Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Błażeju.

Redakcję wzruszyła twoja historia. Może powinieneś się zgłosić do specjalisty z tym problemem... Uzależnienie od serii fifa w tej chwili jest powszechnie znane wśród dresiarzy, a z czego nam wiadomo nim nie jesteś... Musisz się przemóc wypić parę tequill (aby klimat spotęgował) i ją ukończyć po czym zabrać się za świetne multi... Jeżeli ci się nie powiedzie pora ubrać "wyjściowe dresiki", zakupić golfa 2 (najlepiej z tiuningiem) i podrywać okoliczne "białe kozaczki" na ulicy, w przerwie zagrywając się w nowo zakupioną fife11.

Redakcja pozdrawia i życzy szybkiego powrotu do zdrowia...

Odnośnik do komentarza

Jestem zje'bany, nie umiem w to grać. Nie chcę mi się na razie, wolę czekać na premierę FIFY 11. Nie mówię, że gra jest zła, jest świetna, ale ja nie umiem teraz grać w takie gierki chyba :(

 

 

Drogie Bravo, daj jakieś rady, bo to straszne, że nie chcę grać w fajne gry :(

błażej ogarnij sie ta gra jest tak łatwa ze....aż psuło to troche rozgrywke

Odnośnik do komentarza

normalnie na pss

serio jestem ciekawe co z tymi bugami spowodowanymi dlc, bo osobiscie mialem juz zrobione 100% wiec zadne questy mi nie poznikaly bo juz byly zrobione itp, ale za to wyzerowało mi dni w grze (mialem sporo ponad 100 jak nie 200-300) a cofnelo mi do ok -5 , teraz (po patchu) mam nadal 5 czyli tyle co nabiłem polując na stroje , nie wróciło mi do prawdziwej liczby, dlatego ciekawi mnie czy inne błedy też gdzieś tam siedzą, tylko narazie mnie nie dotyczą

 

 

swoja droga jak wczoraj pogralem troche to moge powiedziec znowu "(pipi) kocham ta gre! jest cudowna!"

 

samo jeżdzenie po świecie...

podjechalem na farme marstona bo tam bedzie poker (fajnie bo ta altanka wydawala sie taka smutno niewykorzystana w singlu) , już teraz na mapie widac pokera i nad stołem w altance jest napis poker, ale jak sie klika to wyskakuje informacja że trzeba zassać dlc (to dosyc oczywiste)

no ale podjechalem tam tylko po to żeby obczaić tego pokera i przypadkiem, ale jednocześnie jak zwykle natknąłem sie na za(pipi)iscie piekny widok, gdy spacerowalem po farmie akurat był wschód słonca i przeswitywal przez drzewa itp... cudowny widok, zupelnie przypadkiem :D tam jest tyle za(pipi)istych rzeczy ze dla mnie to absolutna gra roku na ps3! ("niestety" pierwszego grudnia wychodzi na psp nowy monster hunter wiec taką ogolnokonsolową gra roku bedzie dla mnie wlasnie MH ;p)

 

tak czy siak już sobie wyobrazam te partyjki pokera na swierzym powietrzu :D

no i miejscówek z pokerem ejst sporo, np farma mcfarlenow, armadillo, chyba ze 2 miasta w meksyku, wlasnie farma marstona, i jeszcze gdzieś

za to dziwi mnie bo dopatrzylem sie na mapie tylko jednej kostki, w tym najwiekszym mieście w meksyku po lewej stronie mapy (dziwne bo bylem rpzekonany ze w thieves landing tez bedzie)

i dziwne ze w blackwater nie ma pokera ;p

W Thieves' Landing też są kostki, tylko że pokrywają się z pokerem. Trzeba zoom'a zrobić, żeby je zobaczyć.

Odnośnik do komentarza

Nie no, ja jestem już w tym mieście, gdzie asfalt wyłożyli polscy budowlańcy i nie chodzi o to, że nie umiem grać , czyli nie wiem jak zabić czy coś, to akurat wiem. Po prostu nie chcę mi się grać, nie umiem czerpać przyjemności jakoś, nie wiem. Dawać ktoś na multi, może jakiś znajomek? Zaraz wejdę na ps3 i się popytam :)

Odnośnik do komentarza

Ja już jestem gotowy na wtorek 8)

 

 

 

 

 

Do wiadomości Słupka :)

 

Tylko tak na marginesie odnośnie Halo R , którego wczoraj skończyłem i z bólem stwierdzam jak bardzo są mylne Twoje pierwsze spostrzeżenia....

