Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/8861/multiplayer_poker_and_liars_dice_-_new_screens_and_details_%28from_the_liars_and_cheats_pack_coming_tomorrow%29 Multiplayer Poker and Liar's Dice - New Screens and Details

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/8971/the_gang_hideouts_and_hunting_grounds_of_the_red_dead_redemption_liars_and_cheats_pack The Gang Hideouts and Hunting Grounds of the Red Dead Redemption: Liars and Cheats Pack

 

Aż 7 nowych gang hideoutsów.

 

"4 New Hunting Grounds are also a part of the Liars and Cheats Pack. With waves of aggressive animals and a new scoring mechanic, these are perfect for an impromptu Free Roam hunting party. These new grounds (Broken Tree, Del Lobo, Roca Madera and Silent Stead) are marked with a bullseye on the map."

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

podobno ostatni dodatek pojawil sie okolo 11, fajnie by bylo gdyby i dziś sie tak pojawil :D

specjalnie zostalem pracowac w domu żeby to ogarnąć :D

 

btw polecam w oczekiwaniu na dodatek ściągnąć firmware nowy, w koncu chwile to trwa i żeby nie było "omg jest juz dlc! kupuje! ... oh szit jeszcze czekanie na update.." :P ja wlasnie zrobilem i teraz czekam na dlc :D (w tej chwili nie ma)

 

nie edytuje tylko pisze zebyscie widzieli ze nowy post i cos sie dzieje!

 

JEST JUZ!! :D wlasnie sciągam!

 

nie ma jeszcze na liscie , ale jak sie wyszuka to znajduje :D

 

jeżeli jest to 30 min to polecam jednak edytować :rolleyes:

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

No ja też mam dzisiaj wolne ale co z tego skoro dzisiaj ma działać lipnie psn a jutro już do roboty więc tyle sobie pogram ... Ale z tą aktualizacją 3D to dobry pomysł też zaraz aktualizuje ;].

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/8891/witness_the_power_of_the_new_explosive_rifle_-_part_of_the_red_dead_redemption_liars_and_cheats_pack Witness the Power of the New Explosive Rifle - Part of the Red Dead Redemption: Liars and Cheats Pack

 

Edit: cholera mogłem szybciej aktualizować ;/.

 

LIAR and DICE wymiata w multi ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

skrót informacji z dlc :

 

- wyscigow konnych nie probowalem narazie

- polowania są troche jak gangi: zabija sie zwierzeta i dostaje expa (10) ! , po zabiciu pewnej ilosci pojawia sie boss (legenddarne zwierze znane z singla - 100exp) , po bossie jeszcze "posiłki" a na koniec tabelka z wynikami jak w gangach

- nowe gangi wydają sie nieco trudniejsze (w pierwszej chwili mialem wrazenie niesmiertelnosci wrogów jak w coop expert), i maja jakies urozmaicenia, niewiele ale mają (wbiegnij gdzies, zrob cos, itp)

- po zabiciu gangu dostaje sie nagrode - explosive rifle! (chyba dostaje tylko osoba z najwiekszą ilosćia punktow bo jak robilem sam do dostawalem a jak z kimś to nie zawsze)

- explosive rifle podouje wybuchniecie osoby w ktora trafi! (jesli nie trafi to daje mały wybuch), i teraz najwazniejsze: po śmierci traci sie tą broń! traci sie ją też po wypstrykaniu amunicji ktorej nie da sie odzyskać w skrzynkach z amunicją, wiec jest tak: po gangu ma sie tą giwere na 5 strzałów (chyba ze sie wczesniej umrze) to spore ograniczenie ale chyba musi tak być żeby nie bylo akcji że wszyscy latają z tym jak szaleni

- w singlu explosive rifle ma 30 naboi w zapasie (w multi 5), mozna ją kupic w black water, i ammo też tam

- skiny do multi nie wszystkie sa odblokowane! okolo połowa, reszta jest czarna (nie wiem jak odblokowac)

- pokera nie sprawdzalem jeszcze ale napewno ejst super, pogralismy ze Slupkiem w kosci troszke, jest dobrze :D! za wygranie w kosci dostaje sie expa (niewiele - ja dostalem 100 wygrywajac gre na 3 z 1 kością, pewnie dostaje sie wiecej jak sie wygra pełna 6 osobową gre i ma sie na koncu wiecej kosci)

 

 

jest super!!

Odnośnik do komentarza

Co prawda zagraliśmy dosłownie jedną grę tylko w Liar Dice i to we dwóch no w sumie we trzech bo jeszcze jakiś random ale uśmiałem się jak cholera. A to dopiero początek ;] geniusz dlc jeszcze do tego te nowe "animals hideoutsy" :wub: poezja.

 

Proponuję coś takiego jeszcze przed tym dlc zbieraliśmy ekipę do tego dodatku. To może właśnie byśmy stworzyli stały team do rozpracowania tego dlc i nie chodzi mi tylko o trophy ale o ogólny rozbiór na części pierwsze "Liars&Cheats" ;]. Wszystkie gangi, nowe tryby, poker, kości, trophy itd. tak byśmy to wszystko elegancko ogarnęli ;].

 

Wiadomo, że w środku tygodnia to różnie z czasem ale kto mógłby to mógłby a np. w weekend konkretnie można byłoby pograć bo to wolne itd.

 

Tak czy siak jeszcze przed tym dlc pisał się na granie Joker, Rozi, Yano i ja.

