Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

OOOooo niezły szok.

 

Z tego, że zagra Pitt to akurat można się cieszyć a z tego, że film powstaje to już się zobaczy.

 

Mimo wszystko cieszy mnie to :] jestem ciekaw co z tego wyjdzie. RDR film heh...

Tylko znam już zakończenie hehe.

 

 

W "zabójstwie jessego jamesa" też znałes heh :D

Odnośnik do komentarza

 

 

PS. dla mnie GoW3 to GOTY. W RDR jest za duzo elementow, ktore mnie wqrwiaja. A jesli chodzi o system strzelania to takiemu Uncharted moze buty czyscic. Ale i tak RDR jest za(pipi)isty :teehee:

a ja odwrotnie - mimo ze GOW3 byś świetny to jednak po przejsciu czyli kilku godiznach poszedl w odstawke, a RDR jest dla mnie równie świetny ale mozna w niego grac setki godzin (ja mam chyba ze 150 ale dawno nie sprawdzalem) a to tez trzeba wliczać w zalety :>

 

odwrotnei tez w drugiej sprawie - w uncharted walka (strzelanie i reakcje rpzeciwnikow) strasznie mnei wkurzalo, ten element prawie mi obrzydzil gre, a w RDR jest cudownei i za kazdym razem sie smieje do ekranu jak ludzie cudownie reagują na postrzał

Odnośnik do komentarza

zdarzylo mi sie przylgnąć do kamienia ze złej strony i załapać kulke i to oczywiscie nie cieszy, jakichś wiekszych problemow ze sterowaniem i kontrolą nie mam, i jednak mam o wiele wieksza przyjemność z walki w rdr niż w U2, tutaj pieknie czuc sile strzalow, przeciwnicy po oberwaniu reagują dobrze, a po śmierci ejszcze lepiej, widac dziury po kulach itp

a tymczasem w U2 (nie pamietam jak ze sterowaniem i rpzyleganiem raczej bylo ok) wkurzalo mnie gdy wale gosciowi serą w głowe i nie dosc ze nie widac na nim krwi to spada mu czapka, a dopiero po kolejnej serii zdycha, a w miedzyczasie caly czas idzie na mnie i strzela, w u2 gralem chwile po przejsciu rdr i mialem serio bardzo przykre wrażenie przy takim przeskoaku - wcale nie czulem sily broni, wiele rzeczy bylo dla mnie bardzo niewygodnych i wkurzajaych

Odnośnik do komentarza

Nie no akurat tu się zgadzam z Yano.

 

Co jak co ale cover system jest jak najbardziej ok w RDR - poprawiony względem GTAIV.

Zaje.biście czuć siłę, wystrzał broni lepiej niż w U2 (z największym szacunkiem).

 

A samo zabijanie imo więcej radości sprawia w RDR przez kapitalną animację i fizykę.

 

I serio po RDR w innych grach aż śmiesznie się zabija (sztucznie).

Zresztą tak samo miałem po GTAIV chwilę minęło zanim przyzwyczaiłem się do innych gier.

Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu filmu, to można spróbować poobsadzać pozostałe role znanymi aktorami, podobnymi do postaci w grze. Ja to widzę tak:

 

- John Marston - Bradd Pitt - bardzo podobny, zapuścić bródkę i jest jak dwie krople wody :turned: ;

- Jack Marston - Logan Lerman - grał w "3:10 do Yumy" syna głównego bohatera. Podobny do Jack'a i nawet głos taki sam;

- Bonnie Macfarlane - w tej roli widziałbym Charlize Theron, nie wiem dlaczego, ale ta urocza blondynka fajnie zagrałaby "kobietę w męskim świecie" :rolleyes:;

- Abigail Marston - Scarlett Johansson - John musi mieć ładną żonę, a Scarlett idealnie tu pasuje;

- Luisa Fortuna - Penelope Cruz - tutaj chyba wiadomo dlaczego.

