Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wt ale ja pomału zaczynam myśleć na team'em takim typowym do szybkiego i efektywnego grania.

Potrzebna by była ekipa która gra ciągle razem, razem atakuje i broni. Wszyscy z hs'ami i pełen support dla każdej osoby :rolleyes: Wiem że to jak na razie gdybanie ale jeśli ktoś ma jakieś sugestie to pisać. chciałbym by gra stała się grą drużynową a nie grą od Activision :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

30 Marca dojdą tylko tryby do znanych już map, później kamuflaże a dopiero potem nowe mapy, także trochę poczekamy na nowe mapy. Co do gry z drugiego obiegu to jeśli VIP dostanie jeszcze jakieś mapy za free w co wątpię to nie opłaca się kupić gry z drugiej ręki. Na allegro używka kosztuje 150 zł plus przesyłka więc jeśli ktoś chce kupić kartę VIP to gra go będzie kosztowała więcej niż w sklepie :teehee:. Wczoraj dopiero zobaczyłem że na pewnej stronie mogę sobie sprawdzić dokładne statystyki a nawet piszę ile brakuje np. do trofea "DemolitionMan" także świetna sprawa.

 

Muszę się pochwalić, niedługo zdobędę PLATYNOWĄ GWIAZDĘ czołgiem :)

 

Zielu jaka to strona?

 

A i ile trzeba kili np. pizdoletem żeby zdobyć platynową gwiazdę? Ja mam jakimś karabinkiem 200 kill i mam narazie podwójne złoto oO

Odnośnik do komentarza

ktos tu wczesniej w temacie pisał o podobnej sytuacji, ale juz dosc dawno nie che mi sie tego szukać. Jaśli bylby to problem techniczny to chyba nie bylo by komunikatu z zachętą do dalszej gry, wygląda to na jakieś zamierzone posunięcie, ale ciezko mi sie wypowiadac bo to nie mnie sie przytrafiło..

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Wiekszosc osob na planszach nie ma nawet 1 poziomu wiec cos siadlo u nich i podobno nad tym pracuja. Raz mi wraca ranga ale w grze do wyboru sa podstawowe bronie. Za chwile statystyki znowu sie zeruja. Przy okazji wskoczylo info, ze mi skill spadl do zera.

 

Mi z kolei dziś po zalogowaniu odblokowało losowo niektóre bronie i upgrade'y, do których nie miałem jeszcze wystarczającej ilości punktów ;)

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Odnośnik do komentarza

Mocna rzecz.

Nie żebym się czepiał, ale ten filmik był już tutaj linkowany ze dwa razy ;)

 

Hmm... wydaje mi się że mam coś nie tak z odznaką za zdobycie 5 nemesis i 5 payback pinów. Zdobyłem dzisiaj 2 nemesisy a licznik dalej pokazuje mi że mam tylko 2 (mam 2 już od jakiegoś czasu)

Edytowane przez Rik
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

mi nie nalicza killi za m1a1 mial ktos taki problem?

ja mam taki problem, niby mam 11 a mam min 50.

 

ps ma ktos film jak kosa znisczyc budynek na valaparoso?

Pryxfus ten link pokazuje isla Inocentes

a ktos pisal ze tez da sie tak zrobic na valapariso ....

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

U mnie też wszystko wyzerowane ale dog tags są i w leaderboards też mam punkty, tylko statystyki są zerowe.

Ciekawe co oni tam robią?

Czasami wystarczy się wylogować z PS Network. Dla przypomnienia: "trójkąt"/Sign off w PS Network. Co niektórzy włączali ponownie konsole bo nie wiedzieli jak to zrobić.

 

To rozwalanie budynku nożem powinno być jak najszybciej "załatane".

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...