Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

panie marudo bez przesady, to jest dziki zachód , szybszy przeżywa, takie sa prawa, nie ma smyrania sie po jajkach :P

Ja wyobrażałem to sobie tak, że w czasie gdy jedna banda będzie szukać bandytów to kto inny będzie polował w pobliskim lesie lub grał w pokera w pobliskim saloonie. Wiadomo, że od czasu do czasu ktoś komuś strzeli w łeb ale w ramach rozsądku.

 

Z resztą z tego co wiem to w pokera da się grać tylko we free roam, więc trzeba najpierw zagadać z ludźmi. Nie da się tego jednak zrobić jeśli jedna osoba rzuca tomahawkami we wszystko co się rusza a druga poluje na ludzi strzelając ze snajperki z pobliskiego wzgórza.

Odnośnik do komentarza

ostatnio wyszedł patch, a tu zmiany

 

* Friendly Free Roam now available for those that wish to play with player-vs-player killing disabled

* Markers in preparation for Land Grab in Free Roam, which will be available next week with the installation of Undead Nightmare DLC

* Fix for issues with Days Passed being reset

* Fix for co-op achievements not advancing after passing into legend

* Fix for players griefing by voting each other out of the game in Poker and Liar’s Dice

* Permanent clientside unlock for Redemption and Damnation characters (can use them on System Link without Internet connection)

* Poker and Grand Prix Leaderboards fixed to correct information displayed

 

zwlaszcza fajnie ze naprawili błąd wywolany poprzendim dlc z tym że dni sie cofały, nie chce mi sie teraz sprawdzac ale moze te z(pipi)ane savy już są dobre dzieki temu

 

 

Z resztą z tego co wiem to w pokera da się grać tylko we free roam, więc trzeba najpierw zagadać z ludźmi. Nie da się tego jednak zrobić jeśli jedna osoba rzuca tomahawkami we wszystko co się rusza a druga poluje na ludzi strzelając ze snajperki z pobliskiego wzgórza.

pokera możesz odpalić klikając na stół z pokerem w danym mieście albo poprzez menu pod selectem, w obu przypadkach przerzuca cie do "poczekalni" gdzie czeka sie na wiecej graczy , potem naciska play i wchodzi juz do gry, w poczekalmi mozna tylko biegac i bic sie rekami, a podczas gry tylko grać, inni gracze z freeroma nie widza tych przy stole pokerowym, to osobny "server" (tak jak kazdy inny rtyb typu deatchmatch albo coop - w zadnym z nich nie ma biegających luzem graczy freeroamowych)

Odnośnik do komentarza

Nie wiecie, czy ten nowy patch naprawia buga z tymi bounty hunters z trybu single player?

Dla przypomnienia- wyczyściłem WSZYSTKIE kryjówki bandytów (po ściągnięciu plakatu ze ściany) a jednego mi nie zaliczyło i tym sposobem mam 99,9% zaliczenia single player down.gif

Ponoć Rockstar miało naprawić ten problem.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

albo inaczej... ' Dzis w nocy ' :

"Look for Undead Nightmare on [...] PlayStation Network to be available by tomorrow morning..."

własnie dlatego zaraz wybieram sie do kina na:

Paranormal 2 Activity

by następnego ranka spokojnie wyczekiwać RDR: UN, bo w końcu i tak nie zasnę...

dobrze to wymyśliłem, co?

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

kurde.boje się że jutro nie wyjdzie albo tylko na amerykańskim a tamte wyszły na polskim we wtorek?Jak tak to o której godzinie ok.?

Tak wszystkie dodatki oprócz tego ostatniego (z ciuchami) wychodziły we wtorek na polskim store.

Dość szybko bo już koło godziny 10-13 były.

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/11121/watch_the_red_dead_redemption_undead_nightmare_launch_trailer LAUNCH TRAILER

 

MASAKRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

własnie, jutro zombiaki uderzą..grubo :thumbsup:

 

powiedzcie mi jak to jest z tym dlc z ubrankami? Bo wiem ze było, usuneli bo zabugowane było (nie sciagnełem), słyszałem cos ze znów wrzócili, odpaliłem gre, pobrał sie patch ale nowych outfitów nie widzę :huh:

Odnośnik do komentarza

własnie, jutro zombiaki uderzą..grubo :thumbsup:

 

powiedzcie mi jak to jest z tym dlc z ubrankami? Bo wiem ze było, usuneli bo zabugowane było (nie sciagnełem), słyszałem cos ze znów wrzócili, odpaliłem gre, pobrał sie patch ale nowych outfitów nie widzę :huh:

Nowe outfity musisz pobrać z PSS.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie

 

 

Umarł John i jego żona, przejąłem grę Jackiem i na liczniku mam ~65% rozumiem że te pozostale 35% to te czysto poboczne różne wyzwania a fabuła jako fabuła to już koniec gry?

 

jeszcze 1 została do napisów końcowych:

 

zemsta syna

 

reszta to same smaczki, jakie wyżej podałeś (:

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

http://www.rockstarg...ndead_nightmare Rescuing Missing Persons in Undead Nightmare

 

Ciekaw jestem jak dużo zombiaków namnoży się w momencie jak już uratujemy tą osobę. I jeszcze interesuje mnie jak duży będzie poziom ich agresji. Oby odwalały jakieś zajebiste akcje :D

 

E: A tu recka tego dodatku:

 

http://gameinformer.com/games/red_dead_redemption_undead_nightmare/b/xbox360/archive/2010/10/26/review.aspx

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...