Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

takie pytanko

mam 31% gry i jakby sie zacielo, nie ma literek na mapie zeby popchnac dalej fabule. jedyne co sie pokazuje to od czasu do czasu list gonczy

aha sporo terenow jeszcze poblokowanych takze cos sie musi jeszcze dziac ;)

to gdzie jestes? jaka misje ostatnio robiles?

to na pewno nie koniec gry tylko jakis bug

instalowales to darmowe dlc z 2 strojami? ono podobno zabugowane bylo

 

sprobuj odpalic jakiegos starszego save czy cos

ewentualnie zapisz kilka razy zeby "przewinąć" czas gry o dzien lub dwa, moze sie cos pojawi

Odnośnik do komentarza

no to na 90% to dlc ze strojami coś po(pipi)ało, tylko nie wiem jak to naprawic , ktos tu podawał sposob żeby skasowac dlc i odpalic starszy save sprzed dlc (o ile taki masz)

jesli nie zadziała nic powyższego to :

- skasuj dlc i zacznij od nowa

- albo poczekaj może rockstar wrzuci znowu poprawione dlc ktore naprawi błedy (troszke watpliwe)

 

na pocieszenie powiem ze jesli zaczniesz od nowa to przynajmniej wiele nie stracisz bo nie doszedłes zbyt daleko (ale to pewnie i tak wkurzajace bedzie)

Odnośnik do komentarza

Jak myślicie, czy w nowym DLC będzie pucharek za "drugą legendę"? Bo ja coś czuję, że niestety tak będzie ale to tylko moje chore myśli, chociaż wolę żeby się nie sprawdziły :)

 

Cholera Joker Ty nawet nie kracz :P ale jeżeli mam być szczery to też tak mi się wydaje.

W ogóle jestem ciekaw jakie dadzą trophy, niedługo powinni ujawnić.

Odnośnik do komentarza

tak można, ale obawiam sie, ze od 1 lvl'u będziesz musiał atakować :/

ostatnio sprawdzałem i tak mi wyszło, wiec z tego wszystkiego kontynuowałem rozgrywkę sieciowa.

 

Cizuss to jak bedzie szybciej skoro mam dopiero 18 lvl? Tylko tego trofeum brakuje mi do platyny.

18 lvl na starym expie to można skasowac w 30 min ;p

stary exp jest mniejweicej 3 razy wiekszy niż obecny, wiec mimo że weekend 2x exp jest bardzo fajny to nadal jest słabszy niż pierwotna ilosc expa

 

chociaz nie wiem czy kasowanie patcha to taki super pomysl, co bedzie jesli to caly czas bedzie zerowalo lvl i trzeba bedzie za jednym podejsciem nastukac 50 zeby zdobyc trophy?

mozliwe ze tak sie nie dzieje, ale osobiscie wolal bym nie ryzykowac;p

Odnośnik do komentarza

18 lvl na starym expie to można skasowac w 30 min ;p

 

Bardzo smieszne, odezwal sie ten co gral multi na poprzednim patch'u :P

ja wlasnie malo gralem na starym expie, a potem nie kaswoalem patcha

 

ale jak widzialem jak exp leci przez weekend 2x , a przeciez przed patchem lecial ejszcze o wiele szybciej to hohoh

ja w weekend 2x po przejsciu dobiciu do 50lvl i przejsciu na legende, dalej jednym ciągiem zrobilem odrazu 24 poziom (chyba w godizne okolo)

a przed patchem exp nie był x2 tylko okolo x3.5

 

oczywiscie potem leci o wieeeeele wolniej, ale pierwsze z 15 lvli to wchodzi za rozwalenie z 5 gangów (w tym za 2 pierwsze gangi mozna miec z 8-10lvl)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

witam mam pytanie

jestem po misji OLD FRENDS NEW PROBLEM w której z ,,żoną" zawoże wozem jakiem rzeczy na farme Mcflarenów i na mapie nie ma juz co robić nie ma zadnych głownych misji

czy to koniec gry? raczej wątpliwe? czy musze odkryć wszystkie misj z zakiem zapytania zeby mieć dostęp do ostatniej misji? czy o jakiś bug?

proszę o pomoc i pozdrawiamiam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Zobaczcie, co mam dla was: http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/8531/first_screenshots_from_the_red_dead_redemption_liars_and_cheats_pack Screeny z nadchodzącego DLC :teehee: I widzimy postacie Irish'a, John'a, Ross'a, Williamson'a, profesora MacDougal'a, Marshal'a Johnson'a + nowe tryby i poker. Dawajcie mi to czym prędzej!

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

elegancko. niecałe 2 tygodnie do dodatku więc już czas na promocję. niebawem pewnie wypłyną achivy/pucharki to się dowiemy co będzie do roboty. ogólnie zauważyłem że zmieniła się ikonka gry w konsoli. zamiast facjaty Marstona mam:

 

25986835.jpg

 

już się nie mogę doczekać kiedy to

 

będę popyerdalał Seth'em na ośle przez pustynie :D

 

Odnośnik do komentarza

Niceeee.

 

Tak jak mówisz pewnie zaraz posypią się trailery, screeny informacje itd.

 

W ogóle jak ja się cieszę, że nie ściągnąłem tego zabugowanego dlc niszczącego sejvy itd. w(pipi)iłbym się.

 

Jestem ciekaw czy jeszcze kiedyś wypuszczą te stroje do pobrania hehe. Chciałbym zobaczyć tego królika z głową łosia czy jak to było.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...