Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat z PS3site na temat pierwszego screena z Undead Nightmare pokazanego wczoraj - "Na specjalnie zaprojektowanym na tę okazję plakacie znalazł się John Marston, główny bohater gry, który przybrał formę zombiaka." Hmm tylko skąd oni wiedzą, że to Marston?

 

Może wywnioskowali z tego, że są przecież takie same arty z Marstonem. Ja też byłem pewien (teraz trochę mniej), że to Marston.

 

Właśnie skończyłem challenge za Explosive Rifle (tym samym platynując grę po raz czwarty ;]) i muszę napisać, że EK wymiata. Ale zaje.bista broń haha same flaki po niej zostają ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

to ze jestes naiwny

 

haha i mowi to człowiek ktory mysli ze ma dusze xDD

 

odpowiedz mi w pieprzeniu , nie robmy smietnika w temacie o fajnej grze

 

 

Yano :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

 

lol :D

 

 

 

 

 

kozak te screeny, to jest to :thumbsup:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Wow! Rockstar sprawili, że autentycznie się bałem :huh:. I co można powiedzieć o trailerze? Dużo zombie naraz, wilkołaki (?), powrót starych postaci, nowa strzelba i zombie - Abigail. Nie mogę się kurde doczekać!

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

no i jest trailer!!

pojawil sie 5 min temu (czemu tylko ja to sledze na bierzaco mimo ze jestem za(pipi)any robora po pachy?:P)

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/9401/watch_the_undead_nightmare_debut_trailer

 

 

edit: a jednak rozi tez trzymal reke na puslie, napsialismy w tym samym czasie :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja pier... ale przyjemny i klimatyczny trailer.

Serio to przecież wygląda jak trailer jakiejś nowej gry a nie dlc.

 

Dobra Rockstar już wiem jakiego róbcie nowego sandboxa; horror z zombiakami ;].

 

Spoiler fabularny:

 

 

Też mi się wydaje, że te dlc będzie się działo przed śmiercią Marstona. Całe szczęście, że Jackiem nie będziemy grać ufffffffff.

 

Odnośnik do komentarza

W końcu dlc na które warto wydać siano ( a przynajmniej tak się zapowiada) bo po ostatnim mam w(pipi) na R*.

 

No Słupek chyba w koncu wykorzystają należycie WE bo ten cmentarzyk to chyba ten w Blackwater o ile dobrze kojarzę no i farma Johna. Misiek zombie :thumbsup: czyli ogólna infekcja? Ciekawe jak to umotywują, Umbrella czy też Seth coś odj**ł wykopując ciągle te trupy :D

Odnośnik do komentarza

No Słupek chyba w koncu wykorzystają należycie WE bo ten cmentarzyk to chyba ten w Blackwater o ile dobrze kojarzę no i farma Johna. Misiek zombie :thumbsup: czyli ogólna infekcja? Ciekawe jak to umotywują, Umbrella czy też Seth coś odj**ł wykopując ciągle te trupy :D

 

A no właśnieeeeeeeeeeeeee słuszna uwaga ;]. Wykorzystają ukochane nie wykorzystane WE idealne miejsce idealna po prostu. No i tam jest cmentarz choć na I wyspie też chyba jest taki mały niedaleko Armadillo.

 

A wiecie co mi głupiego przyszło do głowy ;p. Wiadomo każdy zastanawia się jak wytłumaczą zombiaki, jaka będzie fabuła a ja wpadłem na taki pomysł. Znacie pewnie film "Martwica mózgu" :wub: a wraz z tym dodatkiem do RDR dojdzie jakaś mistyczna kreatura. Może Marston dostanie jakiegoś questa żeby odszukał tego stwora np. Chupacabre ;p w Meksyku (to by pasowało) i sprowadził go do WE; Blackwater. A dalej jak w Martwicy mózgu zwierze się wymknie-ucieknie i zacznie kąsać ludzi co zaowocuje zmianą ich w zdechlaki ;].

 

:turned: może być ? ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Po co tłumaczyć :) Po prostu święto halloween (nie wiem czy już wtedy obchodzone), umarli powstali z grobów i dalej jeszcze lepiej:), Ja liczę na klimat oldschoolowych klimatach z zombie:) (pewnie niektórzy wiedzą co mam na myśli, a najbardziej fani tatuażu:))nawet kiedyś była gra na bodajże pierwszego xa i pieca o tej tematyce, niestety nie pamiętam tytułu...

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nie, wszystko ma być diabłem podszyte a Marston

przebudza się ze snu śmierci, za sprawą Strange Man'a, który ustanawia Johna swoją "ręką" która ma oczyścić region z nieczystości.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

zauważcie ze bdzie spora zmiana w walce - do tej pory przeciwnicy kitrali sie za zasłonami i strzelali, a teraz będa na nas szarżować :D trzeba bedzie uwazac gdzie sie strzela i wycofywać, a nie porpostu siedziec za kamieniem i strzelac do innych siedzacych za kamieniami

mysle ze to zmiana na duży plus :D

 

i przez szybkosc zombiakow moze byc o wiele lepszy klimat osaczenia niż w dead rising (swietna gra ale klimatu strachu nie ma wcale)

 

ciekawe jak bedzie z iloscia przeciwnikow na ekranie/w okolicy, czy jak do tej pory okolo 8-15 , czy moze jakies wieksze grupki , mogli by zrobic ze w nocy jest wiecej i uproscic odrobine modele postaci wtedy żeby wiecej napchać (i tak po ciemku nie bedzie widac detali;p)

 

btw cmentarzy to jest sporo, w mexyku tez jest, conajmniej po jednym na kazdej "wyspie"

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...