Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj, dzięki pomocy QlimaXera i Yano, udało mi się zdobyć platynę w Red Dead Redemption! Jest to moja pierwsza platyna i zarazem najcenniejsza. Wszak Red Dead Redemption to najlpesza gra dekady, a dla mnie wszech czasów. Wielkie dzięki Panowie! 8)

Odnośnik do komentarza

ha! wlasnie zrobilem swoja pierwsza platyne na ps3 :D

i w sumie prawie wszystkie trofea zrobilem z wielka przyjemnoscią :D tylko kilka ze średnią, i kilka bez przyjemnosci ;p

 

 

zostaly mi jeszcze 2 trofea z dlc, zabicie ludzi z ded eye, czyli pikuś, oraz coop normal na golda czyli pikuś i przyjemnosc :D

moze by ktoś chcial coopa porobic ? jak by co jestem w grze jeszcze ze 2h

Odnośnik do komentarza

nie 10 asystentów tylko 10 asyst!

 

musisz wzuac jakas słabsza bron ktora nie zabija jednym strzałem i walić w każdego tylko raz, i kolega ktory biega obok dobija każdego kogo trafiłes (musi dobic 1 strzałem) , i wtedy dostajesz asyste, przed chwila to robilismy

 

 

 

 

a tymczasem ja mam 100% zarowno w podstawce jak i obu dlc :D

pierwszy raz wszystkie trofea zrobilem, ta gra jest naprawde najlepsza!

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=u2AS9DjwR-o&feature=search Ekranizacja komiksu pod tym samym tytułem wydanego przez DC Comics. Film opowiada o przygodach łowcy nagród z Dzikiego Zachodu - Jonaha Hexa (Brolin). Celem głównego bohatera jest wytropienie Quentina Turnbulla (Malkovich), który planuje wyzwolić konfederackie Południe.

 

Co o tym sądzicie? Szykuje się dobry film z odrobiną fantastyki, Gatlingami przy koniu i Megan Fox :wub: Trzeba zobaczyć!

Odnośnik do komentarza

Taaa western w stylu Wild Wild West hehe.

Widziałem zajawki już jakiś temu jak dla mnie kategoria "shit który trzeba obejrzeć" ;]. Choćby ze względu na Megan :wub:

 

A skoro mowa już o filmach - westernach to dziś leci Bez Przebaczenia.

Jeden z filmów którym inspirowało się R* przy tworzeniu RDR.

 

Świetnyyy film.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Taaa western w stylu Wild Wild West hehe.

Widziałem zajawki już jakiś temu jak dla mnie kategoria "shit który trzeba obejrzeć" ;]. Choćby ze względu na Megan :wub:

 

A skoro mowa już o filmach - westernach to dziś leci Bez Przebaczenia.

Jeden z filmów którym inspirowało się R* przy tworzeniu RDR.

 

Świetnyyy film.

 

A powtórka we wtorek o 20 :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Niech San Diego to się weźmie za lepsze dlc a nie za cheaterów ;].

 

Dzisiaj wymęczyłem wszystkie trophy z dlc (dzięki Joker) i autentycznie to męczarnia a nie przyjemność. Topór to beznadzieja nawet challenge w singlu wkurzały mnie ;p fuck cholerne trafienie w ptaka hehe. Choć akurat przy tym challnegu uśmiałem się ;] z 20 minut latałem za ptactwem ;p nie mogąc żadnego trafić ;p.

 

Tak samo głupotą do potęgi jest dla mnie możliwość kupna Tomahawka w jednym miejscu i to w ilości 20 sztuk ;/.

 

No nic na szczęście już z głowy mam nadzieję, że następne dlc będzie o niebo lepsze i chyba takie będzie. W końcu kolejne dlc to "Liar and Cheats Pack", Liar Dice w multiiiiiii - ekstra ;].

Potem imo znowu gówn.iane dlc "Free Roam Pack" no i na końcu najlepsze "Undead Nightmare Pack " :wub:.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale ja nie marudzę, że nie mogłem ubić ptaka (choć działanie Tomahawka jest kiepskie chodzi o celowanie) tylko, że za każdym razem gdy się wypstrykałem z niego to trzeba było śmigać po dostawę.

Powinien być wszędzie a po zrobieniu challengy to ja już więcej nie mam zamiaru wracać do tej broni ;].

 

Poza tym bardziej mi chodzi, że 36 zł za gówn.ianą broń i 8 avatarków to ...

Gdyby nie trophy nie brałbym tego dodatku.

 

Ale tak czy siak RDR nadal wymiata póki co dla mnie GOTY.


 

Kolejny jak nie najmocniejszy argument żeby zamówić coś ze sklepu R*:

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/8031/red_dead_redemption_original_soundtrack_cd_now_available_at_the_rockstar_warehouse Red Dead Redemption Original Soundtrack CD Now Available at the Rockstar Warehouse

Fuck już od dawna czaje się na soundtrack myślałem, że może pojawi się na psstore ale teraz wiadomo, że raczej nie ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale tak czy siak RDR nadal wymiata póki co dla mnie GOTY.

dla mnie też bez najmniejszych watpliwosci, co prawda jeszcze kilka mocnych gier ma wyjść w tym roku ale wątpie by przebiły RDR, przynajmniej dla mnie

 

to serio jest cudowna gra, teraz już troche zapał opadł, i w sumie czekam na nowe dlc, ale i tak fajnie jest poprostu połazić sobie po grze ;)

 

chociaz zauwazylem ze od jakiegos czasu multi mi sprawia wieksza frajde niz singiel, moze dlatego ze singla już mam na ponad 100% ;)

a w multi zawsze sie coś dzieje, i poprostu łaże sobie po freeroamie (chociaz wolal bym żeby bylo wiecej do roboty i wiecej ludzi gralo znajomych, bo zauwazylem nagłe cisnienie na trophy z dlc kilka dni temu a teraz znou nic)

 

 

co do soundtracka

 

mozna go znalesc w necie ;)

 

ale ja sie torche na nim zawiodlem bo praktycznie nie ma na nim muzyczek z tła gry...

są glownie te szybsze muzyczki z misji i strzelanin, i oczywiscie te z wokalem ktore sa swietne, ale brakuje mi tej spokojnej muzyki ktora leci w tle gdy nic sie nie dzieje

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Wiem, że można już dawno mam go na pleju zresztą jak wszystko z RDR (tapety, gameplaye, trailery) ale wolałbym w tym wypadku oryginał ;].

 

No zasadniczo dla mnie na dzień dzisiejszy też RDR GOTY tak jak wspomniałem (bo Mafia 2 raczej jednak na 100 % odpada przynajmniej w wersji na Ps3) ale do końca roku wychodzi jednak parę kandydatów (LBP2, GT5, Enslaved).

Ale z tych co już wyszły włącznie z GoW3 i HR to RDR wygrywa oczywiście imo ale przyjdzie jeszcze czas na głosowania ;].

 

Poza tym RDR jeszcze nie umarło i myślę, że długo nie umrze ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Włąsnie mialem wrzucic tego newsa, ubiegłes mnie...

 

 

Jasne, ze się cieszyć. Pitt to siwtny aktor- to raz. Dwa, w "Zabójstwie jessego jamesa...." świetnie wypadł (w pewnym sensie podobne realia), ja go widze w roli Marstona...

 

 

Kręcić!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...