Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie napisali, że te dlc wychodzi 26 października? Serio nie widzę ani chyba nie była takiego newsa ;] ale ja zawinięty jestem to...

Podobno zamiast tego newsa o zwierzętach zombie, Rockstar pokazało datę wydania DLC. Oczywiście szybko zostało to naprawione, a news usunięty.

 

EDIT: WTF?! H&T Outfits Pack miał wyjść 12, a podany jest w dzisiejszej aktualizacji PSS :blink:.

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

Chciałem dziś kupić ale jedyny sklep w Jelenia Górze z tą gierką to Empik ale 240 zł u tych złodziei to cena zaporowa :D

Kup na allegro.

i tak zrobię

 

http://allegro.pl/red-dead-redemption-zlap-okazje-ps3-i1260866608.html

 

http://allegro.pl/red-dead-redemption-ps3-gamesworld-i1253876628.html

 

chyba nie będzie za dużej różnicy między używką co ? 25 zł oszczędności wychodzi, drugie tyle i od tego samego typa mam FN4

Odnośnik do komentarza

Co trzeba zrobić, żeby w multi sejfnęło statsy i level? wiem, że po każdym nowym levelu jest autosejf ale czy nie da tego zrobić jakoś manualnie?

A po co robić manualnie? Po każdym zaliczeniu challenge, hideout'u itp. masz auto-save. IMO to musi być to też sejwowane po części na serwerach (chyba)...

Odnośnik do komentarza

Co trzeba zrobić, żeby w multi sejfnęło statsy i level? wiem, że po każdym nowym levelu jest autosejf ale czy nie da tego zrobić jakoś manualnie?

 

 

 

Start> multiplayer> exit multiplayer :good:

nie jestem pewien czy to działa tak naprawde (tzn czy przypadkiem jak sie wybiera exit to nie pojawia sie napis ze zmiany nie zostaną zachowane?)

 

pewny sposob zeby zapisac jak najszybciej to zrobic challenga albo jakiś gang ubić, zabicie gangu to ze 2 minuty wiec to chyba najszybsze

 

chociaż tez bym wolał żeby mozna bylo normalnie zrobic save&exit

Odnośnik do komentarza

no wlasnie jak sie wychodzi to tylko jest komunikat ze nie zachowane zmiany nie zostana zachowane.

 

Bo jednak wolalbym miec ten komfort sejwa przy wyjsciu z multi kiedy tylko chce.

 

w kazdym razie gra ciagle ma u mnie mocne 10/10 i wyglada na to ze jak w singlu spedzilem 63 godziny, to pewnie w multi mi zejdzie ze dwa razy tyle :)

 

Zobaczycie, za pare lat RDR bedzie wspominany tak jak my np teraz myslimy z sentymentem o np. GTA San Andreas.

 

Czyli tytul idealny.

Odnośnik do komentarza

ten problem jest spowodowany zwalonym dlc ze strojami :/

 

zeby go naprawic trzeba skasowac game data (nie save) , i zainstalwoac ponownie gre i pozstale dlc (i oczywiscie patch) , i co najgorsze zeby miec pewnosc dzialania trzeba zacząć uzywac save'a sprzed felernego dlc ktory nie ejst "naznaczony"

o ile sie ma takiego save'a

 

przy braku niezepsutego save slyszalem ze mozna (po "przeinstalowaniu" dlc i gamedata) sprobowac pewnej sztuczki - DLC min psuje licznik dni w grze , ustawia go na minus kilka, podobno jesli sie rpzewinie wystarczająco duzo dni to gangi mogą sie pojawic, ja przewinalem z 15-20 dni i nic to nie pomoglo (wczesniej mialem ponad 100, nie wiem czy musial bym dojsc az do tylu, czy tylko przewinac do momentu gdy w grze pojawily sie gangi , nie pamietam kiedy sie pojawialy) , wiec cofnalem sie w rozwoju i zaczalem uzywac zapasowego save'a

przewijanie dni najlepiej robic w obozowisku, wybierając save, ale nie zapisujac tylko drazu naciskac O , a potem znowu save i znowu cancel, w miare szybko mozna przewijac czas

 

Yano Wszystko sie zapisuje nie trzeba nic kombinować a to że się napis pojawia nic nie znaczy.

wczoraj to potestowalem i rzeczywiscie wszystko sie zapisuje zarowno przy "exit multi" jak i przy zmianie trybu selectem (np wejsciu do pokera z freeroma)

mimi że pojawia sie wtedy napis że zmiany nei zostana zapisane.. w sumie po (pipi)a jest ten napis w takim razie;p ja zawsze mysalem ze wychodze z gry z niezapisanymi ostatnimi zmianami (np zabicie kogoś itp)

 

no w dupe

ale dobrze ze zapisuje i warto wiedziec :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...