Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Przed TGS dziwiłem się, że RDR będzie pokazywany w Japonii nawet pytałem się na ppe jacy Japończycy mają stosunek do westernu ;].

 

Jak się okazuje nawet kitajce docenili geniusz, cud, fenomen RDR to jest coś niesamowitego, że RDR osiągnął taki wynik u nich.

 

http://www.ppe.pl/news-3322-Red_Dead_Redemption_debiutuje_w_Japonii.html

 

PS. Wyobrażacie sobie RDR z japońskim dubbingiem :turned:

 

 

patrze na to zestawienie i na pierwszym miejscu...pkoemony, Gosh, ale to pokrecona nacja :ninja:

Odnośnik do komentarza

Tak, tak Orson racja też tak myślę ale z drugiej strony wyobraź sobie, że taki Japoniec patrzy na najlepiej sprzedawane gry w Europie. A tam na pierwszym miejscu Halo Reach

ha

dla niego pewnie to jest kosmos... zresztą dla mnie tez ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

 

patrze na to zestawienie i na pierwszym miejscu...pkoemony, Gosh, ale to pokrecona nacja :ninja:

 

nie ma co sie dziwic, pokemony to swietna giera i nie dziwota że jest na 1 miejscu, zwlaszcza w japonii

 

ale nie martwcie sie , juz nie dlugo, za 1.5 miesiaca wychodzi naowy monster hunter i on bedzie miał 1 miesce przez pol roku conajmniej :>

Odnośnik do komentarza

Gdzieś pisano, że nie trzeba mieć podstawowej wersji, żeby grać w dodatki, które zostaną wydane na oddzielnej płycie. Ciekawe jak to będzie zrobione?

 

Z początku gra jest bardzo irytująca. Jazda na koniu jest trudna, nie mówiąc już o jednoczesnym strzelaniu. Do tego lekki chaos w postaci skryptów, którymi gracz jest co chwila zasypywany. Jedziemy złapać bandziora a po drodze atakują nas wilki, jakiegoś gościa gonią kojoty a na górce odbywa się strzelanina. Do tego niektóre zdarzenia wymagają natychmiastowej interwencji. Za dużo dzieje się na raz.

 

Do tego jest to kolejna gra, w której do końca nie wiadomo co można zrobić a czego już nie. Wczoraj otworzyłem w sklepie jakąś skrzynkę i aresztowano mnie bo potraktowano to jako kradzież. W między czasie miałem możliwość przekupienia gościa, który obserwował całe zdarzenie i zaalarmował szeryfa. Na szczęście można się dobrowolnie poddać zanim nas zabiją.

 

Do tego całe to strzelanie, które też nie jest należycie wytłumaczone. Czym różnią się 3 tryby, które możemy wybrać w opcjach?

 

Oczywiście większość wypisanych przeze mnie rzeczy jest na plus. Po wszystkich grach, w których praktycznie nic się nie dzieje, RDR może być niemałym szokiem dla gracza.

Odnośnik do komentarza
Gdzieś pisano, że nie trzeba mieć podstawowej wersji, żeby grać w dodatki, które zostaną wydane na oddzielnej płycie. Ciekawe jak to będzie zrobione?

dodoatek z zombiakami bedzie osobno odpalany z menu a nie wieszany w zwyklego singla, oprocz tego beda dlc do multi jak i samo multi, wiec tas plyta to bedzie takie "rdr bez singla" (bez podstawowego singla)

 

Za dużo dzieje się na raz.

powiedz to rogerowi bo on widzial same kaktusy ;p

 

Wczoraj otworzyłem w sklepie jakąś skrzynkę i aresztowano mnie bo potraktowano to jako kradzież.

no raczej jednak mozna sie domyslic ze jak kradniesz to jest nieładnie ;p to nie rpg ktory polega na plądrowaniu wszystkich domow :P

 

Do tego całe to strzelanie, które też nie jest należycie wytłumaczone. Czym różnią się 3 tryby, które możemy wybrać w opcjach?

1 celujesz calkowicie sam zawsze

2 gdy nacelujesz w okolice w roga to celownik sam sie do niego przyciąga i przykleja

3 podobnie jak wyzej ale dodatkowo gdy juz celownik jest przyklejony to ruszając gałką przeskakujesz odrazu na kolejnego wroga (powyzej gdy ruszysz gałką to poprostu zjedziesz z celu)

 

Jazda na koniu jest trudna, nie mówiąc już o jednoczesnym strzelaniu

na expercie trudno jest celowac podczas jazdy ale na normalu gdzie celownik sie rpzyciąga do wroga jest spoko, bardzo przyjemnie

Odnośnik do komentarza

No dlatego po to jest Dead Eye żeby sobie pomagać jak grasz bez automatycznego celowania. Jak jedziesz koniec, dużo się dzieje to rzeczywiście ciężko kogoś ustrzelić ale właśnie używasz DE i tyle ;].

