Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, wszystko ma być diabłem podszyte a Marston

przebudza się ze snu śmierci, za sprawą Strange Man'a, który ustanawia Johna swoją "ręką" która ma oczyścić region z nieczystości.

 

 

Dobre, dobre i całkiem możliwe oczyszczenie zdechlaków w ramach kolejnego odkupienia heh.

 

Taaaaaaaa ja też zauważyłem, że Yano z broniami, militarią często wyskakuje ;]. Kurde Yano dobre oko, że zauważyłeś tego "garłacza" podaj jeszcze jakieś ciekawostki co potrafi ta broń ;].

Odnośnik do komentarza

@pawciokratos Na początku trailera jest najprawdopodobniej Moses Forth, bliski znajomy Seth'a.

 

@Słupek - myślę, że jedną z mitycznych kreatur jest wilkołak, pokazany na początku trailera.

 

Garłacz faktycznie będzie potężny, ale lepszą bronią będzie... łuk. W 0:42 sekundzie możemy zobaczyć zombiaka ze strzałami w plecach. :teehee:

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

Yano : coraz bardziej mnie zaskakujesz :P ty militarystą jesteś czy coś

 

poprostu interesuje sie wieloma rzeczami, i to akurat fajna broń wiec coś tam mi sie kiedys obiło o uszy ;)

 

takie pytanie wiecie może kto jest na początku trailera ten koleś ma jakiś znajomy ryj :rolleyes:

to mojżesz, "kolega" setha u którego sie w jednej misji "załatwialo" mape skarbu

 

Kurde Yano dobre oko, że zauważyłeś tego "garłacza" podaj jeszcze jakieś ciekawostki co potrafi ta broń ;].

 

podejzewam że to bedzie poprostu taki mocarny shotgun , wątpie by była możliwość ładowania go gwozdziami xD

Odnośnik do komentarza

Jest dużo cmentarzy ale taki z szyldem obok kościółka jest podajże tylko w Blackwater.

Liczę na to że w końcu dopieszczą te WE bo tak jak wielu mówi strasznie nie wykorzystana jest to miejscówka. Czemu np.w tym nowym dodatku nie ma polowania na miski albo na szrżujące na nas bizony? Bierzemy ER, cocodżambo i do przodu :D:D:D . Ja pierwsze co zrobiłem w singlu to pojechałem z tą giwerą na miśki 8)

Odnośnik do komentarza

pod trailerem jest napis download, mozna zassać w bardzo wysokiej rozdzilczosci filmik, o wiele wiecej widac

 

myślę, że jedną z mitycznych kreatur jest wilkołak, pokazany na początku trailera.

wlasnie zastnawiam sie czy to był wilkołak (widać tez jego noge w dalszej czesci trailera) , odrazu zwraca uwage ze chodzi podpierajac sie rekami, ale czy to wilkołak czy tylko zombiak ktory dziwnie łazi

bo nie wyglądał zbyt wilkowato (wieksza postura, wilcza morda)

 

mimo że to coś mi nie wyglądało na wilkołaka to jest dosyc prawodobne że jednak będą

 

lepszą bronią będzie... łuk. W 0:42 sekundzie możemy zobaczyć zombiaka ze strzałami w plecach. :teehee:

tez na to zwrocilem uwage, ale zastnawiam sie czy to napewno my bedziemy mogli strzelać z łuku, bo w momencie gdy widac zombiaka ze strzałą słychac tez indianskie śpiewy/krzyki

może to poprostu zombiak-indianin ktory już "obudził sie" ze strzałą od ktorej kiedys zmarł

 

mimo tych wątpliwosci tak samo jak wyzej - łuk jest bardzo prawdopodbny (chociaz chyba garłacz i tak mocniejszy , boje sie ze łuk może podzielić los tomahawka - malo praktyczny z powodu zasiegu, albo jakiejs innej wady)

 

Jest dużo cmentarzy ale taki z szyldem obok kościółka jest podajże tylko w Blackwater.

podejzewam ze to ten w blackwater albo ten gdzie poznajemy setha , bo tam tez jest kosciol

 

 

 

zresztą - jak cudownie w grze wygląda nocna burza, a co dopiero gdy podczas takiej burzy wyjdą zombiaki :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Właśnie blackwater, i ogólnie północna "KRAINA" jest omijana szerokim łukiem... w singlu tylko końcówka a w multi nic... Ale ten dodatek to idealne rozwiązanie tej kwestii, powinni porobić tam głównie wątki z umarlakami, jest ona klimatyczna i pasuje do tego dodatku :) , ale jest szansa ponieważ a. był miś b. indianie(strzały, zombie) też byli raczej w tamtych regionach.

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Cmentarz z trailera to na 100% ten z okolic Armadillo.

 

Ale KLIMAT jest za(pipi)iaszczy. Obrona farmy przed zombiakami zarządzi. :wub:

 

 

 

A ja myślę że te zombi będą tylko wytworem wyobraźni Johna.

 

 

Tuż przed śmiercią nawiedza go takie właśnie koszmarne wizje będące formą kary za popełnione grzechy

 

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Oglądając trailer natrafiłem na to:

 

lebzombie.png

 

Zauważcie jak pięknie zombie stracił większy kawałek głowy. Czyżby możliwość odstrzeliwania poszczególnych członków od nieumarłych paskud?

 

W 0:36 sekundzie widzimy przemykającą pod oknem kobietę. Zarys jej postaci przypominał mi sylwetkę Jenny... Ale to tylko moja wyobraźnia :rolleyes:.

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...