Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

zdazyl sie komus jakis lag czy cos?

mnie np nigdy. Z gra laczy mnie w w gora 15-20 sekund. jesli tak to bedzie wygladac w pelnej wersji to bedzie git

Mi też się lagi nie zdarzyły. Na początku, gdy ruszyła beta kilka razy wyrzuciło mnie z gry, ale potem już się to nie zdarzało. (Mam 1,5 Mb/s)

 

Wie ktoś o co chodzi z tymi spadachroniażami? Kilka razy widziałem jak ktoś lądował na spadochronie. Ale po co, jak i dlaczego to nie wiem.

Edytowane przez TAILOR
Odnośnik do komentarza
Wie ktoś o co chodzi z tymi spadachroniażami? Kilka razy widziałem jak ktoś lądował na spadochronie. Ale po co, jak i dlaczego to nie wiem.

po to by nie oberwać damage kiedy spadają z dużej wys.

W sytuacji kiedy jest uzasadnienie iż wróg jest w zasięgu całkiem przydatne (ale i ryzykowne).

Odnośnik do komentarza
Wie ktoś o co chodzi z tymi spadachroniażami? Kilka razy widziałem jak ktoś lądował na spadochronie. Ale po co, jak i dlaczego to nie wiem.

po to by nie oberwać damage kiedy spadają z dużej wys.

W sytuacji kiedy jest uzasadnienie iż wróg jest w zasięgu całkiem przydatne (ale i ryzykowne).

A jak się włącza spadochron? Tak jak w BF1943 "iksem"?

Odnośnik do komentarza

Też potwierdzam że beta się zawiesza miałem już dwie takie sytuację i tylko wyłączenie konsoli pomogło.

Dzięki za ten trik ze spadochronem nie raz już by się przydało ;) zwłaszcza jak szybko trzeba było się ewakuować z dachu ;)

Ktoś wie jak wyłączyć lub chociaż ściszyć headset bo na prawdę to już jest parodia jak człowiek gra o 22 a w głośnikach słyszy śpiew lub rozmowy Arabów lub Francuzów

Odnośnik do komentarza

UP@ wciskasz select przy jakimś ziomku np. medyku/assault'cie, no i ten typek musi być też troche ogarnięty, bo jak sam potrzebowałem ammo to latałem jak debil po całej mapie za jakimś noobem żeby mi rzucił troche naboi, zrobił to dopiero jak mu samemu ich zabrakło <_<

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Dlaczego bety nie ma normalnie na PS Store? Czy serwery są tak słabe, że nie pomieszczą większej liczby graczy? A może chodzi o promocje stron i serwisów, na których udostępniane są kody? W takim razie oni promują grę czy strony internetowe? O co chodzi? WTF?

 

A co nie możesz zdobyć koda do bety ?:potter:

Odnośnik do komentarza

Gram sobie od tygodnia w tę betę i muszę przyznać że dawno nie miałem takiej radochy przy grze. Co prawda już trochę się przejada jedna plansza oraz ludzie biegający jak bezgłowe kurczaki (szczególnie na obronie), ale ogólne wrażenia są super, zarówno gameplay jak i audo-wizualia. Zastanawia mnie tylko czemu w tym całym realizmie jaki prezentuje seria BF można wyskoczyć z pojazdu na pełnej prędkości bez zadraśnięcia i od razu gotowym do strzału, ale to chyba jedyne przegięcie jakiego się dopatrzyłem. Podoba mi się np. opóźnienie jakie ma nóż, czy to, że czołg ma różny pancerz z każdej strony (wydaje mi się że inny pancerz ma wieżyczka, więc nawet strzelając od tyłu trzeba celować w korpus). Hmm, poza tym wygrywanie rundy mogło by być bardziej premiowane w punktach, może dzieciaki by miały większe parcie na robienie objectivów a nie klepnie fragów.

Reasumując - czekam na 10 marca z niecierpliwością, a wcześniej, bo na początku 2010 ma wyjść "online demo" - może z inną mapą

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...