Ciar po plerach nie miałem już dawno, istna orgia plus spontaniczne i entuzjastyczne okrzyki w trakcie kampanii, efekt uboczny w trakcie rozgrywki rzadko spotykany u mnie :).Coś niesamowitego.

 

Polecam :thumbsup:

 

 

 

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Nawet gdyby sam Yoda z Tonym Montaną występowali w Halo to i tak bym nie zagrał ;]. Trójka mi wystarczyła do tego by stwierdzić, że brzydzę się Halo ;p.

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/8811/new_screens_and_details_on_multiplayer_horse_racing_in_the_red_dead_redemption_liars_and_cheats_pack New Screens and Details on Multiplayer Horse Racing in the Red Dead Redemption: Liars and Cheats Pack

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/8831/new_original_artwork_featuring_colonel_allende_from_red_dead_redemption_liars_and_cheats_ New Original Artwork Featuring Colonel Allende from Red Dead Redemption: Liars and Cheats

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nawet gdyby sam Yoda z Tonym Montaną występowali w Halo to i tak bym nie zagrał ;]. Trójka mi wystarczyła do tego by stwierdzić, że brzydzę się Halo ;p.

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/8811/new_screens_and_details_on_multiplayer_horse_racing_in_the_red_dead_redemption_liars_and_cheats_pack New Screens and Details on Multiplayer Horse Racing in the Red Dead Redemption: Liars and Cheats Pack

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/8831/new_original_artwork_featuring_colonel_allende_from_red_dead_redemption_liars_and_cheats_ New Original Artwork Featuring Colonel Allende from Red Dead Redemption: Liars and Cheats

Słupek, link do tych screenów podawałem wcześniej ;)

Odnośnik do komentarza

Nawet gdyby sam Yoda z Tonym Montaną występowali w Halo to i tak bym nie zagrał ;]. Trójka mi wystarczyła do tego by stwierdzić, że brzydzę się Halo ;p.

 

 

 

równyś chłop , że tak po góralsku zaciagne gwarą heh :P

 

(moze sie nie brzydze ale jak widze oceny 6\6 to mi się nóz w kieszeni otwiera)

Odnośnik do komentarza

Skoro 21, to 21, nic nie słyszałem o żadnych opóźnieniach. Mnie tylko zastanawia godzina.

Ostatni raz dlc było rano koło 11 na psn.

 

W sumie pierwsze dlc misje w co-opie też koło tej godziny były. Jeszcze Orson mi nie wierzył hehe.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi ale szczerze i bez fanboizmu żadnej gry czy animacja konia z Shadow of Collossus (filmiki poniżej) wygląda lepiej od animacji koni z RDR. Bo serio nie wiem czy jestem tak ślepy czy tak "przesiąkłem" RDR, że nie dostrzegam tego... ;]

 

http://www.youtube.com/watch?v=F2V41HZG4O0

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

wiem jedno- model jazdy konikiem z SoC był lepszy. W RDR nie jest za ciekawy. Nie żeby był zły, ale nie ma pazura, kon prowadzi się jakby był maszyną, raguje błyskawicznie, jest zawsze posłuszny, nie ma opóźnien, ogólnie nie czuć że to zywa istot mająca swe "własne widzi mi sie"

Odnośnik do komentarza

wiem jedno- model jazdy konikiem z SoC był lepszy. W RDR nie jest za ciekawy. Nie żeby był zły, ale nie ma pazura, kon prowadzi się jakby był maszyną, raguje błyskawicznie, jest zawsze posłuszny, nie ma opóźnien, ogólnie nie czuć że to zywa istot mająca swe "własne widzi mi sie"

 

Jak to napisał Ural nie ma laga hehe.

 

Nie no kwestii sterowania nie poruszam bo tu do stwierdzenia która gra lepiej wypada ewidentnie trzeba zagrać w obydwa tytuły. Chodziło mi o samą animację uff czyli nie jestem do końca ślepy ;].

 

Fuck to tak odnośnie jutrzejszego dlc http://www.ppe.pl/news-2929-Jutro_przerwa_techniczna_na_PSN.html

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi ale szczerze i bez fanboizmu żadnej gry czy animacja konia z Shadow of Collossus (filmiki poniżej) wygląda lepiej od animacji koni z RDR.

