Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Ps3site najpierw dają newsa jakby to był już 100 % pewniak ale zdanie, 2 zdania poniżej można przeczytać że, jest jedno małe ale ;].

 

No ale przecież RDR chyba musi powstać no i jak to mówią w każdej plotce jest ziarno prawdy heh. Póki co nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić, gdzie co jak, jaka historia, kiedy, jakie patenty itd.

Przerasta mnie to wszystko więc nic nie myślę ;].

 

Na pewno nie wierzę w zapowiedź w tym roku jak coś to późno w 2011.

Odnośnik do komentarza

WTF?! Włączyłem przed chwilą grę, a tu nie mam ostatniego darmowego DLC! Co jest?

EDIT: Na szczęście posiadam stroje. Nie wyświetla się tylko nazwa paczki w Downloadable Content.

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

ziomeczki czemu dochodzicie na wieść o kontunuacji rdr? przecież to jest oczywiste, gra sie sprzedała = bedzie kontunacja, mnie wcale news nie podnieca bo i tak wiedzialem że bedzie, i domyslam sie że niezbyt szybko (pewnie koniec 2011 to absolutnie najwczesniejszy bardzo optymistyczny termin)

 

podejżewam że bedzie to coś czym byo vice city dla gta3, czyli nie calkowicie nowa gra, tylko na tym samym silniku ale ze zmienonym swiatem, realiami, czasem itp, w sensie sporo zmian ale nie calkowita rewolucja jak pomiedzy gta3 a gta4

 

swoja droga jesli serio bedzie red dead revolution to już 3 gra ktora bedzie miała skrót RDR wiec moze zaczac sie mylić

 

ciekawe co by mialo oznaczac "revolution" czy jeszcze bardziej wspolczesne czasy? kilka(nascie) lat do prozdu i pokazanie świata który nie jest na granicy stare-nowe, tylko te technologie ktore w rdr były zalążkiem, teraz sa juz calkowicie wprowadozne, wieksze meista, np budowa empire state building, samochody, a kowboje już są serio na wymarciu.. ten tytul mi sie tak kojarzy ale chyba jednak wolal bym sie mylić, bo wolał bym cofniecie sie z 50 lat do tylu i akcje w najbardziej dzikich czasas dzikiego zachodu , i np calkowicie bandyckie lata + indianie, a może nawet osadnictwo, jakies wątki budowania domu po dopłynieciu z europy, walka o przetrwanie i walki z tubylcami (chociaż klimaty osadnictwa dosyc odbiegają od typowego dzikiego zachodu jaki potem sie rozwinął)

Odnośnik do komentarza

do tego

 

red dead recon

red dead reload

 

a tak poważnie to ten red dead revolution różnie można traktować. nazwa robocza planowanego kiedyś tam sequela, nazwa wersji GOTY ze wszystkimi dodatkami, może dodatek sam w sobie (wzorem tych z GTA IV) albo po prostu jak Słupkowicz zauważył ściema po pijaku. koleś zatankował, stwierdził że wkręci kogoś dla jaj albo przyszpanuje, info pójdzie w świat i będzie beka. na drugi dzień wstał skacowany, odpalił kompa, zobaczył że misja zakończona powodzeniem i pewnie rotfl'ował pół dnia.

Odnośnik do komentarza

Chyba te DLC wniosło jakiś bug do gry. Jestem pod koniec fabuły, wykonanych 55 misji i kiedy chcę ostatnią od syna wyskakuje napis żebym wrócił w godzinach od 5am do 6pm, a właśnie w tych się pojawiam. Chyba, że miał ktoś tak?

 

 

Ja miałem tak, że przyszedłem w odpowiednich godzinach to misji nie mogłem wykonać, bo go nie było - musiałem przyjść kiedy indziej ( czekanie na niego jak przyszedł nic nie daje, jak przyjdzie to i tak nie mogłem wykonać misji - musiałem odejść albo zapisać i  wtedy jak był to mogłem misję zacząć ).

 

Niestety to nie to, mimo masy savów i wracania w innych dniach ciagle to samo. Czuje, że to właśnie ten DLC namieszał, bo niby czemu go wycofali?

Ech miałem pogonić grę, ale może wywale sava i zaczne od nowa olewając misje poboczne, tylko zanim wpadnie mi trofeum za 100% :/

Odnośnik do komentarza

Chyba te DLC wniosło jakiś bug do gry. Jestem pod koniec fabuły, wykonanych 55 misji i kiedy chcę ostatnią od syna wyskakuje napis żebym wrócił w godzinach od 5am do 6pm, a właśnie w tych się pojawiam. Chyba, że miał ktoś tak?

 

 

Ja miałem tak, że przyszedłem w odpowiednich godzinach to misji nie mogłem wykonać, bo go nie było - musiałem przyjść kiedy indziej ( czekanie na niego jak przyszedł nic nie daje, jak przyjdzie to i tak nie mogłem wykonać misji - musiałem odejść albo zapisać i  wtedy jak był to mogłem misję zacząć ).

 

Niestety to nie to, mimo masy savów i wracania w innych dniach ciagle to samo. Czuje, że to właśnie ten DLC namieszał, bo niby czemu go wycofali?

Ech miałem pogonić grę, ale może wywale sava i zaczne od nowa olewając misje poboczne, tylko zanim wpadnie mi trofeum za 100% :/

 

Wygląda na to, że to jednak wina DLC. Mnie też on coś naburzył i  po jego zainstalowaniu "Nightwatch Job" oraz losowe eventy w miastach przestały się wogóle pojawiać, na szczęście z obawy przed bugami gry co jakiś czas robiłem drugiego save'a; po usunięciu DLC i załadowaniu starszego "zapasowego" stanu gry wszystko chodziło spoko (samo usunięcie DLC bez posiadania save'a sprzed jego zainstalowania nic nie da).  Widać ten DLC rzeczywiście jakiś ferelny - nic dziwnego, że go usunęli.   

Edytowane przez wojciecham
Odnośnik do komentarza

blazej ja na takiej samej zasadzie moge powiedzieć że monster hunter jest lepszy od RDR (bo jest) , ale jak sie jest fanbojem to sie tak ma XD

A ja mogę powiedzieć, że The Warriors jest lepsze od RDR, bo dla mnie klimatem przebija wszystko.

Odnośnik do komentarza

Ej, ale powiem Wam, że coś jest magicznego w tych podróżach na rumaku, przemierzaniu prerri, olewaniu proszących o pomoc i podkładania 'świń' na torach :). Mam 30 % za sobą, jak dla mnie najlepsza gra na PS3, naprawdę fajnie.

 

 

no, zgodze się z tą opinia.

 

 

mimo kapitalnych U2 (czy "jedynki"), Gow , RDR ma coś, co nie przeminie. KLIMAT mianowicie

Odnośnik do komentarza

Najbardziej podobała mi się akcja

z wysadzeniem konwoju

, kapitalne to było. Normalnie jak w Afganistanie, aż krzyknąłem Allach Akbar, jak za czasów latania w BC2 z C4 xD

 

No co Ty przecież RDR ma nudne misje i na jedno kopyto :whistling: ;] według niektórych.

 

A tak na poważnie sądziłem, że Ci nie podejdzie RDR. To co kiedy multi?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...