podobać, ale mimo to te 3grosze uwazam za tendencyjne, niesprawiedliwe i oglnie do zaorania ... żenada

zrozumiał bym jak by skupił ataki na bugach ktore mogą kogos drażnic, ale jak mowi że fabula do dupy, grafika do dupy (same kaktusy) , konie do dupy.. to ja nie wiem czego on oczekuje... :down:

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...