Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dwie mapki, które zobaczyłem wydają się być ok.

O czymś nie wiem? o_O

Miała być jedna - Arica Harbor.

 

Do MW2 nie porównuję bo to 2 różne typy rozgrywki, co kto lubi, ale multi w jednym i drugim jest świetne.

Serio? Nie da się porównać? Myślałem, że to ten sam gatunek oraz idealni konkurenci dla siebie... :rolleyes:

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Dwie mapki, które zobaczyłem wydają się być ok.

O czymś nie wiem? o_O

Miała być jedna - Arica Harbor.

 

A to pewnie mi się pomyliło.

Bo grałem dwa meczyki ( i to niecałe, bo mi już oko strasznie leciało ) i wydawało mi się, że to 2 różne mapy były, a pewnie tylko z innej strony mnie zrespawnowało :wink: .

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza
Do MW2 nie porównuję bo to 2 różne typy rozgrywki, co kto lubi, ale multi w jednym i drugim jest świetne.

Dajcie spokój, takim tokiem myślenia nie można porównać żadnej gry :P.

Fakt że koniec końców chodzi o ciut inny model rozgrywki (chociaż trzeba jasno przyznać że to też forma obrony mniejszego pola walki w MW2).

 

Jest tylko 1 mapka.

Odnośnik do komentarza

Czepiacie się. Nie napisałem że nie da się porównywać, tylko, że ja nie porównuję. 

Jak dla mnie po tym co na razie pograłem nie mogę stwierdzić, że któraś podoba mi się bardziej. MW jest szybszy, bardziej dynamiczny, a BF bardziej taktyczny (takie są przynajmniej moje odczucia). Jedyne czego mi brakuje w BC2 to samoloty/helikoptery (mam nadzieję że znajdą się w pełnej wersji), czyli to co w BF lubię najbardziej ;). No i przydały by się jeszcze jakieś mapki, bo ta jedna może się przez miesiąc bety trochę znudzić...

Edytowane przez Rik
Odnośnik do komentarza

Może wyjaśnię - Nie czepiam się ani trochę ciebie Rik, ostatnio tylko zauważyłem takie dziwne zjawisko na forum.

Otóż że, nie można porównać ze sobą "tych" tytułów (wstawcie tu cokolwiek, co JEST ze sobą spokrewnione) z trochę pierdołowatych powodów, jest to wywód błędny w sumie (a bo w grze A jest tak, a w B inaczej - dochodzi do takiej irracjonalnej myśli że, porównać już można tylko totalnie takie same tytuły).

 

Helikotpery będą nie bój się :) (a nalotów nie próbowałem jeszcze - może tam można latać helikopterem ?).

 

Fakt przyznam że mapa może znudzić, w sumie to cięższa sytuacja niż z pierwszym BC gdzie na krótko była beta a po niej demo i bliziutko premiera pełniaka.

 

W becie pogramy tylko w Rush? Czy jest TDM?

Tylko Rush.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Powiem tyle: GENIUSZ ! Gra prawie ze idealna. Bylem jedna z niewielu osob, ktora wolala Bad Company od CoD 4 - BC 2 jest wspianiala kontynuacja.

Oprawa: ekstra, aczkolwiek szkoda, ze nie mozna sobie wlaczyc tego ziarnistego filtra - mi sie on podobal.

 

Gameplay - CUDO. Ale.....wlasnie, jest jedno ale: bronie maja za duzy power. Gra przez to zaczela troche przypominac CoDa pod tym wzgledem, aczkolwiek na szczescie nie zeszla jeszcze tak nisko.

 

Niestety z powyzszej wady wynika nastepna: obroncy maja duzo trudniej od atakujacych, bo latwiej zabic przeciwnika. Dodatkowo - za bardzo przykoksiono C4. Rzuca sie je w trymiga - wystarczy podbiec do skrzyni, rzucic 3 i po niej. W poprzedniej czesci zostawalo im jeszcze troche HP, trzeba bylo rzucic pare granatow jeszcze itd., a tutaj wystarcza samo C4.

Wiekszosc meczy w ktore gralem - wygrywala druzyna atakujaca, obroncy wygrali tylko 2.

Dosc powiedziec, ze jako atakujacy rozwalilem z 8 skrzynek - to najlepiej obrazuje jak latwo ja rozwalic.

