Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Początek miażdży nie wiedziałem co się dzieje w black water początek też że hoho narazie z mistycznych stworów znalazłem ognistego konia ale koń mi zginął i go nie złapałem po prostu dlc roku

 

 

ja jestem na samyyym poczatku, teraz jade do miasta ale potwierdzam- klimat miazdzy...

 

ile zajmuje przejscie tego dlc?

Odnośnik do komentarza

Przeglądajcie strony ;p, 3 ostatnie strony tematu dotyczą dlc a nóż akurat będzie odpowiedź na Wasze pytanie ;].

 

7 godzin na 100 % tak pisze Game Informer zajmuje. Choć i tak suma summarum zależy to indywidualnie od gracza.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W ramach przerwy na papierosa ;]:

 

Heady padają aż miło, łby rozrywa prawie jak w Girsach - miód.

 

Nietoperze dają świetny klimat (co nie daje w tej grze) szczególnie jak wylatują i skrzeczą w lesie.

 

Misja z Sasquatchem... aż było mi szkoda.

Wiedziałem, że coś jest nie tak skoro nas nie atakują tylko uciekają ale i tak zabiłem tego ostatniego żeby był z rodziną w niebie dla Wielkich Stóp :turned: i się nie męczył :P wiem świnia ze mnie. Ciekawy wątek poruszył R* (wierzenia, przesądy - głupota ludzi) podobny zabieg jak trophy - misja z bizonami.

 

 

Grizzly ze splicerami i hordą zombiaków - pewna śmierć. Dosłownie i w przenośni rozszarpali mnie, no nie będę ściemniał jest trudno (oczywiście bez przesady) ale chwila nie uwagi i po nas. Ja chcę żeby Capcom oddał prawa do RE6 i DR3 Rockstar ;p zresztą prawa do RDR też wykupili od Capcomu właśnie.

 

Tak jak w podstawce na razie zostawiłem wątek główny a ratuje kolejne miasta i robię challenge. Nawet nowe skarby są do znalezienia, póki co szukam I mapy ;p.

 

Aha i na koniec mały problem może ktoś miał już podobnie. Mianowicie zginąłem razem z "Kuniem Apokalipsy" gdy zacząłem grę po restarcie konia już nie mam ;/. Certyfikatów wiadomo na nie, nie ma, to co teraz? Za każdym razem gdy zginiemy to przepadają nam te konie? Jak tak to bezsensu a co jeżeli jedziemy na jednym nowym a zauważymy nowego - innego (razem jest czterech Apokalipsy) to starego tracimy? Ehhh teraz muszę się męczyć na jakiejś wolnej rudej szkapie (no mam jeszcze War Horse). A cholera wie kiedy znowu złapię - zobaczę Apokalipsy Konia.

 

Chyba, że certyfikaty czy tam na stałe dostajemy te nowe konie po zrobieniu jakiś challengy lub misji, no nie wiem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Aha i na koniec mały problem może ktoś miał już podobnie. Mianowicie zginąłem razem z "Kuniem Apokalipsy" gdy zacząłem grę po restarcie konia już nie mam ;/. Certyfikatów wiadomo na nie, nie ma, to co teraz? Za każdym razem gdy zginiemy to przepadają nam te konie? Jak tak to bezsensu a co jeżeli jedziemy na jednym nowym a zauważymy nowego - innego (razem jest czterech Apokalipsy) to starego tracimy? Ehhh teraz muszę się męczyć na jakiejś wolnej rudej szkapie (no mam jeszcze War Horse). A cholera wie kiedy znowu złapię - zobaczę Apokalipsy Konia.

 

Chyba, że certyfikaty czy tam na stałe dostajemy te nowe konie po zrobieniu jakiś challengy lub misji, no nie wiem.

 

chywle po rpzeczytaniu tego nie wyrobilem sie na zakręcie i wjechałem koniem do rzeki :P dokladnie wojną, płonącym koniem, obaj sie utopilismy, ale po loadzie koń nadal jest

 

ale tez mnie bardzo ciekawi co bedzie jak znajde nastpnego, czy bede musial ko zamienic na stale czy można miec oba i sobie wybierać

Odnośnik do komentarza

 

Aha i na koniec mały problem może ktoś miał już podobnie. Mianowicie zginąłem razem z "Kuniem Apokalipsy" gdy zacząłem grę po restarcie konia już nie mam ;/. Certyfikatów wiadomo na nie, nie ma, to co teraz? Za każdym razem gdy zginiemy to przepadają nam te konie? Jak tak to bezsensu a co jeżeli jedziemy na jednym nowym a zauważymy nowego - innego (razem jest czterech Apokalipsy) to starego tracimy? Ehhh teraz muszę się męczyć na jakiejś wolnej rudej szkapie (no mam jeszcze War Horse). A cholera wie kiedy znowu złapię - zobaczę Apokalipsy Konia.

