Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

heh 2 tygodnie temu pekla mi plyta, dzis dostalem nowa od EA

pogralem godzine i co?

 

zaluje ze odfoliowalem, moglem pocisnac na allegro

 

na dzien dobry przywital mnie patch. Potem juz tylko lepiej.

1 dolaczenie do gry = zwiecha

wkoncu udalo sie dolaczyc to mnie rozlaczylo

za chwile kolejna zwiecha, po paru probach wkoncu zagralem to ludzie z lagow sie teleportowali

 

teraz do sedna sprawy:

Wole juz stada medykow z m60 nic to co jest teraz. Polowa teamu to powaleni inzynierowie ktorzy napieprzaja Gustavem we wszystko co sie rusza

Odnośnik do komentarza

heh 2 tygodnie temu pekla mi plyta, dzis dostalem nowa od EA

pogralem godzine i co?

 

zaluje ze odfoliowalem, moglem pocisnac na allegro

 

na dzien dobry przywital mnie patch. Potem juz tylko lepiej.

1 dolaczenie do gry = zwiecha

wkoncu udalo sie dolaczyc to mnie rozlaczylo

za chwile kolejna zwiecha, po paru probach wkoncu zagralem to ludzie z lagow sie teleportowali

 

teraz do sedna sprawy:

Wole juz stada medykow z m60 nic to co jest teraz. Polowa teamu to powaleni inzynierowie ktorzy napieprzaja Gustavem we wszystko co sie rusza

w MW2 takich problemów nie ma, zawiacha? czasami, jeden mały problem to tylko camper.

Odnośnik do komentarza

witam

powiedzcie mi jedną rzecz bo chciałem sciągnać map pack3 daje wpisywanie vip code i wyskakuje mi że kod użyty żebym nowy kupił, ktoś wie o co chodzi?

 

map pack3? ten co to go jeszcze nie ma (upcoming)? :mellow:

 

Nie ma, nie wiedziałem, myślałem że jak jest opcja wpisania kodu to już jest do pobrania, przepraszam za zamieszanie. Oczywiście że mam nówkę

pozdrawiam

Edytowane przez silent22
Odnośnik do komentarza

ostatnia klasa do zrobienia unlocków - inżynier, juz odblokowałem mu Pp-2000 to nie duzo zostało.

 

ogólnie wszyscy narzekają, że z gustavami biegają inzynierowie a ja sieje pożoge rpgami. Nawet z kilkuset metrów da sie uwalić grupe reconów (bez wybuchowych perków).

 

nie lubie inżyniera, ale po kilku rundach nauczyłem sie nim grać wreszcie - wczoraj z kilkoma polakami (później tylko z jednym, theanalogs) ostro pociskaliśmy druzyne wroga - epicka obrona punktu na arica harbor w Town i Base A - mniam ;]

 

kuwa, tyle w to gram i nic mi sie nie nudzi ta gra, mimo ze ciagle tylko rush gram. Pewnie nuda zacznie sie wkradac jak odblokuje ostatnie bronie dla inzyniera i nie bedzie nic do odblokowywania :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...