Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

W końcu wpadła pierwsza kosa z listy,jeszcze tylko 4 :P Wkurza mnie coraz bardziej to wywalanie z meczy i zerowanie statsów.

 

a nawet mnie wk***j. Gram zakichanym medykiem, którym nie lubię grać. Gram dla odblokowania co niektórych broni, bo potem jak musze grać medykiem to nawet defibrylatora nie miałem :-)

 

ale wracając do tematu, gra tym zakichańcem, punktów mam już 2k, podjarany bo na ekranie co chwila wyskakują odblokowane bronie + piny a tu (pipi)ud... connection fail

 

grrrr!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

siemanko mam pytanie: posiadam bravie 32' w5720 i bc w przerywnikach strasznie rozpikselowane jest (tlo, pierwszoplanowe modele sa bardzo ladne) i jeszcze ekran w przerywnikach sie tak 'przecina' przy przesuwaniu sie obrazu, czy wy tez tak macie, czy to wina mojego tv (powninem go jakos wogole skalibrowac pod ps3? nie robilem niczego takiego)

Odnośnik do komentarza

Na jakich mapach najczęściej gracie? ja właściwie tylko na dwóch Arica Harbor i Porcie Valdez. Dobre mapy bronią się samę. Reszta jest mało zjadliwa. Kiepska Laguna i frustrujące nelson Bay. Reszta? Nie gram nawet na nich, kiedy włączam BC2 to ustawiam Arica Harbor i jazda :whistling:

Co do klasy to tylko żołnierz, choć czasami zwiadowca.

Odnośnik do komentarza

@najtmer - w jakich przerywnikach? po wygranej rundzie czy filmiki w singlu? ja gram na w5500 i jedyne co mam ustawione to opcję wyświetlania "game" - wyłącza motion flow (niweluje lag wyświetlania) i jakoś tam nastawia ostrość, kontrast itp. Za dużo tych ustawień.

 

Idę sprawdzić tego spasa, czy aby na pewno jest taki słabowity :) No i zobaczę jak u mnie wyglądają te przerywniki na tv.

Odnośnik do komentarza

po przygodzie ze snajperką, przyszedł czas na assaulta - odblokowałem mu dzisiaj wszystko i stwierdzam, ze nie wróce chyba do grania reconem.

Tak świetnie mi się dzisiaj grało - praktycznie cały czas na szczycie listy, k/d ratio wypaśne(ogólne ratio wskoczyło mi na >1 :P), same wygrane rundy praktycznie. chciałbym tak częściej.

A czasami jest taka padaka, ze nonstop na kogos wpadam i sie wkurzam ;]

Odnośnik do komentarza

tak w singlu pikslele bija po oczach.

 

jak zagrasz sangre del toro i zobaczysz cien kierownicy od atv to sie zalamiesz.

 

Oj, tak z odległości 1 m na 32" rzeczywiście piksele doskwierają. Schodkowe cienie to też słabizna.

 

A SPAS - zdejmuje jednym strzałem w zasięgu point-blank, bez problemu, oczywiście bez amunicji magnum i ze śrutu. Ciekawą acz kompletnie bezsensowną właściwością shotgunów jest jeszcze to, że jak się strzela z przycelowania to rozrzut śrutu jest mniejszy niż przy strzale z biodra.

 

Mapy w rushu lubię wszystkie, oprócz Nelson Bay. Conquest toleruję w Laguna Presa i na pustyni, SD wszędzie oprócz White Pass. SR - nie gram :)

Odnośnik do komentarza

Ciekawą acz kompletnie bezsensowną właściwością shotgunów jest jeszcze to, że jak się strzela z przycelowania to rozrzut śrutu jest mniejszy niż przy strzale z biodra.

yyy.. czegos nie rozumiem, co w tym bezsensownego? Kazda bron chyba w każdej grze jest celniejsza przy "oku" niz strzelanie bez celowania. A przy okazji shotgunów to dzisiaj sie skusilem troche bo latałem z c4 [btw czy w becie czasem inżynier nie mógł tez nosić c4? tylko snajper, porażka dla mnie, logiczne dosyć by bylo ze inżynier ma to tez do dyspozycji]. Wracając do wątku shtgn to nie wiem jak wy ubijacie tym 1 strzalem, gralem z mgn ammo i z kilkunastu m to proszę państwa jest ch*j wielki jak szelki [kilkakrotnie sprawdzane].

