Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Ale to napisz dokładnie o jakie trofeum Ci chodzi, o co chodzi (btw nie ten temat) bo trofea związane z GH są co najmniej 2.

 

Na zaliczenie 100% trzeba zaliczyć wszystkie GH, na zdobycie stroju U.S. Marshal Outfit tylko te na terenie US (w ciągu 24 godzin).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie dodatku Undead Nightamare wydanego na płycie. Czy można w nim używać tomahawka i innych przedmiotów w singlu w podstawce RDR czy działają one tylko z multi RDR. Czy trzeba ściągnąć cały pack za bodajże 69 złotych z PSN żeby działał on w singlu RDR.

 

 

Odnośnik do komentarza

Na śmierć zapomniałem o Explosive Rifle ;]

 

To ja tak trochę z innej beczki.

Kupiłem wszystkie dodatki które ostatnio R* udostępnił z pre ordeów (tym samym nabywając wszystkie dodatki do RDR hehe), to znaczy kupiłem jeszcze przed awarią PSN ;p. Tylko dopiero odebrałem RDR-a od kumpla więc dopiero dzisiaj mogłem je przetestować ;].

 

War Horse - konika akurat miałem z pre orderu. Imo nie opłaca się go kupować ani przed rozpoczęciem przygody ani tym bardziej po skończeniu RDR.

 

Złote bronie - Rockstarek litościii ;p Więc tak wszystkie bronie stają się złote włącznie z kaburą i pasem (nie wiem jak to fachowo się nazywa ;p) Tylko Explosive Rifle, noże i Tomahawk pozostają bez zmian. Najgorszy dodatek zdecydowanie się nie opłaca go brać bo "złoto" wygląda paskudnie. Najgorsze, że nie wiem jak tego się pozbyć bo jak kiedyś zacznę ponownie RDR to nie chcę złotych broni ;/. Aha w Undead Nightmare wszystko pozostaje bez zmian czyli bronie mają "normalny" kolor nie złoty.

 

The Deadly Assassin Outfit - najlepszy dodatek. Nie dość, że strój fajnie leży, uwaga mega spoiler nie skończyłeś gry to nie patrz:

inna sprawa, że na Jacku wszystko ch,ujowo wygląda.

Także szkoda, że dopiero po skończeniu gry mogłem go dopiero założyć ale i tak się opłaca go kupić. Bo żeby go zdobyć tak jak zawsze musimy zrobić odpowiednie challenge (co śmieszne te co już dawno zrobiliśmy) a zawsze to dodatkowe 5 minut z RDR za jedyne 4 złote ;]


 

I jeszcze z innej beczki dopiero dzisiaj mogłem również przetestować te darmowe dodatki co były z nimi problemy. Dwa stroje (Expert Hunter Outfit i Savvy Merchant Outfit) i Jackalope to wiem, że ten dodatek dorzuca. A coś jeszcze bo kompletnie zapomniałem?

 

Aha Expert Hunter Outfit wygląda zaje,biście!

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Teraz to mogą nie włączać jak za tydzień L.A noire :whistling:

a co do <geja>przechodze od nowa i tym razem mam zamiar zrobić wszystko zanim to gówno wkroczyło na scene mojej ulubionej gry :rolleyes:

Tak grałem w rdr i latem i zimą,latem gra się tak no nie wiem...po prostu lepiej wczuwam się w klimat :teehee:

Odnośnik do komentarza

Ok RDR Nerdy przechodze sobie gre od poczatku drugi raz dla zabawy i z tego co pamietam w stranger mission " I Know You Part II " po tym jak damy siostrze milosierdzia 10 dolcow datku na biednych to powinno sie dostac Rozaniec ( ktory zmniejsza prawdopodobienstwo dostania kulki w leb ) Jezeli jest sie oczywiscie dobrym i ma sie Honor na Maxa ... Dalem jej 10 dolcow i nie dostalem w zamian rozanca na dodatek w Jurnalu pisze ze nie dalem jej kasy WTF ?? :D Da sie cos z tym zrobic bo Siostra juz przepadla i jej tam nie ma nie wiem co dalej ( bo np dzieki temu nie odblokuje mi sie " I know you Part III "

Odnośnik do komentarza

Pewnie tak ale i tak spytam Honor miałeś na maksa, dobrym byłeś?

