Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Coś się zryło w tej grze. 3 dni z rzędu próbujemy ze znajomymi zrobić misję The Escape, na Adv. i nie jesteśmy w stanie. Nie dość, że i tak jest wystarczająco trudno, to w momencie w którym zatrzymamy powóz następuje koniec. Konie nie jadą, można tylko skręcać powozem w lewą stronę. A więc taktyka z zatrzymywaniem się i zabijaniem jest niewykonalna co prowadzi do tego, że misja również staje się bardzo trudna do wykonania :(

 

sam taką metodę zawsze obierałem i skutkowała sukcesem. do tego 5 strzałowy shotgun i nie było litości.

ogólnie podczas zatrzymywania się wszyscy wyskakiwaliście z powozu czy np ktoś zostawał "za kierownicą" i wtedy wóz się glitchował? w takich sytuacjach u mnie pomagało zejście z wozu, poczekanie chwilkę i jak ponownie wsiadałem wóz normalnie ruszał.

tak woli ścisłości gram na x'ie. może faktycznie coś się zrąbało na ps'ie. na innych forach / oficjalnej stronie nikt nie ma podobnych problemów?

Odnośnik do komentarza

No to żeś mnie Colin pamięcią dowartościował. Wystarczy, że woźnica wyjdzie i już się wóz glit(pipi)e. A wsiadanie, wysiadanie, czekanie, nic nie daje. Próbowaliśmy zabijać po jednym koniu i też dupa. Zresztą, potem dam link do filmiku z innym bugiem, który nam się powtarza na początku.

 

http://www.youtube.com/watch?v=21JeTubSZmU

 

A oto i glitch.

Edytowane przez Diverso
Odnośnik do komentarza

wiem wiem, wybacz. zaspany jeszcze byłem :) filmik niezły lol, ładnie zglitchowaliście. przyznać się, który torrentów nie wyłączył? :P dziwne akcje, konkretnie dziwne. z tym wozem jak mieliśmy problemy to w większości przypadków wystarczyło wysiąść i po chwili mogliśmy dalej jechać. kurde nie wiem co to się tam dzieje. od czasu 2xXP weekend nie grałem. normalnie sugerowałbym wyczyścić cache i na nowo aktualizację ściągnąć ale to ponoć wpływa na save z multi więc jednak tego nie róbcie.

Odnośnik do komentarza

no no no no~ odblokowanie nowych strojow wymaga sporo roboty, nawet na savie ze 100% gryu na ktorym spooooro robilem mam tylko po 2 zaliczone z kazdego stroju, niekotore w sumie łatwe ale inne pewnie troche zachodu beda wymagac , ae w sumie fajnie bo ostatnio tylko multi gralem , a single jest chyba ladniejszy i tez ma klimacik :D (co ja mowie ma (pipi) duzo klimaciku!)

Odnośnik do komentarza

diverso - te stroje braly udzial w konkursie na bonus do preordera (wygral assasin aoutfit) i teraz dali je za darmo bo są dosyć miłymi panami (i już sie naruchali na pierwszym płatnym dlc), dodatkowo to mini DLC ze strojami pozwala wszystkim graczom widzieć skiny postaci z poprzedniego platnego dlc (to glupie ale wczesniej ci co nie kupili dlc widzieli postacie z dlc jako zwyklego kowboja , teraz juz kazdy widzi płatne skiny)

 

kudlaty - powinienes o to zapytac na tablicy o xboxie, tam pewnei wiedzą

Odnośnik do komentarza

jackapole to jakis nowy zwierz który doszedł w DLC i trzeba go zabić żeby odblokować stroj łowcy

jest to mityczne zwierze jak wielka stopa albo chupacabra i wyglada jak krolik z rogami (ale nei wiem jak dokladnie wyglada w rdr) , możliwe że jest to namiastka tych "mitycznych stworzen" jakie mają sie pojaawiać w DLC z zombiakami

podejzewam ze bez sporego fata ciezkie bedzie znalezienie tego krolika

 

 

 

a ja tymczasem walcze w pokerze, do stroju sprzedawacy trzeba wygrac 1000 dolców w gamblingu (w sumie, jest to pokazane w statsach) , ja mialem -500 na liczniku wiec musialem sie odkuć, teraz mam 800 xD

 

 

edit: aha no i widze że urazilem twoją żydowską dume? XD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w końcu zaliczyłem sam grę na 100% i już się bałem, że to koniec, a tu wchodzę na PSS i darmowe DLC. Chociaż zostało mi po jednym ze wszystkiego w każdym stroju - zabić jackalope i sprzedać/kupić coś we wszystkich gunsmith, ale zawsze coś;) Dobrze, że jest five finger filet, bo inaczej nie miałbym powyżej 1000$.

 

 

 

 

Btw, - jakiś bug się wkradł w to DLC u mnie, po ściągnięciu go mam ujemne dni w days passed... 

 

 

Odnośnik do komentarza

ja też mam ujemne dni

 

zauwazylem że mimo że zalicza wiekszość wykonanych wcześniej zadan to kupno w każdym sklepie (z bronią) trzeba zrobic od nowa żeby zaliczyło, bo ja na 100% kupowalem juz wczesniej, ale dopiero jak dzis oblecialem sklepy to zaliczylo, na szczescie to najłatwiejsze zadanie :P

 

mi zostal juz tylko krolik do zabicia, sprzedawce już mam :D

 

EDIT

no i mam oba nowe stroje :D

krolik dosyc upierdliwy bo wyglada prawie tak samo jak normalny, jest odrobine wiekszy i ma rogi zamiast uszu, wiec trzeba sie niezle wpartywac żeby go poznać

znalazlem go obok mcfalern ranch, ale chyba moze byc prawie wszedzie, nie wiem czy to pomoglo ale rzucalem przynęte, akurat miałem tak że przybiegły kojoty, a ja patrzylem na nie z daleka przez snajperke i rpzypadkem zobaczylem ze niedaleko biegnie krolik mutant, wiec odrazu zaczalem strzelać ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...