Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Co do punktów najwięcej mi ich wpada przy: podkładaniu min najlepsze jest nie to że co jakieś 3-5 minut wskakuje dodatkowe 300-500 punktów, ale świadomość że gdzieś na świecie jest gość przed telewizorem który sobie kolejny raz "źle" o mnie myśli 8)

i zostawiani skrzynek z ammo przy snajperach z drużyny, ale dobrych snajperach co łatwo sprawdzić wchodząc w wyniki, trzeba ich wykorzystać nawet jeśli uważasz że są bezużyteczni

 

Ja póki co najczęściej gram klasą recon i najwięcej punktów wpada mi za asysty, zarówno zwykłe zaznaczanie celów jak i minami reagującymi na ruch (mój ulubiony gadżet chyba :)). I za to lubię BC2.

Ale czasem zdarza mi się (chyba jak wszystkim) trafić na ludzi, którzy ni w ząb nie są w stanie chyba ogarnąć idei tej gry. Ma taki level 20 a biegam za nim i skomlę za amunicją to nawet się nie odwróci :/

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Odnośnik do komentarza

Sprawdź sam - tylko pamiętaj, że trzeba wybrać naboje odpowiednie. Wtedy nie strzela śrutem, a normalnym nabojem i przy zoomie masz skupienie na celowniku takie, że o ja (pipi)e. Zresztą sam tak ubiłem ze 155 osób (40 hs), więc wiem.  No i Saiga ma dodatkowy atut - jest szybka, więc można w 2 sekundy posłać cały magazynek na ew. korektę.

Nie wziąłem pod uwagę modyfikacji. Sorry.

 

O co chodzi z tymi granatami dymnymi? Ktoś ich używał już? Dymu strasznie mało, i żeby zasłonić pozycje snajperskie trzeba by chyba pod nogi samym snajperom rzucić.

 

Dzisiaj grałem w składzie z naprawdę pojętnymi ludźmi. Strzelać nie umieliśmy, latać też nie. A i tak byliśmy najlepszą drużyną. Ja trochę nadrabiałem ich błędy. Cały czas graliśmy w składzie, więc jak ktoś upadł to się go podnosiło. Zawsze była apteczka i skrzynka z amunicją. Każdy krył każdego. Zaznaczanie celów itp.

 

Co ciekawe granie w składzie się nie opłaca bo jeden outsider potrafił nabić w pojedynkę 1000 punktów więcej.

Co nie zmienia faktu, że nie na tym gra polega i granie w drużynie sprawie więcej frajdy.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Sprawdź sam - tylko pamiętaj, że trzeba wybrać naboje odpowiednie. Wtedy nie strzela śrutem, a normalnym nabojem i przy zoomie masz skupienie na celowniku takie, że o ja (pipi)e. Zresztą sam tak ubiłem ze 155 osób (40 hs), więc wiem.  No i Saiga ma dodatkowy atut - jest szybka, więc można w 2 sekundy posłać cały magazynek na ew. korektę.

(...)

Co ciekawe granie w składzie się nie opłaca bo jeden outsider potrafił nabić w pojedynkę 1000 punktów więcej.

Co nie zmienia faktu, że nie na tym gra polega i granie w drużynie sprawie więcej frajdy.

 

Zagraj medykiem w full squadzie i zajmuj się tylko apteczkami i revive, oczywiście apteczki full opcja żadnego strzelania nie ma bata zawsze będziesz najlepszy szczególnie w rush.

 

co do używania zasłony dymnej to jest naprawdę pomocna w otwartych lokacjach, tylko trzeba wiedzieć jak używać

sprawdź film poniżej

 

 

btw

wpadło demolition man bez ustawek przy byle okazji spuściłem na 3 misiów mortar

 

jeszcze tylko jeden frag nożem na friendliście

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

wiec z perspektywy czasu Bartek jak to zrobiles DM C4,mortar czy czolgiem?

 

Czym się dało stacjonarne at, c4, granaty, mortar, czołg, nawet nie liczyłem ile wpadało, ale na pewno liczy friendly kill.

