Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

I tak najważniejszym problemem jest zaznaczanie przeciwnika które często po prostu nie działają.

Sam nie wiem może SELECT nie działa na Weteranów.

Też mam takie wrażenie, i już nie wiem czy jest to zapowiedziane zabezpieczenie przeciw spamowaniu selecta czy bug. W sumie czasem tak bywa, że nie mogę zaznaczyć nawet selectem m-coma do obrony/ataku (bo jak wiadomo - jak się zaznaczy taki cel, to fragi w jego pobliżu dają więcej punktów za "squad objective").

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Imo nie warto wydawać kasy na limitkę....

Taka jedna uwaga limtka kosztuje tyle samo ile zwykła a ze Polskie sklepy lecą w H(pip)a to już inna sprawa

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ja zauwazylem ze duzo osob nowych dorwalo sie do gry.

jak za bety ciezko mialem aby byc na mapie w top5 to teraz non stop top3 :D

pozatym ludzie biegaja po mapie, nie atakuja mcomow ani nie bronia

widac nie ogarniaja :D

Odnośnik do komentarza

Mały offtopic

 

Zróbmy dziś prywatne spotkanie tylko może tak o 21 lub 21.30 chyba może 24 osoby więc znajdzie się miejsce

 

PATCH na pewno jest potrzebny ale są to drobne błędy a ze sklepikiem nadal sobie nie mogą poradzić ;).

 

1.Problem ze SELECT (ZAZNACZANIE PRZECIWNIKA)

 

2. Na początku nie mamy czasami dostępu do całego uzbrojenia

3. Zawiesza się gra co wiąże się z resetem konsoli :angry2: było tak w BECIE DEMIE i w pełnej wersji

 

4. Mam SLIM wersje konsoli a w czasie gdy zginę widzę jak doczytują się tekstury (problem gry ?)

 

5. Powinno być głosowanie na wybór map

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Też zdarza wam się trafiać non stop mapę Nelson Bay ?? Jak ja jej nie cierpię, a zawsze gdy grę odpalę musi być właśnie ona :verymad:

Tak też trafiam dosyć często, ale nie uważam jej za najgorszą, na niej robię expa reconem. Zarówno jako obrońca i atakujący. Co do taktyki jest ciekawa, bo można kilkoma drogami dojść do m-cmów (atakujący) i jest sporo fajnych miejsc do ś ciągania atakujących. Tylko tu w 100% wykorzystuję motion sensor i sporo punktów wpada mi za kille innych za jego pomocą. Trzeba tylko wiedzieć gdzie rzucać - (atakujący) w m-comach, przed uzrojeniem, (obrona) w pobliżu m-c najlepiej niedaleko budynków. Tylko należy pamietać że widzą ich tylko członkowie twojej drużyny. Nie trzeba też jakoś specjalnie kampić, oznaczam po prostu wszystkich a likwiduję medyków - taki se challenge wymyśliłem.

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu nikt nie powiedział tu słowa o singlu który wciąga nie mniej niż multi. Jest trudny, efektowny, zaskakujący.

 

Po jednym dniu grania mogę śmiało powiedzieć że BFBC2 jest wielki

 

1.U2:AT

2.U:DF

3.BFBC2

 

Jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, a już napewno najlepszy fps jaki miałem w łapach. W multi można się dopatrzyć kilku błędów. Znikający nagle kolesie (ma któs tak jeszcze?), gra lubi się zacinać = reset. Oprócz tego ostrzegam przed szarżowaniem w Port Valdez. W drugiej części mapki (gdzie rozwaliliśmy już dwie pierwsze "skrzynki") jest na uboczu pewien kontener który "sam do ciebie strzela". Swoją drogą żal mi ludzi wykorzystujących błędy gry tylko po to aby nabić sobie ratio. No ale coż.

 

Ogólnie gre w skali 1 -10 oceniam na 9- .Było by 10 ale brak wersji PL na PS3 to kpina. (jednak co to za ocena po kilkunastu godzinach gry)

 

W każdym razie jest to napewno gra na lata, warta 200zł (nie sądziłem, że to kiedyś powiem). Po ograniu krótkiego lecz za(pipi)istego singla mamy multi który nie ma końca. :lol: :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ja mam pare pytan czy ktos ma takie same problemy jak ja :

 

1) Non stop teamy sa z *** tworzone. Co 2 gre mam ze np w jednej max lvl to 5-6 w drugim minlvl to 11-12?

