Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Słupek->

"Wyjeździłem" już ponad 20 godzin w singlu UN mam 100% i żadnego extra zakończenia w stylu podstawki nie było chyba że coś przegapiłem.

Chyba wszyscy spodziewali się trochę innego rozegrania finału ale cóż tak wyszło. Może będzie UN2??

 

 

Hahaha zrobiłem dokładnie to co ty po zakończeniu fabuły :D

John

 

fajnie wygląda jako zombiak. Robaki z oka są supre

 

 

 

Btw:

A zwrócił ktoś uwagę na to jak z wiatrem unoszą się iskry z grzywy wojny. Za(pipi)iście to wygląda.

Odnośnik do komentarza

słupek pare stron temu ktoś dał filmik ale tytuł pozostaje tajemnicą......a zakończenie rzeczywiście było zrypane też chce un2.A tak w ogóle to na ostatnim trailerze zauważyłem taką jaskinie chyba w meksyku może jednak jest jakaś sekretna miejscówka oprócz tej o której każdy wie.

Odnośnik do komentarza

mógłby mi tu ktos napisac , który zombi jest którym? Chodzi mi o to byscie do nazw przyporzadkowali konkretnego osobnika bo jest chalenge "zabij 25 takich a takich zombi" i nie wiem których...z góry dzieki

 

 

skad wziąsc dynamit? potrzeba mi do misji "rewolwerowcem", pisze ze w wyzwolonym miescie bedzie, sprawdzaem skrzynie w 2 miastach i nie znalazłem....

 

 

trafiłem na buga, na szczescie udało mi sie go przeskoczyc. W misji z siostrami, w klasztorze w meksyku, wybiłem wszystkich zombi, tzn prawie bo na mapce został jeden ale fizycznie go nie było...próbowałem kilka razy, na szczescie sie pojawił

Odnośnik do komentarza

mógłby mi tu ktos napisac , który zombi jest którym? Chodzi mi o to byscie do nazw przyporzadkowali konkretnego osobnika bo jest chalenge "zabij 25 takich a takich zombi" i nie wiem których...z góry dzieki

 

 

skad wziąsc dynamit? potrzeba mi do misji "rewolwerowcem", pisze ze w wyzwolonym miescie bedzie, sprawdzaem skrzynie w 2 miastach i nie znalazłem....

 

to lepiej idz do hospicjum :P

 

naprawde nietrudno odroznic zombiaki, zwlaszcza ze ich rodzaje prezentowali na trailerach, a akurat do tego challenga to zabijaj wszystko jak leci a w koncu go wbijesz

 

zresztą skoro juz jestes w meksyku a nie uratowales nawet wszystkich miast (nie masz dynamitu) to przystopuj z fabułą i to natychmiast, bo zaraz dojedziesz do konca i bedziesz mial jeszcze mase rzeczy do zrobienia innych, tyle że w mniej fajnych okolicznosciach

NIE ROB DALEJ FABULY!! zakonnica cie wyrucha!

Odnośnik do komentarza

jak...zakonnica mnie wyrucha? xd

 

albo nie mów, domyslam sie, pewnie zamieni mnie w zombi (nie spojluje, zgaduje)

 

widzisz Yano jaki ten kosciół zły, nawet zakonnica cie khem wyrucha xd

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi do ciężkiej cholery, jak to jest możliwe?

W każdej grze sieciowej i w każdym rankingu można spotkać takich debili. Mnie to przestało już dziwić i nie obchodzi mnie jak ci kretyni uzyskują takie wyniki.

 

Odpowiedź na twoje pytanie: "Uzyskanie takiego wyniku jest niemożliwe".

Statystycznie rzecz biorąc na 2500 zabójstw gość zginął tylko raz.

 

No i jak zwykle pierwsze miejsce piastuje jakiś mocno pieprznięty świr. Od samej premiery gry musiał każdego dnia, bez wyjątku, zabić około 1000 osób aby uzyskać taki wynik.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Smiesza mnie tacy cziterzy. Koles podnieca sie, ze jest na 1 miejscu a sam dobrze wie, ze sam siebie oszukal. Tak samo jest w najnowszej Fifie- jest glitch, ktory daje dodatkowe punkty do rankingu podczas gdy za kazdym razem zmienimy "swoj" kraj. I tak pierwsza 20 swiatowego rankingu to kolesie z: Dzibuti, Kongo, Wyspy Zielonego Przyladka, Omanu i itp. To sa goscie, ktorym Bozia szczescia nie dala i teraz mysla ze sa fajni a i tak wiedza, ze wszyscy z nich leja. Tak samo jest z platynami: 1 w rankingu koles se jaja robi ze zdobyl ich 200, ja nie wiem czy tyle gier na PS3 w ogole wyszlo.

 

:ninja: Zal.PL :ninja:

Odnośnik do komentarza

słupek pare stron temu ktoś dał filmik ale tytuł pozostaje tajemnicą......a zakończenie rzeczywiście było zrypane też chce un2.A tak w ogóle to na ostatnim trailerze zauważyłem taką jaskinie chyba w meksyku może jednak jest jakaś sekretna miejscówka oprócz tej o której każdy wie.

 

Czytam temat od I strony ale filmiku z tą muzyką nie pamiętam ;p tym bardziej jeżeli była kilka stron temu ;]. Nawet nie pamiętam żeby ktoś o niej wspominał hehe.

 

Co do jeszcze zakończenie wczoraj na sucho sobie wszystko przeanalizowałem i imo końcówka zawodzi zarówno fabularnie i pod względem misji. Bardzo nie podoba mi się ten cały motyw z

Reyesem.