Na arica harbor jak miałem czas to wszystkie budynki po kolei kosiłem z at na budynku konstrukcyjnym, oczywiście najpierw zebrałem 2-3 dogtagi od snajperów :ninja:, jest jeszcze jedna fajna mapa do tego w trybie conquest ta zimowa z budynkami

 

raz zawaliłem budynek smoke g. tylko tyle mu było trzeba :diablo:

 

btw

 

dziś pierwszy raz miałem taką zabawę jak mi nie szło, dzięki kuplom z drużyny których ożywiałem w najgłupszych miejscach no i wodopl - ktoś zna tego gościa mamy w kolekcji jego tag 8)

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Co do mortara to dobrze że nie wszystkie budynki można zawalić, taktyka to wybrać się na taką odległość aby nie byli w stanie go użyć lub mieć dobrych recon w składzie którzy wyeliminują przeciwnika, na zamówienie trzeba 3 sekundy powinny być o te 2-3 dłużej.

Poniżej specyfikacje poszczególnych specjalizacji

reszta czyli np statystyki skuteczności broni na http://denkirson.xanga.com/722757523/bad-company-2/

 

specs.png

 

montage

 

1.02 ja też tak kcem :blush:

 

 

7.31 :woot:

 

 

2.09 odzywki są czasem fajne, chociaż najbardziej lubię to amerykanckie przez zęby cedzone przy wbijaniu noża "motherfucker"

 

http://www.youtube.com/watch?v=FEb2x7QCFAI&annotation_id=annotation_815676&feature=iv

 

a i brakuje mi tego jak siedzę sam w heli a gumisie biegają dookoła, powinni to załadować przy wciskaniu selecta przez pilota żeby każda łajza w teamie słyszała

 

 

 

i na koniec goście są niesamowici, większość z was pewnie nie zna ruskiego (ja z rocznika katoryj kuł to w pedałówie i średniej) gra jak noga ale zabawa jest

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Gra już dobiła 2,3 mln kopi sprzedanych z czego 30 tyś w Polsce :)

Co do granatnika dymnego i jego sensu to zapytajcie się Bartka jak i kiedy się go używa albo trzeba było widzieć naszą wczorajszą akcję. Dzięki właśnie taktyce z granatnikiem dymnym i Bartkowi zdobyłem ostatniego pina gdzie wysadziłem 6 m-com.

Odnośnik do komentarza

No i teraz niby VIP jeśli chcesz to ze sklepiku jest za 47 PLN :rolleyes:

Aaa, czyli będę mógł normalnie dokupić te mapki z kodów z pudelka? No to cool. Jak mi się znudzą podstawowe mapy to pewnie dokupię, w składce i tak wyjdzie taniocha. Chyba, że mówisz o ingame sklepie w grze w którym nie da się dzielić softu na 5 konsol? Da się?

Odnośnik do komentarza

No i teraz niby VIP jeśli chcesz to ze sklepiku jest za 47 PLN :rolleyes:

Aaa, czyli będę mógł normalnie dokupić te mapki z kodów z pudelka? No to cool. Jak mi się znudzą podstawowe mapy to pewnie dokupię, w składce i tak wyjdzie taniocha. Chyba, że mówisz o ingame sklepie w grze w którym nie da się dzielić softu na 5 konsol? Da się?

Niestety nie, kod jest przypisany do jednej osoby.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy o tym wiedzieliście, ale jest pewien sposób na uzyskanie większej ilości ticketów dla atakujących w trybie rush. Wczoraj to zauważyłem i byłem mocno zdziwiony jak to przeszło testy, wchodzę do gry (jako obrońca) ubiłem 5 gości a liczba respów u przeciwnika wzrasta doszło do takiej sytuacji że

 

 

 

obraz029x.jpg

 

a po chwili

 

 

 

obraz031t.jpg

 

 

 

sposób wygląda tak: za każde samobójstwo dostajecie nowy ticket nie tracąc żadnego, podszedłem najbliżej jak się dało do bazy atakujących, aby to zobaczyć na własne snajperskie oczki. Tam cała banda 12 chłopa po respie biegła do krawędzi i skakała w przepaść :blink:

Odnośnik do komentarza

hahahah, to musiał być niezły widok, swoją drogą wczoraj zauważyłem cos takiego tylko w mini skali, tzn atakującym zostały 2 tickety a potem byly 3... no ale to co ty tu pokazujesz to dopiero jest przekręt...

 

swoją drogą nie rozumiem dlaczego niby tak jest, ok, jesli za samobojstwo nie odejmował by sie ticket, ale zeby przybywało?? bezsens, który jak widać moze doprowadzić do takich extremalnych przegięć.. jak to sie rozejdzie po ludziach to co to bedzie za gra?? Patch konieczny. :down:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...