Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

odpaliłem RDR przy okazji problemów Edka i...och, to byłą gra. Nie wiem, Skyrima jeszcze nie ograłem ale z przykrością stwierdzam, że czegoś co zbliżyłoby się do RDR w 2011 roku nie było :/

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ograj Skyrima to zmienisz zdanie gdyby nie błędy to była by grą na 10.

Moim zdaniem Skyrim jest dla RPG tym czym RDR jest dla sandboxów i gier o dzikim zachodzie.

Dwie najlepsze gry tej generacji. :good:

wiem że to straszny offtop ale podobno skyrim ma malo broni i nie są zbyt losowe, i glownie siła zalezy od statystyk postaci i nawet gowniany miecz moze sie skalować do statsów i byc dobry przez cala gre, ja czegos takiego nie lubie w rpg, jednym z elementow rpg jaki wlasnie lubie to szukanie i zbieranie nowego sprzetu, radosc jak sie znajdzie cos za(pipi)istego, dlatego dla mnie skyrim to napewno nie bedzie idealny rpg, zamierzam go kiedys kupic, ale boje sie ze dla mnie to bedzie max 8/10 (drugi punkt odjęty dlatego bo nienawidze walki mieczem w FPP, a w TPP tez jest dosyc drętwa)

Odnośnik do komentarza

Mnie to niszczy fakt, że za jakieś 3 miechy minie 2 lata od premiery RDR :o Kurde, no pamiętam prawie wszystko jak by to było wczoraj. Ten mega hype i dyskusje na forum na temat wszystkiego, każdego screena, każdej najmniejszej informacji ;] Odliczanie dni, godzin do trailerów, gameplayi i tak dalej, i tak dalej.

 

A w końcu premierę, pierwsze odpalenie gry, pierwsza reakcja po zobaczeniu świata (poryczałem się ze szczęścia). Pierwszy random quest, pierwsza strzelanina - zobaczenie fizyki i animacji w akcji. Polowania, czyszczenie gangów w multi - zresztą mógłbym tak do jutra ;p

 

Prawie 2 lata po premierze, mimo tylu dobrych, bardzo dobrych, świetnych gier które ograłem. Żadna nawet nie zbliżyła się poziomem do RDR <oczywiście dla mnie>. Śmiem twierdzić, że nawet żadna nie pobiła dlc - UN :)

 

Gdybym nie miał miliona tytułów do ogrania, już dawno zaliczyłbym jeszcze raz od nowa singla na 100%. Ale zrobię to kiedyś ;] tym bardziej, że czaję się na drugą kopię RDR tylko GoTY edition. Kusi mnie te Hardcore mode, strasznie jestem ciekaw jak smakuje RDR w tym trybie. Prawdę mówiąc to nawet nie czytałem żadnych opinii czy faktycznie jest tak hardcorowo.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A ja dopiero zakupiłem jak pojawiło się na PSS :). Nawet nie czytałem recenzji ale zaufałem osobą które w nią grali. Miałem ostatnio przerwę od RDR i już wiem jaki ma gra minus jak dla mnie, po tej przerwie stwierdziłem że jest kiepski sterowanie czy to pistacją czy koniem.

A reszta to miód, a dodatek o trupach mnie rozwala zwłaszcza wstawki sita czy jak mu tam :)

Odnośnik do komentarza

Mnie to niszczy fakt, że za jakieś 3 miechy minie 2 lata od premiery RDR :o Kurde, no pamiętam prawie wszystko jak by to było wczoraj. Ten mega hype i dyskusje na forum na temat wszystkiego, każdego screena, każdej najmniejszej informacji ;] Odliczanie dni, godzin do trailerów, gameplayi i tak dalej, i tak dalej.

 

A w końcu premierę, pierwsze odpalenie gry, pierwsza reakcja po zobaczeniu świata (poryczałem się ze szczęścia). Pierwszy random quest, pierwsza strzelanina - zobaczenie fizyki i animacji w akcji. Polowania, czyszczenie gangów w multi - zresztą mógłbym tak do jutra ;p

 

Prawie 2 lata po premierze, mimo tylu dobrych, bardzo dobrych, świetnych gier które ograłem. Żadna nawet nie zbliżyła się poziomem do RDR <oczywiście dla mnie>. Śmiem twierdzić, że nawet żadna nie pobiła dlc - UN :)

 

Gdybym nie miał miliona tytułów do ogrania, już dawno zaliczyłbym jeszcze raz od nowa singla na 100%. Ale zrobię to kiedyś ;] tym bardziej, że czaję się na drugą kopię RDR tylko GoTY edition. Kusi mnie te Hardcore mode, strasznie jestem ciekaw jak smakuje RDR w tym trybie. Prawdę mówiąc to nawet nie czytałem żadnych opinii czy faktycznie jest tak hardcorowo.

 

U mnie wpadło 1500/1500 a nie jestem zwolennikiem calakowania to chyba coś tłumaczy ;)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Ograj Skyrima to zmienisz zdanie gdyby nie błędy to była by grą na 10.