 

A stopnie trudności w celowaniu to po prostu: easy - auto aim, normal taki pół auto aim a hard sam celujesz bez auto.

Graj na hardzie najlepiej, największa satysfakcja jak sam celujesz.

 

@Yano

 

Kaktusy to widział Ural nie Roger ;].

 

up no właśnie

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

SUDDENLY OUT OF FUCKING NOWHERE nowy trailer!! :D

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-holy-red-dead/706326

 

ktos tu wczesniej przewidzial ze garłacz bedzie mozna łądowac szczątkami zombiakow xD

ja mimo ze wiedzialem ze ogolnie ladowalo sie go czym popadnie to nie spodziewalem sie ze beda takie akcje xd

 

alpaca-out-of-nowhere.jpg

 

 

edit

o co chodzi ? czyzbyscie mysleli ze zapodaje linka do wczorajszego trailera o cmentarzach?

to rpzeciez nowy nowy trailer o broniach!!!

 

a moze poprostu nagle wszyscy zaczeli miec w (pipi)e rdr? :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ooo 5 trofeów i 3 posty w minute, a jak woczraj dalem nowy filmik to nikt nie odpowiedział ;p

 

 

bardzo mnie cieszą trofea za 100% i za zrobienie 15 fal w overrunie (oby to bylo trudne i wymagalo cwiczen i kooperacji), bo oba oznaczają dużo zabawy i dużo gry , najlepiej w fajnym towarzystwie (a nie ustawki i robienie trofeów w 5 min)

 

swoją to juz bylo mowione wczesniej ale trofeum to potiwerdza - swiat bedzie mial zainfekowane obszary (charakteryzujace sie brzydką pogodą) ktore trzeba bedzie czyścic z zombiakow, czyli bardzo podobne jak w gta przejmowanie terytoriów gangów

 

trofeum "kingpin" sugeruje tez ze bedzie nowy tryb we freeroamie - "land grab"

albo to bedzie to co powyzej czyli "odzombiaczanie swiata" na obszarach, albo jakiś inny niezwiazany z obroną twierdzy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia tylko jedno.... Tez kocham ten tytuł więc nie mam złych intencji ale... Czy nie za bardzo r* podnieca graczy co nowymi trailerami itp... Należy pamiętać że ten dodatek kosztować będzie 36 zł (jak każdy inny), i ma być dodatkiem, ale ja widzę (też to mam jak widzę ich trailery, zdjęcia itp...) że sporo ludzi piszę o nim co najmniej jakby wypuszczali osobny tytuł... Obyśmy się na takim myśleniu ni9e przejechali....

Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia tylko jedno.... Tez kocham ten tytuł więc nie mam złych intencji ale... Czy nie za bardzo r* podnieca graczy co nowymi trailerami itp... Należy pamiętać że ten dodatek kosztować będzie 36 zł (jak każdy inny), i ma być dodatkiem, ale ja widzę (też to mam jak widzę ich trailery, zdjęcia itp...) że sporo ludzi piszę o nim co najmniej jakby wypuszczali osobny tytuł... Obyśmy się na takim myśleniu ni9e przejechali....

 

Ale zobacz nawet trophy 100% sugeruje, że jednak coś tam będzie do roboty.

 

Poza tym, pewnie można odnieść takie wrażenie jakby co najmniej reklamowali nową grę. Ale jakby nie patrzeć te dlc po pierwsze dużo wnosi, po drugie zmienia rozgrywkę, po trzecie naprawdę zapowiada się kozacka.

 

I jeszcze jedna sprawa co jest dla mnie kolejnym dowodem, że R* nie ma sobie równych jeżeli chodzi o klimat w grach. Robią - wrzucają dlc o zombie i na tym mogłoby się to skończyć ale nie dla R* oni nawet dlc muszą zrobić mega klimatyczne. Polecam wywiad z Houserem który wczoraj wrzucałem czy nawet wystarczy spojrzeć na trailery, te całe dlc jest wzorowane na filmach z lat 70 - horrorach żeby jeszcze bardziej podbić klimat. Zresztą same trailery już tak wyglądają ;].

 

Ja wiem, że teraz nastał istny pier.dolec na zombie, wrzucają je wszędzie. Ale imo do RDR do westernu pasują IDEALNIE ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

cos mi sie obilo o uszy ze nowa fabula ma byc na 10h, czyli wiecej niz sporo dziejszych gier (vanqish 4h?)

 

pytanie tylko czy jest to 10h robienia misji + nieco pobocznych rzeczy, czy 10h żeby zrobić te 100%

 

tak czy siak zapowiada sie bardzo fajnie, a multi zrobi z 10 pewnie z 50h

 

 

Ehh raczej 10h na zrobienie 100% ale to i tak dużo jeśli chodzi o DLC :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...