 

Jak widzicie to wy? Zapraszam do dyskusji :D

Odnośnik do komentarza

Abigail była brzydka jak noc więc Scarlett odpada ;p.

W roli Marshalla widzę Hackmana mógłby zagrać szeryfa z Bez Przebaczenia - podobna postać.

 

Co do reszty propozycji nom dobrze powybierałeś, trafnie, pasująco ;].

 

Reyesa mógłby zagrać Trejo haha a Rossa hmm skur.wiały dziad...Jarek Kaczyński?

Nie no nie mam pomysłu na Edgara.

Odnośnik do komentarza

edgara rossa tylko ziobro, troche by wymagal charakteryzacji i wąsów, ale on by mogl sie wczuć w psychike postaci ;p

 

w sumie cikawy pomysl z filmem, pytanie czy beda chcieli zrobic "film na podstawie gry" co zwykle wychodzi beznadziejnie, czy zrobią poporostu dobry western jakos tam zwiazany z grą, ale bez nadmiernego kopiowania

 

 

ja tam czekam na nowe dlc xDD

Odnośnik do komentarza

Haha a jeszcze zapomniałem o Sethie jeżeli miałby się pojawić.

Kto go mógłby zagrać.

 

Noo większość filmów na podstawie gier raczej luźno trzyma się fabuły z oryginału.

Choć tak jak pisałem R* robi idealne gry na scenariusz filmowy a RDR to już w ogóle kapitalny przykład.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Haha a jeszcze zapomniałem o Sethie jeżeli miałby się pojawić.

Kto go mógłby zagrać.

 

Sam Rockwell by mi pasował, szczególnie po jego roli w Zielonej Mili.

 

Sam-Rockwell-The-Green-Mile.13.jpg

 

przy okazji przydałby się były gang Marstona. jak zobaczyłem Dutch'a od razu przypomniał mi się Daniel Day-Lewis z Aż poleje się krew.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

też by dawał radę, fakt :) co do Bonnie i Abigail to wolałbym zobaczyć jakieś mniej znane aktorki. typowe "wieśniary" z tym takim pociesznym akcentem. raczej drugoplanowe role więc nie ma co szaleć z gwiazdami.

ogólnie to trzeba poczekać na więcej informacji i jakieś oficjalne zapowiedzi. kto będzie reżyserował, produkował, jaki budżet itd. kurcze byle tylko nie dali ciała. co jak co ale RDR ma idealny klimat i fabułę do zrobienia filmu. w sumie to bardziej gra oparta na filmach więc w drugą stronę powinno być łatwiej niż przy innych grach.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

- Bonnie Macfarlane - w tej roli widziałbym Charlize Theron, nie wiem dlaczego, ale ta urocza blondynka fajnie zagrałaby "kobietę w męskim świecie" :rolleyes:;

Na moje pasuje. Bonnie to nie może być słodka lalunia. Theron udowodniła już to rolą w "Monster".

 

 

- Abigail Marston - Scarlett Johansson - John musi mieć ładną żonę, a Scarlett idealnie tu pasuje;

Chyba graliśmy w dwie różne gry, bo ja pamiętam piegowatą, przeciętną kobietę z niższych sfer. Chyba że mówiąc "musi" masz na myśli to, że trza wepchnąć do filmu jak najwięcej Holywoodu i czegoś dla fapaczy ;p No i Johansson jest ciut za młoda jak na moje oko.

 

 

- Luisa Fortuna - Penelope Cruz - tutaj chyba wiadomo dlaczego.

Wiemy? Ja nie bardzo. Dlaczego?

Odnośnik do komentarza

Abigail była brzydka jak noc więc Scarlett odpada ;p.

W roli Marshalla widzę Hackmana mógłby zagrać szeryfa z Bez Przebaczenia - podobna postać.

 

Co do reszty propozycji nom dobrze powybierałeś, trafnie, pasująco ;].

 

Reyesa mógłby zagrać Trejo haha a Rossa hmm skur.wiały dziad...Jarek Kaczyński?