 

Chyba, że certyfikaty czy tam na stałe dostajemy te nowe konie po zrobieniu jakiś challengy lub misji, no nie wiem.

 

chywle po rpzeczytaniu tego nie wyrobilem sie na zakręcie i wjechałem koniem do rzeki :P dokladnie wojną, płonącym koniem, obaj sie utopilismy, ale po loadzie koń nadal jest

 

ale tez mnie bardzo ciekawi co bedzie jak znajde nastpnego, czy bede musial ko zamienic na stale czy można miec oba i sobie wybierać

 

Hehehe a jakiego miałeś? Tego z czerwonymi oczami co wydziela zieloną maź? Pestilance jakoś tak się zwie.

 

@Zdunek

 

Nie tych misji jeszcze nie miałem.

Za to jestem po Sethie i Mosesie ja pier... wiadomo Seth wykręcony ale w UN przeszedł samego siebie ;].

 

Mistrz.

 

 

Noo moglibyśmy się ustawić na weekend na mega ustawkę na multi - na hordę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Edelenbos, P., Johnsone, R. & A. Kubanek. 2006. The main pedagogical prin(pipi)les underlying the teaching of languages to very young learners. European Commission. Brussels

napisalem rpzeciez ze płonącego ;p (war - wojna)

 

zastanawiam sie co trzeba zrobic zeby odblokowac stroj legendy, bardzo mi sie podoba ale nie znalazlem nawet 1 kawałka tego stroju wiec nie wyswietla mi sie co mam robić

Odnośnik do komentarza
Edelenbos, P., Johnsone, R. & A. Kubanek. 2006. The main pedagogical prin(pipi)les underlying the teaching of languages to very young learners. European Commission. Brussels

napisalem rpzeciez ze płonącego ;p (war - wojna)

 

zastanawiam sie co trzeba zrobic zeby odblokowac stroj legendy, bardzo mi sie podoba ale nie znalazlem nawet 1 kawałka tego stroju wiec nie wyswietla mi sie co mam robić

 

Haha <facepalm> oj tam zawinięty dzisiaj jestem ;p. Poza tym oczy mam załzawione ze szczęścia to znaczy z dodatku ;p więc słabo widzę.

 

Też właśnie zdobyłem WAR (ogień haha dosłownie i w przenośni pasuje do niego te słowo) a poprzedni zniknął. Obstawiam wersję, że po zaliczeniu wszystkich challengy za złapanie Koni Apokalipsy dostaje je się na stałe (może certyfikaty na nie).

 

Znaleźliście pierwszy skarb?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ten dodatek z siłą Bruiser'a po prostu zmiażdżył mi jajca! Jest w nim tyle rzeczy do zrobienia, że aż głowa mała. Jadę sobie do misji, a tu widzę przy drodze grupkę zombie. Zsiadam z konia i każdemu po kolei wbijam pochodnię w oko :thumbsup:. Eksterminacja zombie jest mega przyjemna. Najbardziej rozwalił mnie motyw z bykiem zombie. Po zastrzeleniu go, dostałem jego róg. Ciekawe, co można z nim zrobić? I jeszcze taki mały hint na koniec - opłaca się przeszukiwać tylko zombie-mężczyzn, bo tylko oni mają amunicję ;)

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

fajną akcje miałem a mianowicie:jade sobie na misje patrze i widze namiot i dymek podjeżdżam bliżej żre mięso myśle zombie już chce kulke mu w łeb wpakować ale coś zabełkotał no i widze że to człowiek obok pełno krwi trzy zombie na kupce urwane łapy i je te kość dosiadłem się do niego dał mi też kość marston zaczął jeść po chwili ją wyrzucił i się zrzygal piękna akcja jak dla mnie zapadła mi w pamięci :turned:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...