Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tyle gram a tylko raz Red Kyubi był przeciwko mnie,ciężko będzie te 5 kos założyć.

Bo grasz kurde hardcore (dobrze kojarzę? :) dziś się dołączałem, ale HC nie dla mnie)

 

A mapki średnie moim zdaniem. Nelsona nie lubię, ale w trybie SD może się to zmieni (swoją drogą ciekawe czy będzie pojazd do zdobycia, jak w każdym SD, a jeśli tak to Bradley w środku lasu to może być słaby pomysł). Natomiast jakoś squad rusha olałem, może najwyższy czas dać mu szansę, w końcu Laguna Alta jako mapa jest bardzo przyjemna.

 

edit: w końcu na oficjalnej stronie dobrze pokazuje statsy po zalogowaniu - niestety żaden "3rd party" portal nie sczytuje moich danych i nie mogę sygnaturki wkleić (może to i lepiej, bo nie ma się czym chwalić ;) )

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

1. Trzeba dobrze celować ale przeważnie dwa strzały i leży

2. Niema ale zawsze masz sprzęt optyczny do broni

heh spasa chyba wymasteruje na HC :) dzis sprawdzilem i nawet z duzej odleglosci 1 shot - 1 kill

ps celownik mialem w SDM, ale nie pokazywalo ile ammo mam w magazynku

Odnośnik do komentarza

powiedzcie mi :

1) spas jest naprawde taki slaby?

starams sie zdobyc z niego 24 killi ale on jest tak slaby ze potrzebuje ok 2-3 strzalow z 1 metra aby zabic

 

2) na hc jest celownik?

 

870 Combat jest lepszy. Dobrze przycelujesz i 1 shot = 1 kill

USAS też nie kiepski!

Ludu, wszystkie shotguny ręcznie przeładowywane mają takie same dmg, automatyczne również są takie same (ale słabsze niż ręczne), modele różnią się tylko szybkością przeładowania. A i tak najlepiej jest brać ręcznego + slug + magnum i jednym strzałem załatwia się na odległość do 24m, dalej tylko headshotem :)

 

Zielu, zawiesiłeś konsolę taką akcją? ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ludu, wszystkie shotguny ręcznie przeładowywane mają takie same dmg, automatyczne również są takie same (ale słabsze niż ręczne), modele różnią się tylko szybkością przeładowania. A i tak najlepiej jest brać ręcznego + slug + magnum i jednym strzałem załatwia się na odległość do 24m, dalej tylko headshotem :)

 

Zielu, zawiesiłeś konsolę taką akcją? ;)

dziwne, teraz specjalnie sprawdzilem 870'ke spasa i ta 3 dwu rurkę

i wyszlo mi takie cos ze o ile 870 i 2rurka zabija 1 strzalem to z spasa trzeba przynajmniej 2. nawet z minimalnej odleglosci:/

 

ps. Squad deathmatch na HC jest calkiem OK ;) szkoda tylko ze 3/4 graczy to snajperzy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...