Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Szymek, dzisiaj graliśmy w jednym teamie o ile pamiętam, obroniliśmy się przy pierwszych punktach :thumbsup:

 

Też wpadłem w tą cholerną dziure, wydaje mi się, że to jest jedyne takie miejsce gdzie podczas respowania się na kimś ze squadu wpadamy do basenu krytego...

Co do inteligencji co niektórych idiotów uwielbiam kiedy wszyscy bawią się w snajperów i nie ma komu osłaniać bombsajtów.

 

Ogólnie to beta wciągnęła mnie na amen - Forza razem z 360tką się kurzy a ja cioram w najlepsze.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj 2 skrajne gry,w jednej już 2 miejscowości pzregraliśmy bo kolesie słabi,a w drugiej obroniliśmy się w porcie,różnica poziomu graczy olbrzymia,usadzili się wmiejscach kluczowych,nei biegali na pałe i wszystkich roznosili.Fajnie mi się gra snajperem i inżynierem,reszty klas jeszcz enei próbowałem,na razie wciągneło mnie zdobywanie dog tagów :P Szczególnie znaczenie ma dla mnie jeden,snajpera który kampił za naszym respem,na powtórce udało mi sie go namierzyć i nożem zaszlachtowałem :P

Odnośnik do komentarza

Szymek, dzisiaj graliśmy w jednym teamie o ile pamiętam, obroniliśmy się przy pierwszych punktach :thumbsup:

 

Też wpadłem w tą cholerną dziure, wydaje mi się, że to jest jedyne takie miejsce gdzie podczas respowania się na kimś ze squadu wpadamy do basenu krytego...

Co do inteligencji co niektórych idiotów uwielbiam kiedy wszyscy bawią się w snajperów i nie ma komu osłaniać bombsajtów.

 

Ogólnie to beta wciągnęła mnie na amen - Forza razem z 360tką się kurzy a ja cioram w najlepsze.

hehe...możliwe, ogólnie dużo rodaków na serwerach

ostro cisnę aby odblokować perk o wiekszej mocy kul...ciekawe jak sie bedzie wtedy snajperem grało :P

Odnośnik do komentarza

Szymek, dzisiaj graliśmy w jednym teamie o ile pamiętam, obroniliśmy się przy pierwszych punktach :thumbsup:

 

Też wpadłem w tą cholerną dziure, wydaje mi się, że to jest jedyne takie miejsce gdzie podczas respowania się na kimś ze squadu wpadamy do basenu krytego...

Co do inteligencji co niektórych idiotów uwielbiam kiedy wszyscy bawią się w snajperów i nie ma komu osłaniać bombsajtów.

 

Ogólnie to beta wciągnęła mnie na amen - Forza razem z 360tką się kurzy a ja cioram w najlepsze.

miejsc jest wiecej. sam juz w 2 miejscach bylem zamkniety.

i tylko w tym miasteczku to sie dzieje.

 

moze zagramy dzis jakas forumowa walke?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy komus sie cos takiego zdarzyło..

Mój kolega ma dziwny błąd. Jak wsiadzie do jakiegoś pojazdu i wysiądzie to potem szaleją mu gałki, tzn nie działają jak trzeba. Np w obu gałkach góra=patrzenie do góry a dół w ogóle nie działa.

Musi w opcjach resetować ustawienia pada.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy komus sie cos takiego zdarzyło..

Mój kolega ma dziwny błąd. Jak wsiadzie do jakiegoś pojazdu i wysiądzie to potem szaleją mu gałki, tzn nie działają jak trzeba. Np w obu gałkach góra=patrzenie do góry a dół w ogóle nie działa.

Musi w opcjach resetować ustawienia pada.

Jak gram medykiem i przełączę na defibrylator to parę razy się buttony pomieszały(zmiana broni na trójkącie ,mele na R2 itp),ale to raczej wada bety :P

Odnośnik do komentarza

Z tym tyłem czołgu to fakt,dziś jako snajper przymocowałem tylko jedno c4 na boku czołgu,jakie było moje zdziwienie że odpadły mu tylko płytki i dalej jechał.Następnym razem rzuciłem mu pod tylną klape i od razu poszedł z dymem.

Może kierowca miał perka na wzmocnienie pancerza?

Mnie sie jeszcze nie zdarzyło, żebym potrzebował więcej niż jeden ładunek.

Odnośnik do komentarza

Dziś miałem 2 grube akcje(wg.mnie :P ),pierwsza to 6 kos w meczu z czego 4 pod rząd !!! i dwa razy na tym samym typie :P druga akcja to taka,że gdy mi sie trafiła dobra drużyna i się ładnie broniła w pierwszej bazie,to ja śmignełem z cichym gunem na respa i tam patrze że dwóch kolesi się goni i nożem tnie(wiadomo zabić nie można swojego)więc po cichu zdjełem jednego z nich,nawet nie wiecie jakie było zaskoczenie tego drugiego :P nie wiedział co jest grane :P później już standardowo na ich respie ściągałem ze snajperki(moim zdaniem za słabe i zbyt mało precyzyjne są)a na koniec zakosiłem auto i zrobiłem 2 road kille.

Odnośnik do komentarza

Dziś miałem 2 grube akcje(wg.mnie :P ),pierwsza to 6 kos w meczu z czego 4 pod rząd !!! i dwa razy na tym samym typie :P druga akcja to taka,że gdy mi sie trafiła dobra drużyna i się ładnie broniła w pierwszej bazie,to ja śmignełem z cichym gunem na respa i tam patrze że dwóch kolesi się goni i nożem tnie(wiadomo zabić nie można swojego)więc po cichu zdjełem jednego z nich,nawet nie wiecie jakie było zaskoczenie tego drugiego :P nie wiedział co jest grane :P później już standardowo na ich respie ściągałem ze snajperki(moim zdaniem za słabe i zbyt mało precyzyjne są)a na koniec zakosiłem auto i zrobiłem 2 road kille.

że niby snajperki? zawsze można ją dopakować poprzez perki..

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Hmm, mając klucz do bety usa chyba wbiłem się na serwer EU ale pewny nie jestem. Sytuacja wygląda tak. Mam konto US na konsoli i konto na EA założone specjalnie pod betę. Na to konto EA dostałem klucz do bety US i do tej pory wchodziłem do gry z mojego amerykańskiego konta na konsoli. Dziś uruchomiłem grę z konta konsolowego EU, wpisałem login i hasło EA takie jak na amerykańskiej becie, wchodzę i nie mam żadnych perków. Domyślam się że to jest EU ale pewności nie mam. Jakby co to jestem chętny do pogrania w teamie.

A pytanko jeszcze mam czy da się wyciszyć graczy? ((pipi), u kogoś w domu płacze małe dziecko, nie da się grać)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...