 

Na 100% to jest jakiś błąd, bug bo nawet jakbyś był zły to misję byś zaliczył a po prostu byś nie dostał różańca. Ale skoro Journal się nie zaktualizował to...

 

Widzę 3 opcje:

 

-load ostatniego sejva przed tą stranger misją

-kręć się tam cały czas może jakoś pojawi się jeszcze raz (chociaż w to wątpię)

-żeby zaliczyć "I know you Part III" musisz mieć zaliczone "I know you Part II" i misję "An Appointed Time". Jeżeli jej jeszcze nie zrobiłeś to zalicz ją i zobacz czy pojawi Ci się "I know you Part III" (oczywiście w odpowiednim miejscu). Journal się nie zaktualizował ale misja może jest niby zaliczona.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

a przypadkiem nie było tak że różaniec dostawało się później jakoś albo w innej misji? kurcze nie pamiętam dokładnie bo dawno temu grałem ale różaniec albo dostałem jako prezent od randomowej zakonnicy albo w innej misji dostępnej w zakonie.

zresztą - http://reddead.wikia...wiki/I_Know_You - o różańcu nic nie napisali ;]

 

 

e: http://reddead.wikia...el_Santo_Andres

 

dostaniesz różaniec od randomowej zakonnicy w momencie kiedy honor będziesz miał zupełnie na maxa, na tyle ile gra pozwala :)

 

ten honor który teraz masz jest na maxa w danej chwili czy dobiłeś do samego końca i więcej już nie będzie?

Edytowane przez Colin84
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No, zaczelem drugi raz przechodzic RDR.

 

Kurde, ale ta gra jest boska :D Spedzilem przy niej mase godzin - zarowno w multi jak i singlu, a mimo to dalej chce mi sie w to grac i od nowa przechodzic.

 

Co tu duzo mowic - CUDO.

 

LA Noire tez spoko. Ogolnie rzecz biorac, fajnie ze R* (jako wydawca) wypuszcza rozne gry i nie mieli w kolko tego samego (na poprzedniej generacji mielismy The Warriors, Bully, na tej mamy RDR i LA Noire).

 

Az tak sobie pomyslalem ze zamiast nowego GTA wolalbym jednak zeby wypuscili tego Agenta, ktory znowu zaserwuje nam jakas odmiane.

Ciekawe kiedy cos zacznie sie dziac z nim w temacie.

 

Heh, zaczynam sie obawiac ze zagramy w niego dopiero na nastepnej generacji konsol, bo to jest tytul-widmo...

 

Kurde no, dlaczego R* wypuszcza tylko jedna gre rocznie - przeciez wydajac po dwa tytuly, wcale one by ze soba nawzajem nie konkurowaly.

Czekamy na nowe GTA, Agenta, Max Payne'a - a przy takim rozkladzie wydawniczym to wszystkie gry bedziemy mieli za soba najwczesniej w 2014 (a wtedy to juz na pewno bedzie nowa generacja konsol - wiec jest calkiem prawdopodobne ze jeden z tych tytulow zagramy dopiero na nowych maszynkach).

Odnośnik do komentarza

Pograłem sobie chwilkę i wrażenia są... ok? No nie wiem, teraz jeszcze tego nie odczuwam, ale wiem, że za kilka godzin gra zacznie mnie zanudzać na śmierć - jak każda gra od R*. Przede wszystkim zawiodłem się na sterowaniu koniem... Jest okropnie nieintuicyjne, a wyścig z Bonnie na początku jedynie mnie zirytował. Mam nadzieję, że długie wycieczki nie zawsze będą odbywane wraz z towarzyszem - wolę już sam podróżować na koniu, bo nie chce mi się zwalniać i słuchać jakiegoś bablania.

 

Na plus bardzo przyjemne strzelanie, klimat i sama animacja. Irytuje mnie pop-up i framerate - jestem na to okropnie uczulony :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...