Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie też porażka. Prawie trzydzieści złotych za kilka tekstur - zdzierstwo. Ale myślę, że jak chłopaki przeczytają te wszystkie negatywne opinie, to wezmą się do pracy i rzucą coś naprawdę porządnego.

HA HAHAHA :D ,owszem dodadzą starą mapkę z gry z zmienionym trybem + jakąś pukawkę i zawołają 1200 msp :D .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

:D nie zdziwie się daje 9/10 ze tak będzie :P . Jak patrze teraz na te DLC i porównuje je z DLC z MW2 to naprawdę dno totalne . I ciągle mam w głowie zapowiedzi producenta ze DLC do posiadaczy VIP za free :D.

Nie ma co w takiej sytuacji to wole zdecydowanie kupić DLC do MW2 i mieć 5 mapek niż durne szpilki i insignia do mułowatego BC2. Zresztą oceny i wyniki finansowe pokazują jednoznacznie co ludzie na świecie wbierają częściej .

Odnośnik do komentarza

Chyba znalazłem sposób na darmowe DLC...

 

 

Wszystko trzeba zrobić tak jak na filmiku. Poniżej cztery uniwersalne kody:

 

CBEEAAA41NWH

CBEEAAAE4L9N

CBEEAAAFQG9J

CBEEAAAE98ZV

 

Sprawdziłem, ale chyba jeszcze mi go nie przypisało. Być może ten sposób działa jedynie na konta USA. Jak komuś się uda - endżoj :)

Odnośnik do komentarza

Jestem pod wrażeniem po blisko 2 miesiącach w końcu działa opcja "Veteran" ! :teehee: Jak również wszelkie statystyki i Leaderboards !!! :rolleyes:

Widocznie aktualizacja miała w tym swój udział bardzo dobra informacja dla tych co mieli problem i mogą śmiało walić na stronę http://www.badcompany2.ea.com

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Ten support EA to jakaś kpina. Wysłałem im info o niedostaniu przeze mnie premium theme'a z limitki. Po tygodniu oczekiwań otrzymałem wiadomość (przetłumaczona):

 

"Przepraszamy za tak długi okres oczekiwań. Czy przedstawiony przez Pana problem nadal występuje?"

 

No dobra, napisałem że tak, nadal theme'a nie dostałem. Spoko. Teraz jednak chyba lekko przegieli...

Przed chwilą dostałem wiadomość o następującej treści:

 

"Greetings again Szymon,

 

Thank you for updating the incident.

 

In order to get the themes for Battlefield Bad Company 2, I request that you spice up your Xbox 360 Dashboard with this Battlefield Bad Company 2 Box Art that has been reconfigured and resized to make a proper Xbox 360 Dashboard theme. Just save the above image to a thumb drive. Go to Picture Library>>Portable Device>> Select Image press Y to apply as background and voila.

 

Note: As always make sure you click on the image and save at the full resolution or it will not fit properly.

 

I appreciate your understandings regarding the issue.

 

If there is anything else we can help you with please let us know.

 

Thank you,

 

Andrew

EA Online Support."

 

 

WTH?! Poprosiłem o rozwiązanie problemu z oryginalnym motywem premium, a tutaj dostaje przemodelowany box-art dopasowany do dashboarda. Sam obrazek? Nigga plz. I tutaj, uwaga - nie otrzymałem go, po prawdopodobnie zapomnieli go wkleić. Nigdzie na stronie nie ma ani jednego linku do niego. Nigdzie.

 

Teraz nie mam pojęcia czy śmiać się, czy płakać. Dzięki za za dobre chęci supporcie EA, ale państwu już chyba podziękuję.

Edytowane przez Ruther
Odnośnik do komentarza

Witam. Mam taki mały problem. Nie nabijają mi się kille na broni M1A1 Thompson przez co nie mogę odblokować wszystkich brązowych gwiazdek. Nie wiem czy to ogólny problem czy tylko mój. Napiszcie czy wiecie coś na ten temat.

 

Nie mogę też sobie poradzić z połączeniem konta EA z kontem Xbox Live żeby osiągnąć status weterana. Wie ktoś może jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza

Mam te same problemy ,a co lepsze nie zapisuje mi wogole statystyk ostatnio .Pogram np 1 h nabiję 50 killi ,wyłączę konsole ,włączę odpalam BC2 wchodze w statystyki i status jest bez tych 50 kili nabitych przed chwilą . Robiłem już czyszczenie cache ,reinstal gry itp dupa ciągle to samo . stoję w miejscu od prawie 2 tyg . pisałem do EA ,dostałem odp ze o problemie wiedzą i pracują nad tym .

 

Czyli ogolnie DNO i tyle .

Odnośnik do komentarza

No i znowu zabiją strzelby które znów będą bezużytecznym gó.wnem z 5. metrowym zasięgiem jak w BC. :confused:

 

Za to niby chcą zwiększyć balans broni (a wojna to nie zawody sportowe z fair play, kto ma lepszą broń ten wygrywa) a z drugiej strony zwiększą jeszcze zasięg dla Gracha, który i tak jest już lepszy od wszystkich innych pistoletów.

 

I dalej nic nie zrobili ze zgliczowanymi statsami broni i pinami.

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...