Ale nie narzekam w końcu to dlc i to jakie a może rzeczywiście R* już doskonale wie - robi UN2.

 

No nic muszę jeszcze dobić do 100 % i wbić 4 ostatnie puchary. I mam nadzieję, że to nie koniec RDR w tym roku to znaczy nie obraziłbym się na kolejne dlc w grudniu - singlowe.

 

Nie chcęęę się rozstawać z RDR, pamiętam jakiego doła miałem jak skończyłem Geja Tonego i wiedziałem, że to już koniec czwórki... przy RDR się poryczę :turned:

 

 

 

@Joker

 

O to dokładnie to, wielkie dzięki. Zaje.bistyyy kawałek.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Smiesza mnie tacy cziterzy. Koles podnieca sie, ze jest na 1 miejscu a sam dobrze wie, ze sam siebie oszukal. Tak samo jest w najnowszej Fifie- jest glitch, ktory daje dodatkowe punkty do rankingu podczas gdy za kazdym razem zmienimy "swoj" kraj. I tak pierwsza 20 swiatowego rankingu to kolesie z: Dzibuti, Kongo, Wyspy Zielonego Przyladka, Omanu i itp. To sa goscie, ktorym Bozia szczescia nie dala i teraz mysla ze sa fajni a i tak wiedza, ze wszyscy z nich leja. Tak samo jest z platynami: 1 w rankingu koles se jaja robi ze zdobyl ich 200, ja nie wiem czy tyle gier na PS3 w ogole wyszlo.

 

:ninja: Zal.PL :ninja:

I najlepsze jest to, że tracimy na tym my, uczciwi gracze. To co np. zrobiło EA, która zamiast zbanować cheaterów to wolała po prostu zresetować wszystkim ranking zakrawa na kpinę. Ale no nic...zawsze się tacy znajdą ;]

Odnośnik do komentarza

Na cziterów w meczach nie trafiłem (we free roamie częściej - typki na maksymalnej Legendzie miesiąc po wydaniu gry), ale strasznie wku.rwiają mnie tzw. lagerzy. Wczoraj grałem Hold Your Own w Armadillo. Mając Evans'a strzeliłem do kolesia 5 RAZY w głowę, a on zdążył się przeturlać i mnie zabić. Inny przypadek: większość Standoff'ów; zwykle nie zdążam wyciągnąć broni, a już dostaje headshot'a. Swoją drogą, zauważyliście typów "ślizgających" się po ziemi bez broni w rękach (w Shootout'ach lub gang Shootout'ach), a mimo to obrywaliście od nich?

Odnośnik do komentarza

Tak samo jest z platynami: 1 w rankingu koles se jaja robi ze zdobyl ich 200, ja nie wiem czy tyle gier na PS3 w ogole wyszlo.

 

:ninja: Zal.PL :ninja:

 

 

 

 

Teraz to pojechałeś. :D :D :D

 

Po 1: obsluga trofeow istnieje od 2008 r.

Po 2: nie licze takich gier jak Hanna Montana (kto ma platyne i sie nie wstydzi niech sie przyzna :) )

Po 3: dobrych gier wyszlo moze z 50

Po 4: robie mega OT wiec sorry :)

Odnośnik do komentarza

No nie umiem znaleźć

tego (pipi)onego jednorożca. Mam wszystkie challenge na konie i skończony wątek główny. Jeżdżę koło Torquemady z 20 min i nic. Wie ktoś, czy to jakiś bug? I czy on występuje tylko koło Torquemady?

 

 

 

 

Bo gra nie powiadomi Cię że biega coś mitycznego tak jak z innymi końmi, musisz podjechać do każdej szkapy jaką zobaczysz w tej okolicy a gdy podjedziesz to już będziesz wiedział że to TA.

 

 

 

 

Daras - ci co maja po ponad sto platyn na kontach grają w te same gry tylko z innych regionów aby była jedna więcej, a na to czy gra jest dobra czy nie to już w ogóle nie patrzą. Średnio wychodzi około 10 w miarę grywalnych w granicach przyzwoitości tytułów, przez dwa lata daje to nam...? Jak ktoś ma zajoba to ciśnie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

No nie umiem znaleźć

tego (pipi)onego jednorożca. Mam wszystkie challenge na konie i skończony wątek główny. Jeżdżę koło Torquemady z 20 min i nic. Wie ktoś, czy to jakiś bug? I czy on występuje tylko koło Torquemady?

 

Bo gra nie powiadomi Cię że biega coś mitycznego tak jak z innymi końmi, musisz podjechać do każdej szkapy jaką zobaczysz w tej okolicy a gdy podjedziesz to już będziesz wiedział że to TA.

 

Tyle to też wiem... a trzeba ukończyć challenge na łowiectwo?

Odnośnik do komentarza

No nie umiem znaleźć

tego (pipi)onego jednorożca. Mam wszystkie challenge na konie i skończony wątek główny. Jeżdżę koło Torquemady z 20 min i nic. Wie ktoś, czy to jakiś bug? I czy on występuje tylko koło Torquemady?

 

Bo gra nie powiadomi Cię że biega coś mitycznego tak jak z innymi końmi, musisz podjechać do każdej szkapy jaką zobaczysz w tej okolicy a gdy podjedziesz to już będziesz wiedział że to TA.

 

Tyle to też wiem... a trzeba ukończyć challenge na łowiectwo?

 

Ponoc trzeba ukonczyc challege i 

 

 

 

zabic czupakabre i dopiero pojawi sie jednorozec

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...