Moim zdaniem Skyrim jest dla RPG tym czym RDR jest dla sandboxów i gier o dzikim zachodzie.

Dwie najlepsze gry tej generacji. :good:

wiem że to straszny offtop ale podobno skyrim ma malo broni i nie są zbyt losowe, i glownie siła zalezy od statystyk postaci i nawet gowniany miecz moze sie skalować do statsów i byc dobry przez cala gre, ja czegos takiego nie lubie w rpg, jednym z elementow rpg jaki wlasnie lubie to szukanie i zbieranie nowego sprzetu, radosc jak sie znajdzie cos za(pipi)istego, dlatego dla mnie skyrim to napewno nie bedzie idealny rpg, zamierzam go kiedys kupic, ale boje sie ze dla mnie to bedzie max 8/10 (drugi punkt odjęty dlatego bo nienawidze walki mieczem w FPP, a w TPP tez jest dosyc drętwa)

 

 

 

Fakt ilość zadawanych obrażeń zależy głównie od statystyk i perków postaci ale szybko się człowiek przyzwyczaja do takiego systemu. Broni jest coś koło 250 więc narzekać nie można, dodaj do tego możliwość ulepszania u kowala i zaklinanie kryształami dusz, możliwości jest baaardzo dużo. Animacja nie razi jak w Obku i da się grać w TPP bez puszczenia pawia po 10 minutach.

Świat Skyrima jest przeogromny i naprawdę żyje własnym życiem.

Mam 230h na liczniku i jeszcze znajduję nowe rzeczy i miejsca.Zaryzykowałem zakup i nie żałuję wydanej kasy.

Sorry za offtopa.

 

 

 

PS :RDR nadal kocham :P

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Mnie to niszczy fakt, że za jakieś 3 miechy minie 2 lata od premiery RDR :o Kurde, no pamiętam prawie wszystko jak by to było wczoraj. Ten mega hype i dyskusje na forum na temat wszystkiego, każdego screena, każdej najmniejszej informacji ;] Odliczanie dni, godzin do trailerów, gameplayi i tak dalej, i tak dalej.

 

A w końcu premierę, pierwsze odpalenie gry, pierwsza reakcja po zobaczeniu świata (poryczałem się ze szczęścia). Pierwszy random quest, pierwsza strzelanina - zobaczenie fizyki i animacji w akcji. Polowania, czyszczenie gangów w multi - zresztą mógłbym tak do jutra ;p

 

Prawie 2 lata po premierze, mimo tylu dobrych, bardzo dobrych, świetnych gier które ograłem. Żadna nawet nie zbliżyła się poziomem do RDR <oczywiście dla mnie>. Śmiem twierdzić, że nawet żadna nie pobiła dlc - UN :)

 

Gdybym nie miał miliona tytułów do ogrania, już dawno zaliczyłbym jeszcze raz od nowa singla na 100%. Ale zrobię to kiedyś ;] tym bardziej, że czaję się na drugą kopię RDR tylko GoTY edition. Kusi mnie te Hardcore mode, strasznie jestem ciekaw jak smakuje RDR w tym trybie. Prawdę mówiąc to nawet nie czytałem żadnych opinii czy faktycznie jest tak hardcorowo.

 

 

Ja właśnie mam RDR GOTY, ale nie ruszyłem nic prócz głównego wątku, tak mnie wciągnął. Gdy uporam się z tymi problemami, boje się tylko, aby po przechodzeniu od początku gra mi się nie znudziła...

Odnośnik do komentarza

O kurde to współczuję oddać konsolę akurat podczas ogrywania RDR :( Chociaż kiedyś miałem podobnie; mój Xbox padł w dniu premiery Girsów 2... miesiące oczekiwania. Pograłem z 3 godziny i kaput........... złośliwość rzeczy martwych heh.

 

Jak już wróci Ci z naprawy to daj znać jak wypada HC Mode. Czy faktycznie jest tak trudno etc.

 

U mnie wpadło 1500/1500 a nie jestem zwolennikiem calakowania to chyba coś tłumaczy ;)

 

Pamiętam, że jeszcze nie wierzyliśmy, że wbijesz bez ustawki achiva za pokera ;p ale wbiłeśśśś hehe.


Ejjj a z innej beczki ale tak seriooo. To, że nowy RD"R*" powstaje lub powstawać będzie to raczej oczywista oczywistość. Nieważne czy prequel Marstona czy nowa historia - nie w tym rzecz. Ale chcielibyście go jeszcze obecnych genach czy już next?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jestem tego samego zdania.

