Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Fakt jest to dziwnie zagranie. Nie ma polskiego live - gra zlokalizowana, jest polski psn - gra niezlokalizowana. Chodzi mi o to że xboxa360 nie ma tak naprawdę oficjalnie w polsce a PL grę mają. Były pogłoski że w ps3 są jakieś problemy z architekturą. Może dostaniemy patcha? A może już lepiej piszmy list/petycje do EA? Co wy na to? :)

Odnośnik do komentarza

powiedzcie mi - kumpel wczoraj kupil i pisze do mnie, ze ma jezyk jedynie angielski. Czy to mozliwe, zeby nie bylo wyboru jezyka ?

 

od 20 stron chyba co chwile ktoś inny zadawał pytanie o wersje językowe, i zawsze ktoś inny odpowiadał że na ps3 tylko angielska będzie, tak ciężko przeczytać pare stron wstecz? ile razy można pytać o to samo? ewentualnie przed kupnem można chyba zapytać o dostępne wersje językowe? inna sprawa że singla z założenia się nie rusza, można tylko złych nawyków nabrać a w multi chyba polski nie jest tak potrzebny?

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Chodzi mi o to że xboxa360 nie ma tak naprawdę oficjalnie w polsce a PL grę mają. Były pogłoski że w ps3 są jakieś problemy z architekturą. Może dostaniemy patcha? A może już lepiej piszmy list/petycje do EA? Co wy na to? :)

 

x360 jest oficjalnie w PL od 2006...

 

Grał ktoś na nocnej mapce ? jak się prezentuje ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grał ktoś na nocnej mapce ? jak się prezentuje ?

imo jest całkiem fajna, nie ma pojazdów poza uav i chyba jednym quadem, wydaje się być świetna dla sanjperów. Co do trybu harcdore, oj to jest hardcore. Najlepiej nie grać w inne tryby żeby nie wnosić złych przyzwyczajeń np nawalanie w czołgu we wszystko co się rusza, bieganie w linii za gościem z oddziału. Przesiedziałem dziś 6 godzin i jest bosko. Singla nawet nie odaliłem. Są lekkie problemy ze statami, czasem trzeba chwilę poczekać zanim wpisze ci wszystko co zdobyłeś.

Odnośnik do komentarza

Na razie chwile pograłem i powiem jedno Super.

Jak na razie mi najbardziej NIE podoba się mapa Nocna Masakra jak Bartek powiedział raj dla snajperów.

Pustynia Atakama Super jestem pod wrażeniem grafiki. Słońce nawala po oczach a pustynny piasek często uniemożliwia zobaczenie przeciwnika i pojazdu.

Widać że nasi hamburgerowi przyjaciele nie próżnowali bo widzę że nie którzy mają już po 11 poziom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...