Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Multi w RDR prawie w ogóle nie ruszyłem (raz grałem 5 minut), warto zaczynać? Z tego co pamiętam menu do multi jest strasznie nieporęczne. Da się tam grać na serwerach bez auto-aima? No i warto grać samemu w multi? Nikt z moich znajomych nie ma RDR.

Odnośnik do komentarza

czy ja wiem, jak dla mnie menu było dostatecznie przejrzyste i wygodne.

czy warto zaczynać? tak. nie jestem fanem multi w grach ale w RDR wsiąkłem jak nigdy. najlepiej się gra ze znajomymi ale jak trafisz na ogarniętych obcych też jest wesoło. zawsze możesz na forach poszukać ekip które grają i do nich się dołączyć, zabawa gwarantowana.

można grać bez auto aima. tryb hardcore to się nazywa gdzie jest to odgórnie wyłączone dla wszystkich na serwerze. oczywiście sam też możesz to sobie wyłączyć w opcjach i spróbować swoich sił z tymi, co go używają w tradycyjnej sesji.

pograj dłużej to sam ocenisz - albo wsiąkniesz albo olejesz. w 5 minut w żaden sposób nie można ocenić czy warto lub nie.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

http://www.rockstarg....html/#comments

 

Dodatek Myths & Mavericks wychodzi 13 września. Szczerze mówiąc, to jestem zawiedziony zawartością.

hmmm

przy całej moejej milosci do RDR też nie jestem zachwycony (zwłaszcza jesli to już jest ostateczna lista rzeczy ktore wrzucą)

 

co prawda miejscówek dodadzą całkiem sporo, ale jakos nigdy nie gralem dużo w te tryby "versusowe" i pewnie teraz tylko pare mapek zobacze i tyle

 

2 fajne postacie - rickets i ojciec bony (ujdzie) , tyle że ricketsem to pewnie wszyscy beda grac teraz :P

reszta postaci nie robi szału ale zawsze jakies nowe twarze, szkoda ze nie dali normana deeka (pomagiera williamsona z fajnymi wąchami :D )

 

liczyłem też na jakies nowe gangi/pociąg, lasso

a moze kolejną legende :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

lasso dało by sporo funu, szczególnie użyte na kumplu/wrogu.

 

napad na pociąg to jedna z legend dzikiego zachodu. szkoda że tak mało jest motywów z tym związanych. w multi by się to świetnie nadało. 2 gangi i capture the train. to by była dopiero akcja. ehh, może w następnej westernowej grze to będzie.

 

co jak co to i tak kudosy dla R* za darmowe DLC i support gry.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przyjalem jedna misje Wanted w Meksyku w ktorej za zywego przestepce mialem 400$.

Tylko nie pokazalo mi na mapie gdzie mam go szukac - nie wiem czy to jakis bug czy moze samemu trzeba go odszukac. Wiecie moze jak to jest ? :)

W czasie zdobywania 100% singla nie trafiłem na nic takiego wiec obawiam się że bug. Jak złamiesz prawo to ci misje Wanted wyłączy

Odnośnik do komentarza

Witam szukamy z kolegami składu który zagra z nami taki mini turniej w RDR jest nas czterech więc przydało bo się jeszczę z jakaś druzyna czteroosobowa.Mamy dwóch zawodników w rezerwnie więc jak się zbierze jeszczę czterech to zagramy 5vs5.Im więcej tym lepiej możemy zagrać nawet 8vs8 ale to nierealne chyba tyle osób się nie połączy.Nasz mecz będzie to jakiś hold your own zapewne w chuparosie lub armadilo (gang match) i będzie to mecz z auto aimem.Druzyna przeciwna jeśli taka powstanie to tez niech sobie wybierze mapkę i jaki chce tryb czy hard czy z auto aimam my się dostosujemy.W razie remisu czyli my wygraywamy nasz meczy wy swój to wtedy uzgadaniamy jakąś mapkę do zagranie remisu.No chyba że zagramy na nowych mapkach nikt jeszczę nie będzie ich dobrze ogarniał to wtedy losowe trzy mapki zagramy.