 

Wiadomo kiedy ten pacz bedzie na konsole? wkur*ia mnie znikanie rakiet, mcom oblężony ekipą do rozbrajania, serwuję im rpg ktore... no wlasnie, wie ktos co sie nim stalo?

Odnośnik do komentarza

dzieki szpic, potrzebowalem zapewnienia ze to gra jest fiutkowa a nie moj super drogi telewizor, wiesz o co chodzi, nie znioslbym tego hehe.

 

moje granie w mp sprowadzilo sie do paru rundek w ktorych rozlaczalo mnie po parunastu minutach, ogolnie frustracja bo masa kamperow i gralem pierwszy raz na tej gruszce fragX- ds o wiele lepiej mi siedzi w lapach, nie potrafie grac z myszka na kolanach. padaka, ta gra nie dla mnie, dokupie sobie ramy do kompa i bede gral w fpsy jak normalny czlowiek na klawie i myszce, plusik tego bedzie jeszcze taki ze grafika nieco lepsza, no ale to juz tak na marginesie. liczy sie fun z gry, ktorego nie uswiadczylem. dzisiaj chyba polecial rekord w rzucaniu 'kur'wami' podczas grania. frustrat ze mnie, ide pograc w simsy. :turned:

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wiadomo kiedy ten pacz bedzie na konsole? wkur*ia mnie znikanie rakiet, mcom oblężony ekipą do rozbrajania, serwuję im rpg ktore... no wlasnie, wie ktos co sie nim stalo?

rakiety znikaja jak zginiesz zanim doleci. Tak samo granaty ...

mnie jednak bardziej dobijaja cwaniacy rozwalajacy 1 granatem mcomy zawalajac budynki na nie

 

co do map to arica + port valdez ;)

Odnośnik do komentarza

...A przy okazji shotgunów to dzisiaj sie skusilem troche bo latałem z c4 [btw czy w becie czasem inżynier nie mógł tez nosić c4? tylko snajper, porażka dla mnie, logiczne dosyć by bylo ze inżynier ma to tez do dyspozycji]. Wracając do wątku shtgn to nie wiem jak wy ubijacie tym 1 strzalem, gralem z mgn ammo i z kilkunastu m to proszę państwa jest ch*j wielki jak szelki [kilkakrotnie sprawdzane].

 

c4 może mieć też assault :potter: , a w shotgun'ie podstawa to slugi, dopiero magnum.

aaa: i przy odrobinie szczęścia można jednym strzałem dwóch gości zabić 8)

 

mowa o "ręcznych" shtg, bo te "automatyczne" to co najwyżej na hc

Odnośnik do komentarza

Ciekawą acz kompletnie bezsensowną właściwością shotgunów jest jeszcze to, że jak się strzela z przycelowania to rozrzut śrutu jest mniejszy niż przy strzale z biodra.

yyy.. czegos nie rozumiem, co w tym bezsensownego? Kazda bron chyba w każdej grze jest celniejsza przy "oku" niz strzelanie bez celowania. A przy okazji shotgunów to dzisiaj sie skusilem troche bo latałem z c4 [btw czy w becie czasem inżynier nie mógł tez nosić c4? tylko snajper, porażka dla mnie, logiczne dosyć by bylo ze inżynier ma to tez do dyspozycji]. Wracając do wątku shtgn to nie wiem jak wy ubijacie tym 1 strzalem, gralem z mgn ammo i z kilkunastu m to proszę państwa jest ch*j wielki jak szelki [kilkakrotnie sprawdzane].

Może źle się wyraziłem - nierealistycznego, bo z jakiej by nie strzelać pozycji to przecież rozrzut jest taki sam i strzelec nie ma niego wpływu. A jednym strzałem ze śrutu to tylko z bliska, albo slugi + magnum i można kosić przez pół mapy.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wiadomo kiedy ten pacz bedzie na konsole? wkur*ia mnie znikanie rakiet, mcom oblężony ekipą do rozbrajania, serwuję im rpg ktore... no wlasnie, wie ktos co sie nim stalo?

rakiety znikaja jak zginiesz zanim doleci. Tak samo granaty ...

mnie jednak bardziej dobijaja cwaniacy rozwalajacy 1 granatem mcomy zawalajac budynki na nie

 

co do map to arica + port valdez ;)

 

sęk w tym ze ja po strzele z rpg żyłem i czułem sie dobrze, a moja rakieta żadnych szkód nie zrobiła, ba nawet wybuchu nie było.

 

dla mnie też mapki z demo/bata najlepsze - port valdez rulez.

 

assult moze nosić C4??? :ohmy:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...