Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

skopali że nie ma grain filter jak w BC1, teraz kolorki są oczo(pipi)ne, przeszkadza w grze tbh

aha i UAV chopper irytuje jak cholera :teehee:

 

to są jedyne rzeczy do których moge się przyczepić, reszta absolutnie kopie po mordzie, miód wycieka z wszystkich otworów Kubusia Puchatka, srsly.

 

modern warf..kto? MW2 może się isć pałować, destruction 2.0 bitches, jak pierwszy raz wywaliłem w kosmos mój pierwszy budynek (3x C4) to osłupiałem, zło i terror w stylu wuja Osamy generalnie :diablo:

Odnośnik do komentarza

nie panikujcie tak...beta trwa do 28 lutego :P szok...takie info widnieje w zakładce GRY

Mówisz o "dacie ważności" w Info?

Obawiam się, że to tylko zabezpieczenie techniczne, żeby beta automatycznie wygasła przed premierą gry właściwej.

Same serwery podejrzewam zostaną wyłaczone o wiele wcześniej. DICE mówiło o końcu roku...

Tak więc GRAĆ!!1!! :)

 

reszta absolutnie kopie po mordzie, miód wycieka z wszystkich otworów Kubusia Puchatka, srsly.

 

modern warf..kto? MW2 może się isć pałować, destruction 2.0 bitches, jak pierwszy raz wywaliłem w kosmos mój pierwszy budynek (3x C4) to osłupiałem, zło i terror w stylu wuja Osamy generalnie :diablo:

Aż mi sie ciśnie na usta... A NIE MÓWIŁEM ?? 8)

Odnośnik do komentarza

hehe pogralem 30 minut i moge powiedziec ze fajnie sie gra :D

moj 1 kontakt z fps na konsolach wiec narazie nie potrafie nic zrobic...

 

mam 2 pytania.

Tylko ja tak mam ze na 21 sd tv malo co widze ? i obcina ekran ? tzn np w czolgu nie widze ile ammo mam ?

oraz wazniejsze.

Udalo sie komus zabic kogos pojazdem?

bawie sie humvee i ani razu nie udalo mnie sie zabic. Kazda postac przenika przez pojazdy.

ja tak mialem, ze np czolg po mnie przejechal to widzialem jego wnetrze.

Odnośnik do komentarza

Chyba beta US jest troche okaleczona. Poza tym cos czuje, ze nie da sie grac w beta EU.

Jak chce sie zaprosic kogos do gry to tych co graja w EU nie pokazuje, ze graja w BF...

Poza tym jestem zawiedziony poki co. Gralem tylko jakies 10 min ale... Budynki nie niszcza sie jak na filmikach. Wyglada to nadal identycznie jak w jedynce. Strzelami w sciagne, a ona po prostu znika.

No i najwazniejsze... nadal nie mozna sie polozyc <_<

Odnośnik do komentarza

Jestem po 5 meczykach (2 zaliczone z Yabollkiem) i nie ma co ukrywac, Butcher mial 100 % racji - ta gra kopie po (pipi)e. I pomyslec ze gram tylko w okaleczona bete US (nie nalicza expa, ani skilla w broniach pokazuje tylko statystyke za caly mecz).

 

Poki co nie czaje jak korzystac z nakladki shotgun, wtf - dawno nie gralem w BC ale tutaj pare rzeczy chyba zostalo ciut udziwnionych.

 

Czolgi to teraz prawdziwe mamuty, trzeba troche wlozyc starania zeby przejechac przez trzesawisko pelne samochodow i blokad

 

Strzelanie z broni sprawia teraz wiecej frajdy niz kiedykolwiek wczesniej, nie mamy juz tego tak czulego "laga", pare kulek i koles pada (snajperzy tez maja latwiej niz przedtem).

 

Ludzie nadal zajmuja stanowisko z nalotem predzej niz to wypowiesz :).

 

Generalnie nie wiem dlaczego ale czuje jakby ta czesc bardziej wzorowala sie na COD pod kilkoma wzgledami (ta zielen hud'a, szybsza wymiana ognia, troche z powodu filtru), czuc poza tym ze to produkcja bardziej Amerykanska (M-16 lepsze od Kalacha pod kazdym wzgledem ? no KAMAN !).

 

Mam kamerke ps eye i cos czuje ze czas zainwestowac w normalny HS bo dla tej gry to bedzie rzecz niezbedna :).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

btw, 2 lecące samoloty(chyba f-16 XD) na początku rundy jak gra się attackersami, to jest jakiś nalot czy co? czy tylko tak dla picu to dali?

Afaik, DICE dodało parę bajerów wizualnych dla podniesienia atrakcyjności - np. scenkę na końcu rundy.

F-16 być może także, a może to nalot wysyłany z kompa w bazie (chociaż w kodzie który ogrywałem był tylko heli). Testuj :)

Odnośnik do komentarza

Jezeli mialoby to byc upiekszenie nieba to DICE moglo sie lepiej postarac :/.

Ja tam czesto mialem tak ze slysze jakie kaboom i F-16'tki a na niebie pustka, mogli wiecej przebajerowac tego na niebie (mimo ze samo niebo jak i unoszacy sie dym jest fe-no-me-na-lny).

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj troszkę w betkę. Niedługo, bo chyba niecałą godzinę. Ale pierwsze wrażenia nad wyraz pozytywne. Świetna oprawa audiowizualna, świetnie się strzela - podoba mi się, że kilka strzałów wystarczy, żeby przeciwnik padł trupem. Dwie mapki, które zobaczyłem wydają się być ok.

Widok wyjeżdżającego wrogiego czołgu, gdy stoi się samemu na pustkowiu - bezcenny.

Przelatujące nad głową F-16 też dodają klimatu.

 

Dr. Czekolada napisał, że dym jest fenomenalny. Ma rację. Jak wyszedłem zza pagórka i zobaczyłem unoszący się dym to na chwilę oniemiałem.

 

 

Podsumowując - pierwsze wrażenia satysfakcjonujące.

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie cacy, ale ten brak doliczania xp trochę przeszkadza...

 

Poza tym trzeba się ograć trochę bo na początku ciężko ogarnąć co się dzieje (po dosyć długiej przerwie od BF'ów).

Do MW2 nie porównuję bo to 2 różne typy rozgrywki, co kto lubi, ale multi w jednym i drugim jest świetne.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...