Nasz skład na ustawke\mini turniej :) są to psn id. jeśli ktos chcę zagrać niech piszę do któregoś z nas.

1.Werewolf

2.Lenno_x

3.Filonisty

4.Szymon-1996

Mam nadzieję że ktoś się znajdzię bo bardzo mało polaków gra w RDR multi wszyscy tak zachwalają tą grę a nikt nie gra.

Pozdrawiam i zapraszam :)

Odnośnik do komentarza

Edycja GOTY, edycją GOTY ale czytaliście to "The original full Red Dead Redemption game - winner of over 160 Game of the Year honors - with a brand-new Hardcore single-player difficulty option." ?

 

Więcej opcji na temat Hardcore w przyszłym tygodniu. Kurde według mnie jedyny minusik RDR, że był za prosty a jestem ciekaw co tam wymyślili. Jakby coś faktycznie znacznie zmieniającego poziom trudności na wyższy to przechodzę ponownie RDR (i tak się czaję już od jakiegoś czasu).

 

No i pod warunkiem, że ta opcja też trafi do posiadaczy "normalnych wersji". Na razie piszą, że nie mają żadnych planów.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

coś jest nie tak, amerykanie juz maja dlc na swoim PSS, a na europejskim nie ma mimo że jest juz aktualizacja, i są juz nowe rzeczy z tego tygodnia, ale dlc do rdr nie ma, i na oficjalnym blogu ps3 też nie ma go na liscie disiejszych nowosci

 

wtf

 

na stronie R* jest napisane ze dlc powinno byc dziś i to od rana

 

EDIT

 

na stronie rocstar jest masa komentarzy ze w europie sie jeszcze nie pojawilo, nikt nie wie o co chodzi, podobno to wina PSS a nie R*

 

 

na pocieszenie filmik pokazujący niektore rzeczy z dlc (postacie i pare mapek) zawiera spoilery w pewnym sensie

http://www.youtube.com/watch?v=z7NmZXp6viQ&feature=youtu.be

 

 

 

EDIT!! WAŻNE

 

DLC jednak jest, tylko ze trzeba odpalić gre najpierw i tam w menu glownym wejsc do dlc a potem kwadratem do PSS, wtedy widzi nowe dlc i mozna zassac, wlasnie to zrobilem o dpalam

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

kurcze niby spoko dlc, ale szkoda ze tak pozno

wprowadzili nowe fajne rozwiazania do rozgrywek VS - walke na koniach, walke samymi tomahawkami, zwierzeta zabijajace graczy itp, takie bajery powinny byc od dawna

 

ja osobiscie jakos nigdy sie nie wkrecilem w ten tryb, wolalem freeroam niz walke miedzy soba, ale moze bardziej bym polubil gdyby te tryby byly wczesniej

teraz troszke pogralem ale raczej na dlugo mnie to nie przyciagnie, za pozno wyszlo

 

inna sprawa to bugi ktore powoduja respawny albo komus na plecach albo przed kimś, tak ze bardzo latwo zdechnac (albo zabic kogos) w sekunde po respawnie

 

 

inna sprawa ze ze wzgledu na premiere bylo sporo ludzi i gry byly wpelnione graczami, jak 16 graczy biega na malej przestrzeni to kazdy kazdego widzi , wielokrotnie mialem sytuacje gdzie pare metrow od siebie bylo 4-5 graczy, wtedy sporo zalezy od fuksa bo ciezko przezyc gdy akurat 3 sie skupi na tobie, ogolnie spory sajgon

Odnośnik do komentarza

Wczoraj z okazji triple XP odpalilem Undead Nightmare (aktualnie zagrywam sie w RDR w singla) i zagralem w CooP'a. Bardzo mi sie spodobal - misje jak z singla, ale z ''zywymi'' kowbojami w teamie, super sie gralo !

 

Czy da sie jakos wybrac konkretna misje CooP w ktora chcemy grac ? :) Widzialem ze jest vote to change map, ale to tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...