Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Uważam że jest duży problem z ustawkami, raz wybranego trybu nie można zmienić w ciągu gry. Nie można wyjść do lobby, no nie trybię czemu bo squad rush ma tu moc szczególnie jak sprzedajesz noża koledze. Nawet mapy nie można zmienić bez kończenia gry. Do meczu dla 8 osób czekaliśmy 5-7 minut nie umawiając się wcześniej, więc nie jest źle. Tylko błagam kupcie headsety, nie muszą być wypaśne ja mam najprostszy z nokii i działa bardzo dobrze.

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Nie mam pojecia o serii Bad Company a szukam czegos do pogrania online i mam kilka pytan nooba (nie chce czytac recenzji bo lubie miec niektore gry w ciemno bo sprawia mi to frajde),wiec jak ktos bylby tak mily i pomogl:

 

Narazie jedyny gra tego typu online ktora mnie wciagnela na amen to bylo gears of war na x360,probowalem modern warfare ktory tak wszyscy zachwalaja ale mi nie podpasil,duzo campowania i troche taka z dupy ta gra,dlatego zastanawiam sie czy bad company moze mi sie spodobac skoro nie lubie modern warfare a ktory ponoc jest "hitem" i wszyscy graja (moze to ja mam cos z gustem,nie wiem)?

 

Zalezy mi na gierce ktora nie ma zbyt duzo chaosu,gdzie mozna pograc z kumplami z headsetami i pokombinowac jakas taktyke,no i fajnie jakby niektore elementy otoczenia ulegaly zniszczeniu jak np w Lost Planet.

I da sie tu jakos ustawiac/spotkac z polakami na meczyki,czy jestem skazany na randomowe ciupanie z hamburgerami? (w GoW 1 to bylo cos pieknego,codzien ustawki w polskiej ekipie na rankingowych meczach).

Odnośnik do komentarza

Uważam że jest duży problem z ustawkami, raz wybranego trybu nie można zmienić w ciągu gry. Nie można wyjść do lobby, no nie trybię czemu bo squad rush ma tu moc szczególnie jak sprzedajesz noża koledze. Nawet mapy nie można zmienić bez kończenia gry. Do meczu dla 8 osób czekaliśmy 5-7 minut nie umawiając się wcześniej, więc nie jest źle. Tylko błagam kupcie headsety, nie muszą być wypaśne ja mam najprostszy z nokii i działa bardzo dobrze.

 

Ja miałem, ale mi sie używac nie chciało ;p Gra się świetnie, najfajniej się zbiera blachy bardzo dobrych graczy, jaka duma wtedy jest :D Bardzo podoba mi się tryb squad deathmatch. W squad rush troche za mało ludzi jest i się dziwnie gra.

A no i zamula gra czasami i niekiedy nie widac mich odblokowanych broni dopiero jak umre to moge je wybrac ; o

Odnośnik do komentarza

Serwery EA padły. Nie do pomyślenia...

 

EA chce żebyśmy chociaż liznęli Singla :P

Nie ma mowy, singiel w porównaniu z multi ssie na całej linii ;)

 

Jest peoblem z jasnoscia i kontrastem , na niektorych planszach jest tak ciemno ze nie widac gdzie idziesz

 

Kontrast trzeba ustawić tak na 1/4 długości paska i wszystko powinno być OK.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...