Nie no nie mam pomysłu na Edgara.

 

Edgara Rossa mógłby zagrać Robert De Niro:

 

Edgar_Ross_reddead.pngde_niro2.jpg

 

A w roli kapitana de Santy idealnie pasuje młody Al Pacino:

 

300px-Rdr_vincente_santa_%28better%29.jpgal_pacino_scarface-10738.jpg

 

Uderzające podobieństwo, prawda? :rolleyes:

 

EDIT: Kazuun, nie chodzi mi o wepchnięcie do filmu jak najwięcej Holllywood'u, tylko starałem się wybrać aktorów, którzy wizualnie przypominają postacie w RDR. Wiadomo, że może trafić się ktoś bardziej podobny, ale ja nie znam wszystkich aktorów na świecie i trudno mi wybrać tych mniej znanych. Co do Scarlett, to sugerowałem się tym, że Marston powinien "dostać" lepszą żonkę, niż miało miejsce w grze :teehee:. Penelope jest Hiszpanką i ma wygląd mieszkanek Meksyku. Tyle :dance:

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

No podobieństwo rzeczywiście jest uderzające cholera masz jakiś talent do dobierania aktorów, poważnie ;].

 

Tyle, że De Niro jest wysoki a Ross był niski a Pacino od jakiś ponad 20 lat nie jest już młody to tak nawiasem mówiąc hehe.

Ale tak czy siak jeżeli chodzi o podobieństwo to strzał w 10 oprócz Abigail ;].

Odnośnik do komentarza

ALE MAM NEWSA ;]

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/8041/red_dead_redemption_dlc_update_liars_and_cheats_pack_coming_9_21_with_expanded_free_roam_content_&_new_details_on_undead_nightmare_pack Red Dead Redemption DLC Update: Liars and Cheats Pack Coming 9/21 with Expanded Free Roam Content & New Details on Undead Nightmare Pack

 

Liars & Cheats nadchodzi 21 września. I będzie zawierał przy okazji Free Roam pack (free roam pack został wcielony do Liars & Cheats btw free roam pack miał być darmowy).

 

Nowe stroje ponadto wyścigi konne, nowe gang hideoutsy, polowania, explosive rifle, nowe avatary z SINGLA i trofea oczywiście.

 

BOMBAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

A jesienią ukaże się singlowy dodatek Undead Nightmare:

 

"Unleashed upon the world of Red Dead Redemption, the Undead Nightmare Pack will feature an entirely new single-player campaign that follows John Marston as he tries to find a cure for the highly infectious zombie plague that has spread across the frontier.

 

In addition to the lengthy single-player adventure, The Undead Nightmare Pack features brand new gameplay mechanics, weapons, zombie animals, mythical creatures and even a brand new secret location.

 

All this, plus some new multiplayer modes and much more to be revealed in the weeks ahead. The Undead Nightmare Pack will be available simultaneously for download via PlayStation Network ($9.99) and Xbox LIVE (800 Microsoft Points). We'll have lots more info soon."

 

Bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no takie dlc to ja rozumiem, obydwa biorę bez popity. Szczególnie Undead nowe zwierzęta, sekretna lokacja, zombie jakieś kreatury.

:wub:

 

A niedługo dostaniemy obiecane dwa stroje i ludzie bez dlc będą widzieć w końcu nowe avatary. Zresztą wszystko w środku newsa.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

i_came.jpg

 

 

za(pipi)iste DLC!

to pierwsze ze wzgledu na karty i kosci, ale jak widac sporo innych trybow (po polaczeniuz freeromepackiem) wiec super

 

a o zombiakach to juz kosmos, ja mysalem że to bedzie dodanie poprostu zombie-gang hideoutów do wystrzelania,a tu sie szykuje jakas powazna zmiana moze nawet z fabułą itp :D super!

i tryby do multi!! taki "tower defense" przed zombiakami w multi = AWESOME!!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...