Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

hah dzis dokonalem czegos co wydawalo mi sie niemozliwe :)

mianowicie zestrzelilem swoj 1 helikopter!

ale zeby nie bylo tak latwo zrobilem to snajperka :)

 

czyli jednak da sie zrobic tak jak mowili tworcy.

Dodam ze zrobilem do gol'em bez perku mgmamunition i gosc dostal kule przez blache nie okienko.

Odnośnik do komentarza

Też udało mi się zestrzelić helikopter a raczej pilota oczywiście M95 helikopter leciał bokiem wystarczyło celować trochę przed kabiną pilota. Satysfakcja była ogromna ale raczej czysty fart choć od tego momentu nie mogę się oprzeć pokusie i jak leci śmigłowiec zawsze ładuje w kabinę pilota .

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

dzis jest dzien farta. najpierw pilot. potem strzaly w czasie biegu. Od tak przed siebie bez celownika i wpadaly kille :)

mieli pecha goscie.

 

co do teamow to macie cholernego farta. Ja zawsze trafiam na polaków w przeciwnych teamach.

i zawsze mnie z noza zabijaja... jak np Tomci ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

First... Możecie mi powiedzieć jakim cudem duża ilość ludzi narzeka na masakryczne lagi? I jak to może się dziać że mają je tylko wybrańcy?

Second.... Też mi się udało zestrzelić pilota heli snajpą :D Radość niesamowita + widok opadającego heli ehh... :D Udało mi się także jakimś fartem ustrzelić typka z granatnikiem. Wszystko było by ok tylko waliłem na ślepo na drugi koniec mapy :D

Odnośnik do komentarza

Jakoś dziś bardzo dużo polaków, takie gry lubię. Teraz np. będę niszczyć budynki "D2.0" więc uważajcie :biggrin:

 

 

E: Lagi się zdarzają, czy to ze względu na EA czy na net użytkownika, np. dziś ja miałem wszystko ok a kolega powiedział że kończy bo ma problemy z ruchami ala "supermen" :confused:

Edytowane przez RedKyubi
Odnośnik do komentarza

ja mam jeszcze przez kilka dni neta 1Mb i specjalnie lagi mi sie w oczy nie rzucily.

 

Wczoraj wlaczylem tryb HC na kilka meczyków bo zupelnie o nim zapomnialem. 1sze wrażenie nieciekawe, raz ze trafilem na 90% srających po krzakach [recon] a dwa ze nie jest taki bardzo hc ten hc. Chodzi mi o umieralność, 2 kule z dystansu nie kładą, powiedział bym ze jest to taki medium/hc ale w zasadzie opytmane rozwiązanie miedzy normalem gdzie kladzie 12+ kul a hc w MW gdzie kladzie 1/2 kule. Musze jeszcze sie w tym rozegrac bo to 1sze wrażenia bo narazie gram oszczednie [Heavy Hain in progress - singiel BF czeka].

 

Wydaje mi sie ze wysadzenie/rozbrojenie mcoma powinno być bardziej punktowane. Zmniejszylo by to odsetek cieciów oglądających ze wzgórza jak wybucha broniony przez nich obiekt.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze wysadzenie/rozbrojenie mcoma powinno być bardziej punktowane. Zmniejszylo by to odsetek cieciów oglądających ze wzgórza jak wybucha broniony przez nich obiekt.

 

Racja racja, ale jako atakujący możesz nabić więcej wystarczy zanim uzbroisz podłożyć c4 uzbroić wycofać się i czekać aż ktoś zacznie rozbrajać wtedy odpalić c4. Dostajesz punkty z uszkodzenie obiektu, attack order, zniszczenie obiektu i oczywiście fragi z bonusem kiedyś tak trafiłem 7 kolesi.

Zdobyłem wszystkie piny z walki i broni zostały mi dwa za road kille. Wczoraj grałem w squadzie z gościem który zdobył platynę za nóż (500 fragów) my masta.

Odnośnik do komentarza

Zielu My chyba graliśmy dzisiaj razem w teamie?? :)

 

Chyba tak ale w weekend robiłem piny i insygnia więc byłem kiepskim towarzyszem w boju. Dziś się poprawię ;)

Co do pinów to brakuje mi jednego wysadzenie 4 skrzyń (m-com) trochę trudne ;(

 

najłatwiej zrobić na tej mapie w dżungli tam jest 8 m-comów do zrobienia, najszybciej podkładając c4 12sztuk załatwia sprawę. Możemy się ugadać i w 2 podkładać ładunki ty odpalasz i zniszczenie przypisane tobie, ale musimy działać bez namysłu zanim ktoś się zorientuje co pomyśleliśmy.

 

co do pinów to mam wreszcie mam wszystkie

 

obraz027qy.jpg

 

no i zostało 12 nożem do pełni szczęścia, najtrudniej idzie mi z zabiciem nemezis, bardzo rzadko trafia mi się taki kolo a nie będę sie wystawiał jak głupi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...