 

Jakby co to walić pw można już dzisiaj dziewiczo pograć hehe choć Yano to już ma połowę dodatku obcykane ;]. O ile na pierwsze dlc narzekałem, że słabe tak te imo warte kasy.

Przez cholerne, kochane RDR chyba odpuszczam DR2 póki co na rzecz ściemniania w kości hehe.

 

"Yano nie patrz w mój kubek ;p"

Odnośnik do komentarza

Tak czy siak jeszcze przed tym dlc pisał się na granie Joker, Rozi, Yano i ja.

Jak cos to rowniez jestem chetny :P

 

Czyli w sumie nasza stała, stara ekipa ;] brakuje tylko jeszcze jednej osoby bo w pokera i chyba też w Liar można grać w 6.

Ale do trophy i reszty starczy pięciu.

 

A jak w ogóle działa psn jeszcze? Można grać?

Odnośnik do komentarza

ja wisze zalogowany na psn od 16 na wszelki wypadek xDD

 

ogolnie do niektorych trophy wyapdalo by 6 osob, bo z tego co rozumiem trzeba wygrac w pokera przy 6 osobowym stole

chociaż majac 4-5 osob powinno sie udać dociągnąć jakiegos randoma

 

btw ja nie zamierzam robic ustawek w pokerze i kościach, mysle ze gra ebdzie na tyle rpzyjemna ze trofea wpadną same w trakcie zabawy, a nie trzeba bedzie ich gwałcic nieczystymi metodami

 

 

edit

 

btw na stronie rdr jest napisane że codzinnie dostaje sie 200$ na hazard , jak sie wszystko przepuści to trzeba czekac do nastpnego dnia na kolejne 200$ (ciekawe czy jak sie nie przegra tylko wygra to wygrana kasa przechodzi na nastepny dzien)

ja gralem w kości gdzie stawka wejscia byla 10 a wybrałem 20, przy takiej stawce to w najgorszym razie 20 gier dziennie

ale Yabollek mowil ze wszedl do gry za 100$ to oznacza że wystarczy 2 razy przegrać i już kaplica! to dosyc chamskie ograniczenie.. hm

 

edi2

w najbliższy weekend znowu bedzie 2x exp :D

 

btw gram teraz gdyby ktoś chcial (o ile da sie zalogować)

edit .... jdnak nie gram, mimo ze ejstem zalogowany i nawet widze kilka osob na liscie w xmb to rdr nie widzi tego zalogowania i wyskakuje error .. dupaaaaaaaaaaaaaaa

 

edit9

kurde cos w singlu mam wszystie gangi nieaktywne, watpie że az tak je wybiłem, czy to nie wina tego felernego dlc? co moge z tym zrobic?

ktos mowil o skasowaniu tego dlc ale nie widze tego w konsoli, tylko savy albo ogolne gamedata, czy to wlasnie gamedata?

i czy przypadkeim nie skasuje wtedy czegoś czego bym nie chciał kasowac?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

hej! mam pytanka: 1. jestem w misji u żonki Johna i mam kruki przepędzić. powie mi ktoś co i jak w ogóle mam zrobić? 2. chce zrobić misję u J. ale go ciągle nie ma...

1. Weź porządny karabin (najlepiej Evans Repeater) i po prostu wystrzelaj jak największą ilość ptaszków.

2. Spróbuj poczekać kilka dni. A instalowałeś poprzednie darmowe DLC (z dodatkowymi strojami)? Ono mogło coś zepsuć.

 

@Yano

Dobrze, że będzie Double XP Weekend. Przynajmniej 3 legenda wpadnie :dance:.

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

wlasnie sie dzowiedzialem że stroje z dlc powinny sie odblokować za zrobienie misji i dostanie trophy - ogolnie chodzi o misje powiązane z postaciami , typu za zrobienie misji z westem odblokowuje sie west itp

odrazu powiecie - "ale ja mam dawno zrobione wszystkie misjie!" no i wlasnie ja też, a mimo to polowa postaci jest zablokowana.. podobno to kolejny bug i rocstar już o tym wie i wcale nie planowało zmuszac graczy do ponownego przejścia...

oj coś zabudowane są te DLC...

 

dobrze ze chociaz w karty i kosci da sie grac, oby naprawili i spachowali szybko inne zepsute rzeczy

 

 

 

btw w singlu 2 challange na explosiv rifle to zastrzalic 5 osob chowających sie za osłoną, wydaje mi sie że zrobilem to już nie raz a mimo to pasek challenga mi sie nie napłęnil ani troche i mam nadal zero, albo robie coś nie tak albo kolejny błąd;/

 

no i nie mam zadnych hideoutów aktywnych w singlu , na forum gamefaqs też mają taki problem

Odnośnik do komentarza

Z tego co mówisz Yano, to nie wiem czy kupować jutro to DLC :/. To jest jakaś żenada, żeby już drugi dodatek był zabugowany. Tracicie w moich oczach, Rockstar...

 

@gkihdghdhj (nick masz wyczesany, nie ma co), spróbuj posejwować trochę grę, w celu przeskoczenia kilku dni do przodu.

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

Heh no właśnie w tym cholerny problem, że nie można pograć;/ Ale to wina psn nie RDR...

 

Z tymi avatarami singlowymi to dobrze, że w ten sposób je się odkrywa, myślałem, że odblokują się dopiero za legendy czy tam dany level. To by była głupota...w końcu płaci się za te avatary.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...