 

SotC zostało wydane w roku 2005. Na tamten czas (i zresztą po dziś dzień) animacja i zachowanie Agro podczas gry to był majstersztyk - bo tu nie chodzi o samą animację, ale też o to jaki był model jazdy i jak koń reagował na polecenia gracza. RDR pięć lat później dał nam bardzo dobry model konia z dobrą animacją, ze średnim modelem jazdy (wg mnie). No i w RDR koń służy przede wszystkim za środek lokomocji. W SotC to niemal pełnoprawny bohater gry. Wg mnie nie ma specjalnie co porównywać obydwu gier w tym temacie, ale biorąc pod uwagę przepaść czasową dzielącą oba tytuły to panowie z R* modelem konia w swojej grze żadnego przełomu nie dokonali.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi ale szczerze i bez fanboizmu żadnej gry czy animacja konia z Shadow of Collossus (filmiki poniżej) wygląda lepiej od animacji koni z RDR.

 

SotC zostało wydane w roku 2005. Na tamten czas (i zresztą po dziś dzień) animacja i zachowanie Agro podczas gry to był majstersztyk - bo tu nie chodzi o samą animację, ale też o to jaki był model jazdy i jak koń reagował na polecenia gracza. RDR pięć lat później dał nam bardzo dobry model konia z dobrą animacją, ze średnim modelem jazdy (wg mnie). No i w RDR koń służy przede wszystkim za środek lokomocji. W SotC to niemal pełnoprawny bohater gry. Wg mnie nie ma specjalnie co porównywać obydwu gier w tym temacie, ale biorąc pod uwagę przepaść czasową dzielącą oba tytuły to panowie z R* modelem konia w swojej grze żadnego przełomu nie dokonali.

 

 

o, zgadzam sie w stu procentach. Jako, że mam Ps2 i SOC na chacie, zrobiłem porównanie. kwestia techniczna wypada ZDECYDOWANIE na korzyśc PS3- co nie dziwi przeciez gdy porównamy specyfikacje techniczne. Ewidentnie widac jak PS2 gubi klaatki animując Agro.

 

za to model jazdy...cóż, kiedyś gry były bardziej hc, dzis masówka nie połknełaby takiego ocięzalego konia (ależ to zabrzmiało hehehe) jak w SoC.

 

ale byłoby fajnie gdyby zrobiono tak jak w mafii, ktora ma dwa modele jazdy: jeden realistyczny, hardcorowy i drugi -arcadowy, dla mas. Pomiedzy nimi można się swobodnie przełączać. I np w RDR tez można by tak uczynic bawiąc się modelem jazdy konika- jeden byłby taki jak obecnie, drugi na kształ SoC

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi ale szczerze i bez fanboizmu żadnej gry czy animacja konia z Shadow of Collossus (filmiki poniżej) wygląda lepiej od animacji koni z RDR.

 

SotC zostało wydane w roku 2005. Na tamten czas (i zresztą po dziś dzień) animacja i zachowanie Agro podczas gry to był majstersztyk - bo tu nie chodzi o samą animację, ale też o to jaki był model jazdy i jak koń reagował na polecenia gracza. RDR pięć lat później dał nam bardzo dobry model konia z dobrą animacją, ze średnim modelem jazdy (wg mnie). No i w RDR koń służy przede wszystkim za środek lokomocji. W SotC to niemal pełnoprawny bohater gry. Wg mnie nie ma specjalnie co porównywać obydwu gier w tym temacie, ale biorąc pod uwagę przepaść czasową dzielącą oba tytuły to panowie z R* modelem konia w swojej grze żadnego przełomu nie dokonali.

 

Fachowa odpowiedź ;].

 

Nie no pewnie, że jako tako to nie można porównywać uczciwie tych animacji bo obydwie gry dzieli przepaść czasowa. A co za tym idzie technika tworzenia animacji przecież do RDR robili sesje motion capture z końmi na bieżni itd. Tak samo tak jak pisałem kwestie sterowania a także zachowania zostawiam w spokoju (inna sprawa, że rzeczywiście widać w tych aspektach przewagę Shadowa). O wiele uczciwiej i na miejscu byłoby porównywać konie z RDR do koni z AC jak wspomniał Col.

 

Ale po raz kolejny chodziło mi tylko i wyłącznie o samą animację bez brania pod uwagę przepaści czasowej i techniki. Bo skoro czytam, że animacja Agro jest najlepszą animacją konia jaka powstała i wypada lepiej od koni z RDR a ja widzę coś innego to dlatego chciałem się zapytać w temacie co inni sądzą o tym ;]. Czy tylko ja już jestem tak "zaślepiony" czy inni też dostrzegają korzyść na rzecz RDR.

 

A jeszcze inna sprawa toto, że animacja Agro rzeczywiście robi wrażenie biorąc pod uwagę czas i fakt, że animację robili bez motion capa.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...