Na dodatek nowy RDR jak launch tittle nowych konsol... DaMn <wtedy kupuje w dniu premiery>

 

@Rozi

 

No ja mam nadzieję, że Vancouver trochę odpocznie od Maxa. I zaraz wezmą się za Bully 2 ;p ale pewnie nie ma szans na tą generację.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No w sumie nowy RDR na początek nextgenów jest w sumie najbardziej prawdopodobny, no bo cóż by innego? GTA VI najwcześniej pewnie dopiero w 2015 (fuck!), Maxa IMO po trójce już kontynuować nie będą, Bully raczej nie pasuje jako tytuł startowy, a z Agentem nie wiadomo co się dzieje.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Mi jakoś GTA 4 się nie podobało. Z serii GTA najlepsze było (jak na obecne czasy) San Andreas. Tam czuło się ten klimat, wojny gangów, nielegalne interesy itp. itd. [jest to oczywiście tylko moje zdanie] Mam nadzieje, że GTA V będzie lepsza. A tak z innej beczki - kupili byście odświeżone GTA SA lub VC? Ja na pewno skusił bym się na San Andreas :D

 

 

A co do next-genów, ja nie zamierzam zbyt szybko przerzucać się na nie. Na PS3 jest jeszcze tyle gier, że nie zamierzam się spieszyć (szczególnie, że na gry nie wydaje zbyt dużo kasy). Skyrim, Fallout, AC, BF, CoD, Batman'y, Heavy Rain, GoW, Uncharted (czekam na trylogie) i wiele, wiele więcej. Będzie w co grać :D Szczególnie, że gry na PS3 po wyjściu PS4 mocno stanieją, tak jak to było z PS2 i PS3.

Odnośnik do komentarza
Pamiętam, że jeszcze nie wierzyliśmy, że wbijesz bez ustawki achiva za pokera ;p ale wbiłeśśśś hehe.

myslalem ze tylko ja z forum zrobilem to trofeum legalnie :P

 

 

Na dodatek nowy RDR jak launch tittle nowych konsol
nie wiem czy to by bylo takie dobre, pamietajcie ze zawsze startowe tytuły są średnie, dopiero po jakims roku albo dwóch od premiery zaczynaja wychodzic gry ktore naprawde pokazują moc konsoli ,a poczatku to takie dziecko we mgle
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem RDR. Jestem zachwycony i zupełnie zakochany w tej grze, no i wkurzony, że się już skończyła. 50 h na liczniku, 92% gry. Czyzby wskoczyła na mój top 1? Chyba tak... O ile tak do połowy była spoko, to później było tylko lepiej, a ostatnia część gry w West Elizabeth to coś niesamowitego. Meksyk mnie nie porwał, początkowe misje i fabuła bez rewelacji. Ale West Elizabeth z równinami, ośnieżonymi szczytami, ranczem, śwetnym miastem, niedźwiedziami, Łosiami itp + podróż w deszczu gdy słońce już wyłania się zza chmur, dobre misje, potem sielanka z rodzinką i genialny finał. JA CHCĘ RDR II natychmiast!!!

 

ogromne plusy za:

+świetna fabuła

+przepiękna grafika(ogromny, zróżnicowany teren, wspaniałe widoki, niesamowicie klimatyczne warunki pogodowe)

+niezliczona ilość misji, questów, gierek i przede wszystkim zdarzeń losowych

+zwierzęta to 1/3 tej gry

+nigdy nie lubiłem dzikiego zachodu, westernów itp, do czasu RDR oczywiście...

 

KTO NIE GRAŁ ZALICZYĆ( a raczej wsiąknąć na dłuuugie wieczory) - OBOWIĄZKOWO!!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość mate5

Jest jakiś sposób żeby znaleźć Chupacabrę w Undead Nightmare? Ponoć często pojawia się na połnoc od torquemada ale próbowałem i nic, zjeździłem całe Nuevo Paraiso chyba dwa razy i też nic. A powinno się pojawić bo mam 5lvl undead hunter challenge.

Odnośnik do komentarza

szukaj poprostu, ja ją znalazłem na środku mapy meksyku , wyglada troche jak garbaty wilk, musisz sie rozglądać

 

 

nie wiem czy przypadkiem ona sie nie pojawia po znalezieniu jednorożca? znalazłes go juz? bo on akurat jest zawsze w tym samym miejscu, na równinie niedaleko prawego konca mapy w meksyku (w okolicy tego miasteczka na górze, ale nie tuż obok tylko na równinie kawalek wyżej (patrzac na mapie))

Odnośnik do komentarza
Gość mate5
The Unicorn can be located in the fields northwest of Torquemada after the player has killed the Chupacabra

reddead.wikia.com

 

Chyba jedyny sposób to jeździć 12h i wtedy może raczy się pojawić ;)

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

tu masz filmik, chociaz ja ją spotkalem bliżej srodka mapy wiec chyba jest losowa (za to jednorozec bedzie w okolicy tych 3 koni narysowanych na mapie)

 

tu w zupelnie innym miejscu sie pojawila

 

chyba musisz pojezdzic , ewentualnie zaglądac do mapy czy nie pojawilo sie niebieskie kółko oznaczające ze jest gdzieś w pobliżu

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...