 

Obroncy natomiast musza sie niezle napocic. Ostatni mecz rozegralem wlasnie jako broniacy - caly czas latalem kolo skrzynki z defibrylatorem i wskrzeszalem wszystkich wokol. Jako, ze nie bylem jedynym medykiem - mecz udalo sie wygrac. O ile wczesniej jako atakujacy - grajac mialem niezly relaksik wysadzajac obiekty przeciwnika, o tyle broniac caly czas musialem sie gimnastykowac. Mecz zakonczylem z ponad 7 tysiacami punktow :D

 

Gra: nawet grajac "samemu" jest za(pipi)iście, ale fun jaki sie ma grac z drugim, ogarnietym graczem (posiadajacym headseta) jest nieporownywalnie wiekszy. Nie ma to jak jechac we dwojke czolgiem, koszac wszystkich wokol i nazwajem wymieniajac sie uwagami co do polozenia wroga :D

 

Szkoda, ze w becie jest tylko jedna mapka i nie mozna nic odblokowywac. Mam nadzieje, ze wydadza jakiegos patcha w ktorym dodadza ktorys z tych elementow :P

 

Wstepna ocena: 9+/10

 

Po zagraniu w bete jestem juz pewien na 100% ze gre lykam w dniu premiery.

 

 

EDIT: Emet - destrukcja 2.0 naprawde robi dobrze. Sam zobacz, jak po zburzeniu scian nosnych budynki wala sie pod wlasnym ciezarem i powstaje gruzowisko. Cos pieknego.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Gra: nawet grajac "samemu" jest za(pipi)iście, ale fun jaki sie ma grac z drugim, ogarnietym graczem (posiadajacym headseta) jest nieporownywalnie wiekszy. Nie ma to jak jechac we dwojke czolgiem, koszac wszystkich wokol i nazwajem wymieniajac sie uwagami co do polozenia wroga

No wiadomo - jesteśmy pro, nikt nie podskoczy :D.

Ale te akcje z czołgiem masakra, przecież ja tak n00biłem a nawet helikopter z przymierzonym celowaniem nie trafiał, lekko odjeżdżałem ot toru lotu XD.

Odnośnik do komentarza

Prawda jest ... pośrodku xd.

Osobiście stwierdzam że snajperzy mają teraz znacznie łatwiej - i tak zaobserwowałem teraz to samo, nie trafiam idealnie we wroga a zabrałem mu HP (nie zabiłem ale mógłbym).

Bycie snajperem nie jest łatwe, a w BF'ach trafienie w biegnący cel wymagało naprawde skilla* (w BC2 już łatwiej ale nadal wymaga treningów).

Głównie dyskusja opiera się tu na - czy zabijemy jednym strzałem ? - generalnie tak, i nie trzeba koniecznie headshota (poza kwiatkami jakie opisał szpic), myślę że usunięcię lagów kul sporo w tym pomogło.

 

* Dobra, a naprawdę to było wykonalne ? XD.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

 

 

Pytanko...pierwszy Bad Company (podobnie jak Bioshock) byl jedna z nielicznych gier ktore nie pozwalaly zmienic ustawien galek analogowych na "soutphaw" (czyli lewa=aim, prawa=move) co od razu dyskwalifikuje kazdego FPS-a u mnie.

Moglby ktos posiadajacy demko sprawdzic czy w dwojce mozna to zmienic?

Można zmienić na southpaw, przed chwilą specjalnie sprawdziłem

Odnośnik do komentarza

w jakies rozdzialce jest ta beta?

moze to wina mojego tv ( sd ) ale te zabki na cieniach mnie dobijaja juz ;D

i te dogrywanie( pojawianie sie z nikad skrzynek itp )

 

ps. zniszczyl mnie napis po zderzeniu humvee z czolgiem ( epic fail ) :>

Odnośnik do komentarza

Poczułem się dziś jak prawdziwy żołnierz, naprawdę. Gra ma zaje.bisty klimat, ta mapka to cudo. W jedynkę nie grałem ale przy dwójce nadrobię zaległości ;] Jak to ze mną bywa bawiłem się snajperem, i cieszy, że 1 strzał nie zabija kolesia(wadziło mi to trochę w K2), a trafić heada z dalekiej odległości jest naprawdę trudno(szczególnie przy wstrząsach i wszędobylskim chaosie). Podstawa to oczywiście zgrana ekipa, z medykiem na czele. Wtedy miód wylewa się niczym strumień i zalewa nas nie pozwalając odejść od pada mimo jednej mapy(ile będzie w fullu?).

Odnośnik do komentarza

Gra się rewelacyjnie:thumbsup:.Gram w wersję US i nalicza mi punkty oraz odblokowują się nowe bronie,gadżety itd.:)

Mam wersję EU i wczoraj mi naliczało punkty normalnie (nowe rangi, nowe bronie) a dzisiaj jak odpaliłem grę to w opcjach, w statystykach punkty pozostały a w czasie meczu musiałem zaczynać od zera (żadnej broni odkrytej, ranga zero). Najdziwniejsze to było to, że po skończonym meczu pokazała się plansza z statystykami i tam miałem -5123 i naliczało mi do 0. Zagrałem drugi raz i tak samo. Miał ktoś tak?

Edytowane przez Tomek P.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...