 

2) Snajper jest jak dla mnie gorszy niz czolg. 3/4 graczy to snajperzy. Nie zdolasz czolgiem ruszyc z miejsca juz masz mortar strike.

12x Zoom. + jakis tam inny perk i jak sie gra to nie mozna sie zatrzymywac... zatrzymanie aby sie rozejrzec = head z drugiego konca planszy...

Odnośnik do komentarza

Poki co w multi nie jest najlepiej - smiem rzecz, ze gorzej niz w becie / demie.

Ludzie nie ogarniaja na maxa.

W szczegolnosci wkurza to, gdy gra sie broniacym, bo jest zwyczajnie nudno, kiedy nikt nie atakuje.

 

A snajperzy to juz wogole plaga - 4-5 snajperow w jednej druzynie? TO JAKIS ZART. I to na dodatek w atakujacych...........

Siedzi taka banda w miejscu przez cala rozgrywke - i co tu nie gadac: psuje innym zabawe. Nie przez to, ze zabije kogos headem z drugiego konca planszy, tylko dlatego, bo nie wykonuje zalozen gry. Nie prowadzi ataku bedac atakujacym.

 

Heh, mam nadzieje ze to wszystko sie jeszcze jakos ustabilizuje...

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, gra to nowość większość kupiło i po prostu musi chwycić w łapy snajpe, siedzieć w miejscu, kampić a założenia gry mieć w (pipi)e. Po jakimś czasie wielu się znudzi i wróci do MW2 a zostaną Ci co ogarniają (przynajmniej w sporej większości aniżeli w tym momencie).

Odnośnik do komentarza

Nie, gra jest łatwiejsza niż pierwsza część, przynajmniej tak mi się wydaje. Grając na hardzie tutaj miałem ze 3-4 miejsca gdzie kilka razy podchodziłem, żeby przejść jakiś fragment levelu.

jest jeszcze latwiejsza niz jedynka gdzie sie zabijalo kolesia, ginelo, zabijalo kolejnego bo oni sie nie respawnuja, ginelo, i tak cala gre? no to lol tak samo niezly jak w bioshock ktory ma budzic w tobie groze ze jesli ktos cie zabije to sie spawnujesz w tubie niedaleko bez zadnej kary a przeciwnikowi hp sie nie odnowi :D

Odnośnik do komentarza

Rada dla tych co nie mogą znaleźć sensownych graczy - dopiszcie do friendlisty ludzi z forum. Widzicie że gramy, ja od środy bez problemu znajduję znajomych i przeważnie organizujemy sobie składy. Nazbiera nas sie więcej to i ustawka wyjdzie. Co do singla to lol zapomniałem że coś takiego jest w tej grze. Jeśli chodzi o tryby rozgrywki, jeśli grasz z kiepską ekipą rush to spróbuj zmienić tryb - jest świetny conquest wystarczy 2 myślących i wszystko wygracie tu kamperskie sztuczki nie pomogą. Jak ktoś chętny to słać zaproszenia najpewniej jeszcze 2 tygodnie posiedzę w domu i do rana do 14 chętnie pogram.

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Takie pytanie odnośnie single playera: czy Hard w tej grze jest naprawdę trudny i wymagający?

 

Teraz już nie ma tego systemu autorespawnów w singlu, są checkpointy. Jest łatwo i niewiele punktów gdzie można się zaciąć. Ogólnie to single jest jeszcze krótszy niż w MW2 (mniej niż 5h ) i niestety słabszy.

Co do multi, to jak już kupie to jedyną słuszną wersje czyli PC.

 

lol co do ustawek z forum, zamienić randomy z matchmakingu na randomy z forum:D

Odnośnik do komentarza

u stopma, to nas teraz pojechales, chyba sprzedam konsole i zainwestuje w pc, bo glupio mi grac w "niesłuszną" wersje na konsolach.

 

a random z forum chyba i tak lepszy nie zwykly random, nikt nie che byc potem wytkniety palcem jako kamper :)

 

edit: a słyszał ktoś moze o jakis problemach z serverami? Rzekomo "duza afera", kumpel mi coś trolluje o tym ze ludzie nie mogą grać, mowi o PC, ale rzekomo konsole też. Ja o niczym takim nie slyszałem, pewnie go boli ze nie ma na czym zagrac :wink:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...